MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP M.Barczyk - NO BULLETS IN MY CLIP - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP M.Barczyk - NO BULLETS IN MY CLIP (/temat-trap-m-barczyk-no-bullets-in-my-clip)



M.Barczyk - NO BULLETS IN MY CLIP - M.Barczyk - 10.03.2017

Zacząłem sobie pobocznie trochę więcej bitów na sprzedaż robić, fajna opcja dla mnie bo zawsze jakieś grosze mogą wpaść, a postanowiłem sobie,że te bity na sell będą dość różnorodne, także będę mógł spróbować swoich sił w podgatunkach, w których na ogół nie siedzę, oceny mile widziane ;-)



RE: M.Barczyk - NO BULLETS IN MY CLIP - MariQ - 10.03.2017

Mimo nieco odmiennego instrumentarium, bardzo widoczny jest twój styl :)
Ten "lex lugerowy" fx kompletnie niepotrzebny
Poza tym nie ma co się czepiać, powodzenia w sprzedawaniu :D


RE: M.Barczyk - NO BULLETS IN MY CLIP - Dymek - 11.03.2017

Ze sprzedażą w PL od takich szaraczków jak my raczej nie zarobisz XD
Rzeczywistość jest taka, że nawet od tych znanych producentów jak np. szur marne raperki podp***dalają bity z sc nie mówiąc już o noname'ach.
I zapomnij o dodawaniu bitów na sprzedaż na grupach producenckich na fb.
Nikt i tak nie kupi a będzie okazja dla złodzieji.
Co do tracka podoba mi się barwa pada w tle ale ten zwyczajny lead tylko brudzi całą produkcję.
Tak jak jego linia. Jest taka zwyczajna.
Basik na plus.
4.


RE: M.Barczyk - NO BULLETS IN MY CLIP - M.Barczyk - 11.03.2017

Dzięki panowie za opinie, poszła mała podmianka na sc bo wniosłem drobne poprawki w mixie.

Mariq, dzięki, fajnie w sumie,że tak sądzisz, co do tego fx`u to fakt,że trochę tak w pośpiechu kończyłem ten bit,a chciałem żeby tam było coś w stylu riser fx no i ten jakoś tak się nawinął :D ja zresztą w ogóle mam trochę taką zajawkę na używanie tych mega oklepanych elementów jak te fxy właśnie,albo ten chant "hi" :D to takie też mrugnięcie okiem czasem :-)

Dymek, nie sądzę żeby aż tak źle było jeśli chodzi o sprzedawanie bitów, wiadomo,że zawsze są jakieś akcje typu kradzieże itd. ale ja jak dotąd w sumie nie narzekam, kilka rzeczy już opchnąłem i nie było problemów, fakt,że u mnie to i tak prawie,że działanie charytatywne bo ceny są wręcz symboliczne,ale póki co to nie miałem żadnej jakiejś krzywej akcji


RE: M.Barczyk - NO BULLETS IN MY CLIP - Shabboo Harper - 11.03.2017

Przystępny, powłóczysty, powściągliwy w swej formie i treści Bit. Przewodni Synth krztynę "dokuczliwy" w swym kolorycie; czarownie przestrzenne Angel Pad'y (podobnie jak "ulotny" Sample wokalu) godne podkreślenia. Klimat lekko posępny, wręcz funeralny. Michaś, keep sellin'... :D


RE: M.Barczyk - NO BULLETS IN MY CLIP - mateuszFTW - 12.03.2017

Bardzo podoba mi się bas i, jak komuś wyżej, barwa pada w tle. Nie koniecznie urzekła mnie melodia głównego instrumentu - trochę przewidywalna :)


RE: M.Barczyk - NO BULLETS IN MY CLIP - funkyfella - 14.03.2017

Zacheciłeś mnie tytyłem.. wbiłem żeby ci porzdzucić full clip :)
A tu trapy. Nie moje klimaty, ale jest coś przyjemnego w tych melodiach :)
Nie jest typowo trapowo, nie lepiej dać inne drumsy i jakiś filmowy motyw z tego machnąć ?


RE: M.Barczyk - NO BULLETS IN MY CLIP - tks21 - 15.03.2017

Podobnie jak funky odniosłem takie wrażenie. Bit ogólnie mi się podoba.Troszkę minimalistycznie(może to jest powód czystego miksu jak dla mnie - odniosłem wrażenie, że w wielu wałków w Trapie jest dość ubogo jeżeli chodzi o instrumentarium - ale to nie szkodzi). Delikatnie :) 4/5