MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Drozda - Oni To Nie My prod. Funky Fella - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Drozda - Oni To Nie My prod. Funky Fella (/temat-hip-hop-drozda-oni-to-nie-my-prod-funky-fella)



Drozda - Oni To Nie My prod. Funky Fella - funkyfella - 17.03.2017

Bit za cicho :) Ale kolejny mały sukcesik to sie pochwale Beer




RE: Drozda - Oni To Nie My prod. Funky Fella - Stik - 17.03.2017

Gratuluje kolaboracji w MaxFlo :P Bit bardzo fajny, choć faktycznie trochę za cicho. Niestety stylu kolegi Drozda nie czuję, ma zbyt kwadratowe flow jak dla mnie. Rób dalej swoje, funkowy facecie :D


RE: Drozda - Oni To Nie My prod. Funky Fella - Maciek - 17.03.2017

Bit pierwsza liga, rap do mnie nie dociera kompletnie, część instrumentalna faktycznie za cicho a szkoda bo...
Mam wrażenie że bębny są tym razem ciut grubsze niż zazwyczaj u Ciebie - zwłaszcza stopa. Sampel mi przypomina stylowo to co Madizm i Sec. Undo użyli w NTM - Qui Paiera Les Dégats (IV My People Remix) a jeśli porównuję do takich mistrzów, to znaczy że muszę dać 5 ;)


RE: Drozda - Oni To Nie My prod. Funky Fella - Hola Flavio - 19.03.2017

kwadratowe flow i tekst spoko, ale na przedymanych rymach

Bit petarda, daj instrumental jak nie zabulił


RE: Drozda - Oni To Nie My prod. Funky Fella - funkyfella - 19.03.2017

(17.03.2017, 16:18)Stik napisał(a): Gratuluje kolaboracji w MaxFlo :P Bit bardzo fajny, choć faktycznie trochę za cicho. Niestety stylu kolegi Drozda nie czuję, ma zbyt kwadratowe flow jak dla mnie. Rób dalej swoje, funkowy facecie :D

MaxFlo promuje temat. Szefowi siadł potencjał Drozdy, no fajnie, że udało się zawitać i zaowocuje to kolejnymi trackami na kanale :)

(17.03.2017, 22:46)Maciek napisał(a): Bit pierwsza liga, rap do mnie nie dociera kompletnie, część instrumentalna faktycznie za cicho a szkoda bo...
Mam wrażenie że bębny są tym razem ciut grubsze niż zazwyczaj u Ciebie - zwłaszcza stopa. Sampel mi przypomina stylowo to co Madizm i Sec. Undo użyli w NTM - Qui Paiera Les Dégats (IV My People Remix) a jeśli porównuję do takich mistrzów, to znaczy że muszę dać 5 ;)

heh no to elegancko, nojesli chodzi o bit to było i mialo być klasycznie ulicznie, prosto z uderzeniem i bez jakiś ekserymentalnych fajerwerków :) myślę, ze sampel tutaj potęgi tez dodaje sporo

(19.03.2017, 1:32)Hola Flavio napisał(a): kwadratowe flow i tekst spoko, ale na przedymanych rymach

Bit petarda, daj instrumental jak nie zabulił

no taki dość klasyczny orchestral sampel, bez wydziwiania, ale jak widać pobudza emocje, żeby na nim przypie.....przyć :)
bit jest na SC u mnie - Funky Fella - Street Ballet [90 BPM] (*S*).


RE: Drozda - Oni To Nie My prod. Funky Fella - Shabboo Harper - 5.04.2017

Dziś przekornie i króciutko; Bit ("Street Ballet") ten nieskażony "rapem" Drozdy brzmi nie tylko estetycznie, lecz także... (belly)fully ^D. Generalnie jest to klasycznie jednolity Violin Oldschool, z sensualnie "wplecionym" Vinyl'em, z surowym Beat'em; z pełnym polotu dyskretnym Reverse'em; z krztynę nużącym Piano i wreszcie z brudzącym "czymś" w P kanale (jakby odległy Snare). Naturalnie obecność "Pingwina" cieszy (mnie)... Beer