MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DnB Condi - Space Between Us - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DnB Condi - Space Between Us (/temat-drum-bass-condi-space-between-us)



Condi - Space Between Us - Condi - 21.04.2017

Powstał taki oto numer. Nie liczę na wysokie noty bo zrobiłem to w 100% po swojemu. #OldCondi

Zapraszam uprzejmie.




RE: Condi - Space Between Us - anna - 21.04.2017

to jest drum n bass ???


RE: Condi - Space Between Us - neurojin - 21.04.2017

A co niby jak nie dnb? xD Ogólnie spoko wyszlo moim zdaniem, ale ten wokal troche za głośno moim zdaniem.


RE: Condi - Space Between Us - ak47soundsystem - 21.04.2017

Ciekawe, sporo się dzieje. Oldskulowo. Bas rasowy. Góra może trochę zbyt sterylna. Fajny wokal. To niepolski?
Brzmieniowo dość delikatne, mały wow-effect. Jakby wycięte za dużo środka. I melo wydaje się trochę za cicho... Don't you think?
Aha i na początku masz chórki "przyśpiewki" centralnie, a hook idzie po bokach - jakby się ma wrażenie, że powinno być na odwrót.


RE: Condi - Space Between Us - anna - 22.04.2017

(21.04.2017, 18:14)neurojin napisał(a): A co niby jak nie dnb? xD Ogólnie spoko wyszlo moim zdaniem, ale ten wokal troche za głośno moim zdaniem.

yo nie orientuje się w tym gatunku


RE: Condi - Space Between Us - Zirds - 22.04.2017

(22.04.2017, 0:27)anna napisał(a):
(21.04.2017, 18:14)neurojin napisał(a): A co niby jak nie dnb? xD Ogólnie spoko wyszlo moim zdaniem, ale ten wokal troche za głośno moim zdaniem.

yo nie orientuje się w tym gatunku

Dokładniej powiedziałbym, że to odmiana Drum and Bass, a dokładniej Liquid Funk.

Całkiem spoko kawałek.. Brzmi jak klasyki z Hospitala; London Elektricity, Nu:Tone, Etherwood, Alix Perez etc

Chociaż do wokalu też się przyczepię. Brzmi bardzo "surowo", sycząco wręcz, odstaje trochę od reszty utworu swoją jaskrawością.
Tak samo zdjąłbyś trochę górki z werbla, bo też jest zbyt jasny.

4/5


RE: Condi - Space Between Us - Shabboo Harper - 27.04.2017

Hey Condi. Background wręcz "klasycystyczny" (szorstki w swej barwie Beat przyzwoicie "skrzywiony", "przybrudzony" we wszelkiej maści Fx'y/Sweep'y; quasi Amen Break czy też krótkie wariacje piano, zmyślnego Bass'u, surowych Synth'ów tudzież Riff'u gitary). Multum dźwięków "toczy się" w tym track'u; w swej charakternej barwie i formie. Takowy aranż jest osobliwy, lekko "nieokrzesany" w brzmieniu; zwłaszcza, iż użyty "tu" wokal (bezsprzecznie zbyt donośny) kreuje wrażenie pewnego kontrastu/braku jedności z muzycznym tłem. Tak czuję. ^^ Utwór godny minimalnej korekty w kwestii separacji.

Cytat:" (...) zrobiłem to w 100% po swojemu."

I już... ;D


RE: Condi - Space Between Us - Alex fat - 27.04.2017

Hej.Ja ubielbiam takie klimaty bas konkretny , wokal dopelnia colosci. Swietna robota. Pozdrawiam :)