MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDCORE Nożysta! - Przester Cyfrowy +12dB Mocny - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDCORE Nożysta! - Przester Cyfrowy +12dB Mocny (/temat-hardcore-nozysta-przester-cyfrowy-12db-mocny)



Nożysta! - Przester Cyfrowy +12dB Mocny - Knifeman - 25.03.2017

[Obrazek: beczka_mocna.jpg]
Czas wiosny i picia w plenerze rozpoczyna się

Wykonawca: Nożysta!
Tytuł: Przester Cyfrowy +12dB Mocny

Komentarz: Kolejny utwór inspirowany trunkami niskich lotów. Jest przaśnie, chamsko i prosto a na końcu całość pozostawia nieprzyjemny posmak. Zdaję sobie sprawę jak bardzo źle brzmi tytuł :E Dostałem kilka rad co do brzmienia, poprawiłem co mogłem, więcej nie jestem w stanie zrobić lecz też spieszy mi się zastosować nową wiedze i odkryć nowe przyjemności. Kolejnym razem będzie lepiej.



Tak więc roast me :D


RE: Nożysta! - Przester Cyfrowy +12dB Mocny - mumu - 26.03.2017

podobają mi się cykacze. ogólnie jakościowo najwyższa półka - jak zawsze. niestety melodyjnie pozostawia niedosyt, zwłaszcza dla kogoś kto do tej pory nuci Twoje poprzednie tematy. wiem, że pewnie tak miało być bo jesteś na to zbyt świadomym artystom, żeby coś u Ciebie latało przez przypadek. no ale taki jestem chcę się zmienić ale taki jestem


RE: Nożysta! - Przester Cyfrowy +12dB Mocny - KBK - 26.03.2017

Wypas !! A przed oczami jest impreza w remizie :D Jakościowo bardzo fajne leady i kawałek ma dobrego kopa. Piona !


RE: Nożysta! - Przester Cyfrowy +12dB Mocny - OProject - 26.03.2017

Najlepszy twój tytuł xd xd
Początek brzmi jak Hardstyl, dalej nieco chaotycznie się robi, choć dalej w pewnym sensie trzyma się kupy xd
Myślę że ma to symbolizować grajka Mietka (konesera remiz i napojów wyskokowych) który z czasem, po kosztowaniu kolejnych porcji wykwintnego trunku z niskiej półki (z biedronki) traci kontakt z rzeczywistością, pozornie bełkocze, zatacza się ale dalej trzyma się na nogach i wie czy idzie czy nie idzie xd

Synth prosty jak Gienek spod GieSa, ale ma swój urok xd
Kick ma trochę za cichy attack jak dla mnie, troche nie podoba się w nim góra :E

Jest jak jest... ale ważne że sponiewierało xd 5/5 (za tytuł) xd


RE: Nożysta! - Przester Cyfrowy +12dB Mocny - ROSCHE - 27.03.2017

Podoba mi się, ale brakuje mi bassu... czystego bassu, aczkolwiek nie ma źle.

Ode mnie 4/5 ;)!


RE: Nożysta! - Przester Cyfrowy +12dB Mocny - Recoil83 - 27.03.2017

Witam nie zgodzę basu tu nie trzeba więcej jest optymalnie, poza tym po 1 litrze owoców lasu i tak nie usłyszałbyś różnicy xD normalnie nie słucham takiej muzyki, ale to jest dobre.


RE: Nożysta! - Przester Cyfrowy +12dB Mocny - qnebra - 27.03.2017

Miałem pisać długą, sensowną, pełną argumentów i wyważoną, rzeczową opinię na temat niniejszego utworu. Niestety, ze względu na różne czynniki nie jestem w stanie tego zrobić, więc ograniczę się tylko do wystawienia oceny.


RE: Nożysta! - Przester Cyfrowy +12dB Mocny - denial3 - 2.04.2017

piękny utwór, porywa do tańca, bardzo poetycki

bardzo mi się podoba

szczególnie brzmienie wszystkiego

wali agresją i takim szałem jakby ośmiornica mackami machała

5


RE: Nożysta! - Przester Cyfrowy +12dB Mocny - In-Tegral - 4.04.2017

Co Ci mogę Nożu więcej napisać, oprócz tego co Ci pisałem wcześniej, chyba to, że zrobiłeś krok milowy w jakości swoich tracków i brzmień - bo to, że napieprzasz distortionem, nie zwalnia Cie wcale z tego, by dbać o jakość ścieżek. Wszystko technicznie Ci pisałem wcześniej, trochę to poprawiłeś, mogłeś jeszcze więcej z tego wyciągnąć ale i tak jest dobrze, na pewno najlepsza Twoja praca. Zostawiam 4, żeby Cie zmotywować do dalszej pracy i rozwoju.


RE: Nożysta! - Przester Cyfrowy +12dB Mocny - djdomenek - 3.05.2017

Melodia niecodzienna różniąca się od większości hardcorów ale to jest jak najbardziej na plus.
Podoba mi się twój styl produkowania.
pozdrawiam :)