MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER Disco Polo vs. GITARA [YouTube] - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER Disco Polo vs. GITARA [YouTube] (/temat-other-disco-polo-vs-gitara-youtube)



Disco Polo vs. GITARA [YouTube] - polishguitarist - 5.03.2017

Cześć i czołem,

disco polo to gatunek, w którym gitary nie odgrywają znaczącej roli. Postanowiłem to zmienić i gitary postawić w roli priorytetowej. Co sądzicie?

Oczywiście podejdźcie do tematu humorystycznie - tak jak i ja to robiłem :)



edit: nie wiem czemu player nie działa na wszelki wypadek zostawiam link poniżej:

https://youtu.be/9cgBXLVoQUY

Będę wdzięczny za opinie - te pozytywne jak i negatywne, z których wyciągnę wnioski na przyszłość!

Jakby komuś się spodobało to będę wdzięczny również za udostępnianie dalej.

Pozdrawiam
lokasz


RE: Disco Polo vs. GITARA [YouTube] - Wasp - 5.03.2017

filmik nie działa a szkoda bo obejrzałbym sobie takie doscpolo
aa mam linka. teraz to wcale nie jest discopolo. fajowe
poznaję te melodie ale nie pamiętam tytułu


RE: Disco Polo vs. GITARA [YouTube] - Patrick - 5.03.2017

Ciekawy pomysł tylko dlaczego powiedz mi dlaczego czadomen tak krótko trwa :P , "ty jesteś ruda" też fajnie ci wyszło, najbardziej mnie rozwaliło 4 osiemnastki od tomasza niecika jak zobaczyłem te 4 śmietany 18% na ekranie xD, czy czegoś zabrakło myślę że klasycznego d-bomb'a o ela ela , tak przy okazji zapytam ile ci to wszystko zajęło czasu, na pewno sporo :P


RE: Disco Polo vs. GITARA [YouTube] - denial3 - 5.03.2017

świetnie! dobrze popylasz na gitarze!

pomysł też klawy, acz diskopolu to już nie jest. teraz to to heavy metal!

+


RE: Disco Polo vs. GITARA [YouTube] - Wasp - 5.03.2017

może kiedyś dograsz mi gitarę do mojego kawałka? byłoby fajnie


RE: Disco Polo vs. GITARA [YouTube] - polishguitarist - 5.03.2017

Dzięki Panowie za opinie. Starałem się zrobić to humorystycznie. Zajęło mi to troszkę czasu. Zrobienie muzyki to była przyjemność i to poszło gładko. Gorzej z miksem i nagraniami wideło... to był dramat. Całość ok. 4 miechów (od momentu, w którym postanowiłem, że coś takiego zrobie).

WaspXT, pewnie jak tylko będzie czas to z chęcią się dogram :) Nie wiem tylko w jakiej stylistyce i czy będę potrafił :)

Pozdrawiam


RE: Disco Polo vs. GITARA [YouTube] - KBK - 5.03.2017

Technicznie nieźle grasz na gitarze, widziałbym Ciebie w solówkach niekoniecznie takich gatunków, w jakim stylu na co dzień grywasz?


RE: Disco Polo vs. GITARA [YouTube] - polishguitarist - 5.03.2017

(5.03.2017, 18:35)KBK napisał(a): Technicznie nieźle grasz na gitarze, widziałbym Ciebie w solówkach niekoniecznie takich gatunków, w jakim stylu na co dzień grywasz?

Dzięki, w sumie to w zespole grałem taki troszkę pop rock. Jeśli pytasz w jakim chciałbym pójść kierunku to zdecydowanie jazzową :)


RE: Disco Polo vs. GITARA [YouTube] - Wasp - 6.03.2017

"Użytkownik polishguitarist, do którego chcesz wysłać PW, przekroczył limit prywatnych wiadomości - wiadomość nie może zostać teraz wysłana"

możesz coś pousuwać? bo chciałem do Ciebie napisać wiadomość


RE: Disco Polo vs. GITARA [YouTube] - Shabboo Harper - 7.03.2017

Łukaszu, tak jak zawsze "u Ciebie": z naturalnym wdziękiem, "z przytupem"; technicznie swobodnie, porządnie... ;) I choć takowy "ostry" w swym brzmieniu, różnokształtny w swym aranżu Medley brzmi , w pewnym stopniu, "przytłaczająco"; to absolutnie Twój projekt godny jest atencji. Gratuluję. ^^


RE: Disco Polo vs. GITARA [YouTube] - polishguitarist - 7.03.2017

WASPXT już usunąłem :)

(7.03.2017, 1:44)Shabboo Harper napisał(a): Łukaszu, tak jak zawsze "u Ciebie": z naturalnym wdziękiem, "z przytupem"; technicznie swobodnie, porządnie... ;) I choć takowy "ostry" w swym brzmieniu, różnokształtny w swym aranżu Medley brzmi , w pewnym stopniu, "przytłaczająco"; to absolutnie Twój projekt godny jest atencji. Gratuluję. ^^

Dzięki wielkie za opinię. Troszkę całość wyszła mi za jasna. Wcześniej tego nie słyszałem, po dłuższym czasie już tak :) Nie mam daru do mixu, a może to też kwestia wtyczek vst - mimo wszystko cyfra. W przyszłości będę miał to już na uwadze. Pozdrawiam.


RE: Disco Polo vs. GITARA [YouTube] - OProject - 7.03.2017

Dobre, według mnie mógłbyś dostać po tym projekcie jakąś propozycje z branży diskopolo xd
Dla mnie najlepiej chyba wyszło "Cztery osiemnastki" xd
Ogólnie przesterowana gitara raczej nie pasuje do discopolo, ciężko czasem rozpoznać niektóre motywy, jednak dobrze to brzmi, a i wykonanie, montaż też zacne :P

Żeby dodać filmik z Yt musisz dać to co jest za "/": "9cgBXLVoQUY"
Mod poprawi, ale i też myślę że powinien trafić do działu remixy/covery/mashupy xd


RE: Disco Polo vs. GITARA [YouTube] - polishguitarist - 7.03.2017

(7.03.2017, 11:28)OProject napisał(a): Dobre, według mnie mógłbyś dostać po tym projekcie jakąś propozycje z branży diskopolo

nie ma problemu, tylko za ile? :P

Dzięki za opinię! pozdrawiam.