MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Luke 303 - Modulate - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Luke 303 - Modulate (/temat-progressive-luke-303-modulate)



Luke 303 - Modulate - Luke303 - 13.03.2017

Hey. Po krótkiej przerwie wracam z nowym utworem. Tym razem w stylu w którym czuję się najlepiej. Zapraszam wiec na 7 minut przyjemnego transu.



Track nie jest jeszcze w 100% skończony ale jestem ciekaw co wg Was trzeba zmienić / poprawić / dodać. Wielkie dzięki za odsłuch. Pozdro!


RE: Luke 303 - Modulate - Koberise - 14.03.2017

kurde ziom ! extra ! dla mnie kompletny mega transik.. i ta melo wzrastająca co chwile, super wymyślona. przejścia, itd .. ciągle coś się dzieje i nie ma zamulania .5+


RE: Luke 303 - Modulate - Max Fonique - 14.03.2017

Wszystko fajnie, tylko bass mógłby być odrobinę ostrzejszy :) Mimo to 5 gwiazdek ode mnie.


RE: Luke 303 - Modulate - Tomi - 15.03.2017

Więcej przestrzeni, gra w mono jakoś tak dziwnie :I


RE: Luke 303 - Modulate - Wasp - 15.03.2017

fajny jest ten synth brzmiący jak zwarcie cie prądu
i fajnie wypełniona przestrzeń. przyjemnie się słuchało


RE: Luke 303 - Modulate - AZUDA - 18.03.2017

mi sie podoba :)
malo teraz takich trakow


RE: Luke 303 - Modulate - Shabboo Harper - 19.03.2017

Jest efektownie, soczyście; temperamentnie. Vibe lekko "ciemny"; sensownie podkreślony (porządnie "ułożony dół" z mięsistym Kick'iem; bez "drażniącej góry"); rezolutna progresja; chwytliwy Sound Design (ciutulkę ascetyczny w swej treści wobec długości utworu). Aranż dobry. Technicznie okeeey. ^D

Cytat:"Track nie jest jeszcze w 100% skończony ale jestem ciekaw co wg Was trzeba zmienić / poprawić / dodać."

Gdyby uporczywie "coś" wytknąć to: przestrzeń; ta nie jest zbyt "wide"; odnośnie zaś "góry" (ewentualnie) godnym byłoby dołożyć na masterze 8-10 kHz. Jednakże, to już subiektywne odczucie. Luke, Twój "Modulate" brzmi obiecująco. :)


RE: Luke 303 - Modulate - KBK - 19.03.2017

Miks jest czytelny, ale te leady faktycznie chyba zbyt monofoniczne, szczególnie ten square powinien mieć więcej spread'a albo trochę phasera dodać. Ogólnie jest potencjał, ale brakuje tu trochę mocy i jak dla mnie zbyt ciężkie w odbiorze leady.


RE: Luke 303 - Modulate - Abigail Noises - 23.03.2017

Fajnie, ''tłusto'' to wszystko gra... Stopa ok, pady bardzo ładne. Ten kosmiczny lead wyprowadziłbym po jakimś czasie na pierwszy plan. Ze smakiem użyte noisowe dystorcje – szczególnie w breaku. Najbardziej podoba mi się melodia. Co do mastera to faktycznie lekkie podbicie góry by się przydało – tak aby kawałek nabrał powietrza.


RE: Luke 303 - Modulate - cinekkk1 - 28.03.2017

Przyzwoity traczek, a w głównym motywie przydałoby się więcej przestrzeni, dodalbym obok tego square leada jakies z dwie dodatkowe warstwy leada, rozozyl na prawo i lewo, dal reverba duzo i delaya i dzieki temu wszystko szerzej by gralo :)


RE: Luke 303 - Modulate - pafkom - 2.04.2017

Mi też się podoba. Na 4 z plusem.