MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. P3TE - Fuck War (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. P3TE - Fuck War (Original Mix) (/temat-progressive-p3te-fuck-war-original-mix)



P3TE - Fuck War (Original Mix) - P3TE - 16.04.2017

Hej. Przedstawiam wam swój najnowszy kawałek w nieco innym stylu niż zwykle. Tym razem poszedłem w ślady KSHMR. Z resztą sami oceńcie jak mi wyszło :D



Wykonawca : JA
Gatunek : EDM/Dance/Big room..
Czas Trwania : 3:50
Nazwa : Fuck War (Original Mix)
Bpm : 128

Miłego. Only peace ♥


RE: Fuck War (Original Mix) - Stroke - 17.04.2017

Jak szanuję twoje skillsy to uważam, że nie wyszło najlepiej. Osłyszane już te dżwięki z paczki są w opór, poza tym kaszmirka się nie da naśladować, facet jest z innej planety. Ale każdy ma prawo spróbować. Pozdro:D


RE: Fuck War (Original Mix) - P3TE - 17.04.2017

(17.04.2017, 0:25)Stroke napisał(a): Jak szanuję twoje skillsy to uważam, że nie wyszło najlepiej. Osłyszane już te dżwięki z paczki są w opór, poza tym kaszmirka się nie da naśladować, facet jest z innej planety. Ale każdy ma prawo spróbować. Pozdro:D

No racja :D Chyba nikt go nie przebije, ale dzięki za opinię :D A co do tej paczki to 1 raz ją słyszałem więc wiesz :D


RE: Fuck War (Original Mix) - Deonite - 20.04.2017

O kuźwa, te głosy na intro to pijana hinduska? xD

Fajnie to wszystko brzmi, bardzo hindusko. Ale... po co naśladować kogoś? :) Wszędzie widzę te KSHMR style, Martin Garrix style. Mike Williams style - ale po co? Tworzenie utworów polega właśnie na własnej ingerencji, nawet nie wiesz, ile potencjału zawsze w mózgu jest :) Wiesz co? Zamiast zrobić coś hinduskiego, zrób coś słowiańskiego, jak nasz kolega z forum :)



Ale z utworem jak najbardziej na "piuntkę" :)


RE: Fuck War (Original Mix) - P3TE - 20.04.2017

[quote='Deonite' pid='133981' dateline='1492683136']
O kuźwa, te głosy na intro to pijana hinduska? xD

Fajnie to wszystko brzmi, bardzo hindusko. Ale... po co naśladować kogoś? :) Wszędzie widzę te KSHMR style, Martin Garrix style. Mike Williams style - ale po co? Tworzenie utworów polega właśnie na własnej ingerencji, nawet nie wiesz, ile potencjału zawsze w mózgu jest :) Wiesz co? Zamiast zrobić coś hinduskiego, zrób coś słowiańskiego, jak nasz kolega z forum :)



Ale z utworem jak najbardziej na "piuntkę" :)

Pijana? nie wiem może hahaha :D Co do tego naśladowania.. Masz rację. Swoje to swoje :) A co to tej nutki do na prawdę petarda! Miło się słucha :D Ogólnie dzięki za wypowiedź :P


RE: Fuck War (Original Mix) - TOMSH - 20.04.2017

Jedyne co tu od KSHMR to indanskie wokale oraz presety mimo wszystko utwór bardzo ciekawy i dobrze wykonany :D


RE: Fuck War (Original Mix) - Wizzardius - 25.04.2017

Wchodze na forum, przesłuchuje utwory. A tu jeb mój wałek XD


RE: Fuck War (Original Mix) - Adikop - 25.04.2017

Pięknee Heart Heart Naprawdę świetne ^^ ^^


RE: Fuck War (Original Mix) - KSZ - 3.05.2017

Bardzo fajny utwór.. aczkolwiek brakuje mi mocy w dropie. W big roomie powinno być mocne walnięcie (żeby nie napisać pie*dolnięcie xD). Reszta dobra. Tyle ode mnie. Daję 5 ;)