MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER Maws Sky - Animated Melancholy - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER Maws Sky - Animated Melancholy (/temat-other-maws-sky-animated-melancholy)



Maws Sky - Animated Melancholy - Maws - 3.04.2017

Nowy utwór. Tym razem trochę więcej posiedziałem nad miksem i masterem.
Nie jestem pewien czy zamiast brzmieć lepiej nie brzmi to gorzej :\
Sami oceńcie.



RE: Maws Sky - Animated Melancholy - Niflheim - 3.04.2017

Utwór przyjemy
Ale...
Nie jest pozbawiony wad ; miejscami melodii jest za dużo i to aż wręcz przytłacza , mój mózg nie wyrabia i nie wie na czym się skupić
Fragment od ok 1:35 do 2:26 zupełnie do mnie nie przemawia i nie pasuje mi on do całej reszty (ale to może tylko moje subiektywne odczucie)
A oprócz tego to nie mam się do czego przyczepić :D

Pozdrawiam

Ps: Kiedy siedzisz nad jakimś utworem już kilkanaście(czy kilka, nwm ile zajmuje tobie tworzenie) godzin , i nie wiesz czy zmiany które wprowadzasz wzbogacają całość czy ją zaśmiecają i pogarszają brzmienie, odpocznij sobie wtedy od tego kawała; już to nieraz powtarzali koledzy z forum w różnych tematach... ale sam tak robię i to pomaga :)


RE: Maws Sky - Animated Melancholy - Recoil83 - 4.04.2017

Witam, początek naprawdę świetny, ale od 1:00 ta gitara prawdopodobnie Rob Pappen RG powinna być zsychzronizowana z resztą utworu, reszta jest naprawdę oryginalna, od mnie mocne 4.


RE: Maws Sky - Animated Melancholy - Koberise - 4.04.2017

utwór zaczyna się ciekawie .. ale tym natłokiem ok 1min zaszalało w głowie... wiem ze pewnie to miał być ten melancholijny przekaz... nie wiem dla mnie to poranny kacur po narko party :D i wołanie o pomoc...
utwór jest ciekawy mimo wszystko daje 3 gwiazdki


RE: Maws Sky - Animated Melancholy - ak47soundsystem - 11.04.2017

początek: gęsi? potem fajne brzmienia. gitarka mi nie pasi. potem druga (ten sampel) też (rytmicznie jakoś nie siedzi). Potem od 2:00 przez 16 sekund, ten dźwięk męczy strasznie.
Generalnie fajne brzmienia, ale nie kleją się coś.
Chyba za bardzo na siłę trzymasz w tym kawałku ten sampel gitarki z waka-waka, który nie pasuje do reszty instrumentów, ale sam w bridgeu ze zmienionym pod niego specjalnie podkładem dał by radę.
Dlaczego zdecydowałeś, że kicka i basu ma nie być? - od razu ci trudniej wciągnąć słuchacza (adrenalina się nie wydziela ani inne przyjemne hormony)...


RE: Maws Sky - Animated Melancholy - Shabboo Harper - 13.04.2017

Hey Maws Sky. Track surrealistyczny w klimacie, który (w generalnym odczuciu) nie przekonuje mnie. Wybacz... :( Sound Design "sygnuje" analogowa specyfika nut; Snare plus reszta tonów (głównie z Background'u) brzmi... zadziornie, agresywnie; quasi modularnie. To zbitka przedziwnych barw wśród, których owy werbel jest brzydko "zaszumiony" i ewidentnie zbyt głośny. Riff'y gitar(y) (trochę... "melancholijne") tworzą minimalny "chaos"; brzmią przypadkowo; jakby "bezwiednie". Efekt Distortion przynosi całości siarczystej ekspresji. Nadto przewodnie Synth'y cechuje sporo nieprzyjemnych częstotliwości; przez to w długości projektu interferują pogłosy. Miks, niestety, jest mizerny (niepoprawna equalizacja)... ^^