MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECHNO Massmedico - Singletask - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TECHNO Massmedico - Singletask (/temat-techno-massmedico-singletask)



Massmedico - Singletask - ShifteD - 3.03.2017

Czołem!

kilka słów wstępu.. dlaczego taki tytuł!? Otóż kawałek zupełnie spontaniczny - zrobiłem jedną ścieżkę przypisaną do 8-kanałowego miksera, następnie zacząłem się bawić na zasadzie "głośniej / ciszej" każdą ze ścieżek, nagrałem to LIVE, oraz dodałem kilka rzeczy od siebie na koniec. Niestety coś sknociłem już na samym początku przez co całość jest zdecydowanie za cicha, oraz jakość nie powala.. Postanowiłem zakończyć mękę na tym co zostało opublikowane i zająć się następnym trackiem. Zapraszam do zapoznania się z efektami mojej zabawy, mam nadzieję, że nie jest aż tak źle jak ja to odbieram.



smacznego, pozdrawiam, wszystkie chwyty dozwolone.
PS. przynajmniej "oklładka" mi wyszła (moim zdaniem :D)


RE: Massmedico - Singletask - KBK - 4.03.2017

Jak na moje to brakuje kompresji na sumie (tak mi się wydaje, jeśli się mylę niech ktoś mnie poprawi).
Szacun, że robione na żywo. Trochę brakuje przejrzystości w miksie. Dźwięki dość ciekawe i to chyba daje największy atut Twojej produkcji. Bardzo ładny jest ten obcięty lead z reverbem na sidechainie.


RE: Massmedico - Singletask - abyssMB - 4.03.2017

Początek cichy i zamulony potem lepiej brzmi jak trance Armin Van Buuren. Od 2:15 zaczyna sie dziać za dużo tak do 3:20 jakbyś na siłę miksował niepasujące do siebie trzy motywy kakofonia. Potem lepiej robi się przejrzyście, a potem znowu odjazd 3:35 od sasa do lasa brak porządku, ale na żywo zgrywać ciężko i pozostać w tym samym wałku ciężko. Od 5:38 wracamy do właściwego motywu z początku i myślę że aranżacyjnie wywaliłbym cały środek, a połączył początek i część od 5:38 będzie krócej, ale spójniej taki sympatyczny trance .


RE: Massmedico - Singletask - ShifteD - 4.03.2017

krytykę jestem w stanie znieść, ale nie pisanie bajek. Chłopie jaki armin? zejdź na ziemię :)


RE: Massmedico - Singletask - abyssMB - 5.03.2017

Bajki ? może masz rację, bo w Twoim wałku są stare brzmienia, w sumie do State Of Trance 2008 Buurena daleko, ale nie denerwuj się porównanie było pozytywne, jak Ciebie to drażni, to jest to moje subiektywne odczucie, ja lubię trance.


RE: Massmedico - Singletask - ShifteD - 5.03.2017

hehe spoko jak lubisz trance to bardzo fajnie, lecz komentując kawałek z gatunku techno jest troszkę nie na miejscu zeby porównywac do armina ktory gra zupełnie cos innego :P co do reszty komentarza owszem zgadzam się, jest chaos.. mogłem to zrobic zupełnie inaczej, lecz jak juz wczesniej napisalem - cos zjebalem na samym początku i nie mogłem tego odrkęcic aby kawalek nabrał "brzmienia". Obiecuję poprawę, zakupiłem już słuchawki "studyjne", następnym razem powinno być lepiej.

bez ofensywy, pozdrawiam :)