MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP BaryBeatz - Future - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP BaryBeatz - Future (/temat-trap-barybeatz-future)



BaryBeatz - Future - Bary Douglas - 25.02.2017



Jakieś opinie, rady?


RE: BaryBeatz - Future - MariQ - 25.02.2017

Lead zjada bas
Poza tym bardzo spoko, drop ładnie wchodzi
Trochę za krótkie


RE: BaryBeatz - Future - Dymek - 26.02.2017

Ładnie buja nie wiem ile robisz muzę ale potencjał do trapów jest, poziomy inaczej ustawić, wydłużyć trochę bit i benger jakby nie patrzyć.
5


RE: BaryBeatz - Future - mateuszFTW - 27.02.2017

Podoba mi się to, jak hi-hat zgrywa się z melodią. Melodią prostą, ale jednak zagraną na różnych instrumentach, więc raczej nie monotonną.


RE: BaryBeatz - Future - beraht - 27.02.2017

Witam, mam takie szybkie pytanie, mianowicie interesuje mnie czy można jakoś podłączyć modwheel do np. Osc 3x


SPAM... ostrzeżenie
Maciek




RE: BaryBeatz - Future - Bary Douglas - 27.02.2017

(26.02.2017, 21:32)Dymek napisał(a): Ładnie buja nie wiem ile robisz muzę ale potencjał do trapów jest, poziomy inaczej ustawić, wydłużyć trochę bit i benger jakby nie patrzyć.
5

Bity robię tak poważniej jakieś niecałe 2 lata, wcześniej takie ustawianie byle czego bez żadnej wiedzy, później mnie to zaczęło jarać i no...tak więc niecałe 2 latka :D i dzięki za opinię, 5!


RE: BaryBeatz - Future - tks21 - 1.03.2017

Oryginalny jak na Trap :) Ciekawa aranżacja, kick nieźle zmiksowany :) Podobają mi się wszystkie dźwięki począwszy od pianina po pluck :). Dobra robota. Jakby był dłuższy ten traczek to byłoby o wiele lepiej. 5/5


RE: BaryBeatz - Future - Hola Flavio - 5.03.2017

(1.03.2017, 11:41)tks21 napisał(a): Oryginalny jak na Trap [...]

no niekoniecznie, dlaczego?

>banalna melodia jakich wiele; ale sample perki średnio dobrane; mix bardzo średni;

no ja nie wiem za co te 5/5

ale na plus zasługują synthy, plucki, pady i aranż
to akurat muszę przyznać, potencjał spory


RE: BaryBeatz - Future - Shabboo Harper - 7.03.2017

Track klimatyczny, będący aliażem subtelnego Hip Hop'u, charakternych struktur zbliżonych do Trap'u, z minimalnym odcieniem Future/Sci-Fi. Brzmi przystępnie acz Outro jest kompletnie „porzucone”... Niektóre Fx'y zbyt głośne; Hi Hat'y krztynę „nachalne” względem lekko syntetycznej melodii; choć gdybyś wzmocnił (o 2 dB) wdzięcznie „mruczący” Bass byłoby konkretniej. Snare suchy; niemalże „klasycznie zużyty” w swym wydźwięku. Background różnorodnie „potraktowany”... Utwór wielce obiecujący; jednakże w takowym kształcie jest li tylko „smakowitym aperitifem” czegoś większego... ;D

PS 1. Prześledziłam Twój profil [SC]... Cechuje Cię talent do zgrabnych melodii, w przeważającej mierze, w stylu Trap; z silnym akcentem nostalgii/melancholii. Specyficzny spokój „przenosi się” w tychże Bit'ach. Jest okeeey...
PS 2. Bary, witaj w MP. :)