MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECHNO Massmedico - Unstable (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TECHNO Massmedico - Unstable (Original Mix) (/temat-techno-massmedico-unstable-original-mix)



Massmedico - Unstable (Original Mix) - ShifteD - 23.04.2017

jou
Artysta - ja
Tytuł - Unstable
czas trwania - 6 minet
Gatunek - Deep-Tech
Są niedoróby, cos moze grać głośniej, coś ciszej.. trudno. Trzeba sie brać za kolejny kawałek

smacznego




RE: Massmedico - Unstable (Original Mix) - DiscoProduction - 24.04.2017

Ciekawie się tego słucha. Fajna praca w przestrzeni stereo. Na pierwszy rzut oka miałem wrażenie, że perkusja (głównie stopa) ciut za ciemno brzmi, ale w sumie ma to swój urok.


RE: Massmedico - Unstable (Original Mix) - tomaszp - 2.05.2017

Całkiem ciekawe brzmienie. Tak jak piszesz, miks szwankuje (w niektórych momentach dosyć mocno) ale aranżacyjnie jest bardzo dobrze, brzmieniowo również.

Podobają mi się leadowe wstawki po 3:10, linia basowa taka jaka powinna być, FXy bardzo dobrze dobrane i ułożone.

Co mi przeszkadza ? Trochę zbyt głośna perkusja - ale to można podłączyć do samego problemu z miksem.

Naprawdę konkretny kawałek, tylko gdyby nie ten miks ...

Pozdrawiam,

Tomek


RE: Massmedico - Unstable (Original Mix) - Plague - 6.05.2017

Stopa za słaba trochę - w drugiej części utworu w ogóle ginie w natłoku brzmień.
Dobrze się tego słucha, ciekawe klimatyczne brzmienia, dobra przestrzeń.


RE: Massmedico - Unstable (Original Mix) - Shabboo Harper - 11.05.2017

Generalne wrażenie wielce korzystne; przestrzeń uchwycona różnokształtnie; wstrzemięźliwe tło "okraszone" klimatycznymi "gęstymi" w swym kolorycie, lecz także pięknie fonicznymi "pierwiastkami". Fx'y prima; dyskretne melo akuratne. Mood very good... Technicznie: separacja wyważona; Kick, według mnie, poprawny; "dół ogarnięty"; Bassline przyjemnie tętni, gwarantując "przystojny nerw"; miks Pad'ów precyzyjny. Nie podoba mi się jedynie uciążliwy "stukot" (od 0:32); zbyt nużący.

Cytat:"Są niedoróby, cos moze grać głośniej, coś ciszej.. trudno."

Ochhh, nobody's perfect...

Danielu, Twój "Unstable" to obecnie jeden z moich faworytów w MP. ;D


RE: Massmedico - Unstable (Original Mix) - Ixipe - 11.05.2017

przestrzeń robi wrażenie, i ciekawy utwór.. fajne..


RE: Massmedico - Unstable (Original Mix) - ShifteD - 12.05.2017

Czeszę się niezmiernie że kawałek przypadł do gustu, z miksem zawsze kulałem, miałem nadzieję poprawić to w tym kawałku ale moje beyerdynamici odmówiły posłuszeństwa w połowie projektu i resztę kończyłem na starych słuchawkach. Następnym razem obiecuję poprawę.

(11.05.2017, 20:31)Shabboo Harper napisał(a): Danielu, Twój "Unstable" to obecnie jeden z moich faworytów w MP. ;D

bardzo cieszy mnie taka opinia weterana tego grona, zastanawiam się czy moja kolejna produkcja również przypadnie Ci do gustu, bo przygotowuję surowe czyste techno :) niemniej jednak to zdanie jest mega budujące i motywuje do działania

pozdrawiam


RE: Massmedico - Unstable (Original Mix) - Shabboo Harper - 18.05.2017

Ha ha ha... "weterana"? Ochhh Danielu, Ciebie i mnie dzieli li tylko kilka miesięcy od kiedy gościmy w MP (2015)... ;D
Ufam, iż kolejny Twój track również będzie kuszący; a ponieważ lubię... "surowe czyste Techno" oczekuję Twego projektu niecierpliwie.
Cheers! Beer


RE: Massmedico - Unstable (Original Mix) - ShifteD - 18.05.2017

@me

Posty: 31 (5)
Reputacja: 15

@You

Posty: 3 430 (15)
Reputacja: 2189

:D

coś tam już się robi.. :) loop jest, a grane będzie live więc muszę duuzo pocwiczyć :P


RE: Massmedico - Unstable (Original Mix) - GY4 - 5.06.2017

Bardzo mi sie podoba do 2giej minuty z kawalkiem,pozniej jakby ten klimat sie urywal.Jest zmiana nastroju.Kwestia gustu moze.Ale ciekawe ogolnie,z potencjalem


RE: Massmedico - Unstable (Original Mix) - barthus - 5.06.2017

Słucham drugi raz. Bardzo fajny kawałek. Nie słucham takich gatunków na co dzień, ale ten utwór bardzo przypadł mi do gustu :D
Leci 5!