MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP MAB - Bit Ćwiczebny - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP MAB - Bit Ćwiczebny (/temat-hip-hop-mab-bit-cwiczebny)



MAB - Bit Ćwiczebny - MAB - 27.04.2017

Takie coś. Krótkie, proste, minimalne, grane z palca.
Pozdrawiam każdego komu się chciało kliknąć i dotrwać do końca. :)



RE: MAB - Bit Ćwiczebny - mumu - 27.04.2017

Kilka lat temu o Twoich zręcznych palcach krążyły w internecie ciekawe legendy. Widzę, że poszedłeś po rozum do głowy i z 6 minut zbijasz teraz bity do 2. Nie wytrzymałem do końca, ale nie z własnej woli. Puszczę sobie wieczorkiem jeszcze raz, do dwóch razy sztuka - może się uda.


RE: MAB - Bit Ćwiczebny - MAB - 27.04.2017

Mumu... Koledzy mówili, że fajne:)


RE: MAB - Bit Ćwiczebny - Stik - 27.04.2017

Ciekawe, jeśli grałeś to wszystko na żywo to szacun. Ja muszę wszystkie ścieżki oddzielnie nagrywać bo mi się chrzani :D Tak coś czuję że hi haty trochę za suche, ale może mi się wydawać


RE: MAB - Bit Ćwiczebny - tks21 - 28.04.2017

Człowieku jak sam to grałeś jak to powiedziałeś "z palca" to świetnie, masz talent według mnie (taki jakby muzyczny freestyle) Kick i Perka ciekawe. Minimalistycznie ale z energią :) Jak "z palca" to 5/5 i taką wystawię ocenę :)


RE: MAB - Bit Ćwiczebny - Shabboo Harper - 29.04.2017

Hey MAB. Dziś, w telegraficznym skrócie; P.P.P.: Prettily, Properly, Promisingly...

PS. Również i Ciebie pozdrawiam. :)


RE: MAB - Bit Ćwiczebny - anna - 5.05.2017

niezły grove street :P ja tutaj widzę teledysk na jakimś letnim śródmieściu z półnagimi modelkami ... chyba się rozpędziłam , coś jak katy :P 5/5 pozdro !!


RE: MAB - Bit Ćwiczebny - JPLRetroStyle - 7.05.2017

Przyjemna nuta dotrwałem do końca i nawet drugi raz odpaliłem w 1:23 wchodzi ciekawy lead, pad, w każdym razie fajny i nie wiem dlaczego skojarzył mi się zaraz utwór (Flash In The Night - Secret Service) być może był tam podobny
Pozdrawiam


RE: MAB - Bit Ćwiczebny - denial3 - 23.05.2017

z palca? wow

ja z palca umiem co najwyżej strzelić do kaczki, a i to niezbyt skutecznie


nawet gdyby nie była to palcówka moim zdaniem bit bardzo solidny, chwalę :D


RE: MAB - Bit Ćwiczebny - Wasp - 23.05.2017

ja też dotrwałem do końca
brzmienia trochę jak z electro-houseu. taki rap syntetyk
osobiście wolę bity na e-piano i gitarce wah wah.. ale tego tez się przyjemnie się słucha

tam w pewnym momencie są jakby cięcia sampla? pociąłeś własny bit?
dobre, ja też tak czasami robię ale nie na synthach tylko na bitach z samplami naturalnych instrumentów


RE: MAB - Bit Ćwiczebny - Recoil83 - 23.05.2017

Całkiem fajne, tylko że trochę krótkie, tak rozwinąć przynajmniej do 3 minut i będzie dobrze, jest potencjał.


RE: MAB - Bit Ćwiczebny - King Boku - 24.05.2017

Siemka,przesłuchałem kilka twoich utworów na soundcloud i mam wrażenie jak by to robiła inna osoba tak trochę na siłę,strasznie kwadratowa sekcja i średnio wyczuwalny feeling. Tak samo akcenty Tamburynem straszliwie nie realistyczne. Słychać ze to jest automat. Ogólnie za inne numery 5. Pozdrówki


RE: MAB - Bit Ćwiczebny - MonoMike - 24.05.2017

Cześć Michał, gdzie się podziały Twoje orkiestry? :O