MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
cubase pro 8.5 + elicenser key usb - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: cubase pro 8.5 + elicenser key usb (/temat-cubase-pro-8-5-elicenser-key-usb)



cubase pro 8.5 + elicenser key usb - equalypse - 28.04.2017

po latach używania tego softu czas na rozstanie :(

sprzedam Cubase 8.5 pro wraz ze sprzętowym kluczykiem usb - dorzucę wave lab 8 lite, który jest bardzo użyteczny do masteringu, cena do ustalenia, na kluczu licencja do sx3 również (przynajmniej był na nim, obecnie nie wiem).

proszę o kontakt mailowy w przypadku zainteresowania:
equalypse (at)outlook.com

Pozdrawiam
Dominik
ps program jest świetny ale decyduję się skoncentrować na reasonie, którego również używam.


RE: cubase pro 8.5 + elicenser key usb - Zirds - 28.04.2017

Reason teraz będzie obsługiwać VST ;) Pewnie dlatego się przesiadasz :D


RE: cubase pro 8.5 + elicenser key usb - equalypse - 29.04.2017

Dokładnie alereason nie ma Chord tracka, który jest potężnym narzędziem. Pozdrawiam


RE: cubase pro 8.5 + elicenser key usb - DelianoCarl - 29.04.2017

kurde.... pół roku temu bym kupił :D


RE: cubase pro 8.5 + elicenser key usb - equalypse - 29.04.2017

właśnie wersja 9 do moich zastosowań nie wnosi nic nowego a reason 9.5 vst pół roku temu nie był zapowiedziany :D
z ceną to się jakoś jestem w stanie dogadać - będzie atrakcyjna (szkoda mi mówić ile wydałem na ten cały soft już ze wszystkimi upgradeami)


RE: cubase pro 8.5 + elicenser key usb - DelianoCarl - 29.04.2017

No ja za Cubase 8.5 Pro dałem jakoś w grudniu 400funtów ;) strasznie zabolał ten wydatek...
A najlepsze było to, że trzy dni po zakupie - Cubase 8.5 zniknął z oficjalnej strony Steinberga... Przeczuwałem, że coś się święci.
No i po tygodniu wyszedł Cubase 9 hahahahha, myślałem że się zabiję.
Ale wstrzymuję się z updatem do dziewiątki bo jest tylko 64bitowy... a mam kilka wtyczek które lubię i nie są kontynuowane w 64bitach :(

Tak swoją drogą... mam pytanie, czy ten eLicencer działa na wielu komputerach?
Bo widziałem w oknie eLicencera, że jest przypisany do dysku twardego..


RE: cubase pro 8.5 + elicenser key usb - HybridRaven - 30.04.2017

(29.04.2017, 19:02)DelianoCarl napisał(a): No ja za Cubase 8.5 Pro dałem jakoś w grudniu 400funtów ;) strasznie zabolał ten wydatek...
A najlepsze było to, że trzy dni po zakupie - Cubase 8.5 zniknął z oficjalnej strony Steinberga... Przeczuwałem, że coś się święci.
No i po tygodniu wyszedł Cubase 9 hahahahha, myślałem że się zabiję.
Ale wstrzymuję się z updatem do dziewiątki bo jest tylko 64bitowy... a mam kilka wtyczek które lubię i nie są kontynuowane w 64bitach :(

Tak swoją drogą... mam pytanie, czy ten eLicencer działa na wielu komputerach?
Bo widziałem w oknie eLicencera, że jest przypisany do dysku twardego..

Update do 9tki wnosi wiele ciekawych rozwiazan - pewnie widziales video - a to ze obluguje tylko 64 to rewelacja...... jezeli masz jakies pluginy 32bit to mozesz uzyc jBridge i zrobic z nich wersje 64bit.. i bedzie cacy..... osobiscie nie mam nic juz z 32bit ;P


RE: cubase pro 8.5 + elicenser key usb - equalypse - 30.04.2017

Jest sposób na uruchomienie pluginów 32 bit w wersji 9.jak masz 8.5 bez tego się nie da. Ja bym ściągnął. Pozdrawiam


RE: cubase pro 8.5 + elicenser key usb - equalypse - 30.04.2017

Co do epicenter to zbadam sprawę


RE: cubase pro 8.5 + elicenser key usb - equalypse - 30.04.2017

Przepraszam, piszę z telefonu i wstawia mi głupoty..... Uruchomienie wtyczek 32 możliwe jest bez j bridge


RE: cubase pro 8.5 + elicenser key usb - DelianoCarl - 30.04.2017

Widziałem tutoriala, jak odpalić wtyczki 32bit na Cubase 9
hmmm... co do wtyczek 32bitowych na 64bitowym Cubase nie jestem do końca przekonany ;)
jakiś czas temu kupując Cubase 8.5 Pro zainstalowałem wersję 64bitową..
odpaliłem stary projekt który miał kilka wtyczek 32bitowych - w menadżerze zadań widziałem proces odpowiadający za mostkowanie chyba właśnie jbridge .. i niestety, projekt był całkowicie niestabilny..
Ogromne zużycie CPU, zwiechy aż w końcu błąd po którym musiałem zamknąć program.
Może w Cubase 9 to poprawili...? Oby :) prędzej czy później i tak kupię tą aktualizację.
Bardzo mi się podoba nowy Equalizer który nareszcie ma opcję Mid/Side.
No i możliwość grania na samplach, coś jak w FL Studio.
Najbardziej to mi brakuje w Cubase szybkiej podmiany sampli, jak ma to miejsce chociażby w FL Studio.


RE: cubase pro 8.5 + elicenser key usb - equalypse - 28.07.2017

sprawa zamknięta - szkoda mi było pozbywać się licencji za 1000 zł (tyle zamierzałem wziąć ), dodatkowo R9.5 ma mniejsze możliwości od Cubase - tak więc dokonałem upgrade do 9.
Sprawa nieaktualna - pluginy x32 będę miał przez R9.5

Pozdrawiam


RE: cubase pro 8.5 + elicenser key usb - equalypse - 28.07.2017

po oblookaniu ustrojstwa zauważyłem, że R9.5 to lipa- w trybie rewire slave nie można hostować VST.... tak wiec decyzja o update była prawidłowa...