MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Aurora - Place For Us (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Aurora - Place For Us (Original Mix) (/temat-uplifting-aurora-place-for-us-original-mix)



Aurora - Place For Us (Original Mix) - Aitra - 13.05.2012

Czesc xD postanowilam dokonczyc swoj stary kawalek haha ale cos nie wyszlo chyba jak myslicie? xD i jak ktos zna odpowiedz na moje pytanie : Dlaczego jak wrzucilam na sc utwor to ciszej slychac ?xD <sciana> pozdrawiam <victory>





RE: Aurora - Place For Us (Original Mix) - krzbin1 - 13.05.2012

Nie jest tak źle:P całkiem dobre wejście, breakdown mnie porusza, czuć klimat;) Pozdrawiam


RE: Aurora - Place For Us (Original Mix) - Stiopa - 13.05.2012

Odp. brzmi. Z prawej strony waveline masz regulator glosnosci ktory nie jest na max. Na kompie jest chyba po lewej.
A teraz o traku. Niezle pianko, Atb' owe:) Troche kick jest zbyt punchy. Snare z lat 80's w fillu jest super. Lead w breaku rrwelacja. Lubie takie zawijasy.
Troche niektore brzmienia za glosno. Super fx vocal. W breaku te wciecie ok. 4.28 nie pasuje. Drugi break zajebiscie hardcorowy, ale zmiana. Z Blade wieczny lowca mi sie kojazy. Ten basior acidowy zajebisty.
Dobry track, super pomysl.


RE: Aurora - Place For Us (Original Mix) - sowa - 15.05.2012

albo mnie słucha zawodzi a chyba tak nie jest więc momentami są fałsze... hmm i przestery na pianinku? bardzo dziwna aranżacja... break nie przekonuje... jakieś wycie... niee nie kupuje tego... a końcówka to The Crystal Method - Blood Rave... co nijak ma się do upliftu... przykro mi, ale tą produkcję uznaję za nieudaną... chaos straszny... ciężko się odnaleźć...


RE: Aurora - Place For Us (Original Mix) - Aitra - 15.05.2012

okej nie podoba sie szanuje ale nie zamierzam sie ograniczac do aranzacji klasycznego upliftu teraz sie eksperymentuje i wiem ze to wyszlo a Blood Rave brzmi "podobnie" i nic wiecej. Nie ograniczaj sie tak w muzyce bo bedziesz nieszczesliwy :D


RE: Aurora - Place For Us (Original Mix) - sowa - 15.05.2012

hehe śmieszy mnie takie szczeniackie zachowanie... skrytykowałem Twój utwór to Ty złośliwie odkopałaś mój... żałosne aczkolwiek każda krytyka obojętnie kogo jest dla mnie na wagę złota również taka jak Twoja... staram się dzięki temu wyciągać wnioski... ale widocznie nie każdy tak ma i niektórzy żyją w przeświadczeniu o swojej zajebistości i krytykę odbierają jak obrazę majestatu i jakbym pół rodziny wytłukł... ale z takim przeświadczeniem nikt daleko nie zajdzie... wyraziłem swoją opinię o Twojej produkcji... a, że jest krytyczna... cóż.... i miło mi, ze w Twoich oczach jestem "znawcą muzyki" chociaż było to pisane złośliwie odbiorę to jako komplement... bo faktycznie trance jest ze mną od bardzo dawna... jest praktycznie każdego dnia więc jestem w stanie powiedzieć co nieco o danym utworze... aczkolwiek powiedz mi w jaki sposób to się odnosi do tego co tworzę? ja jestem świadom swoich problemów... od zawsze mówiłem, że mam problemy z aranżacją i monotonią w utworach... aczkolwiek postępy są a zwłaszcza w technice.. a to właśnie zawdzięczam krytyce ludzi, którzy nie bali się powiedzieć co myślą na temat mojego kawałka...
Co do ograniczania się... nie ograniczam się a uplifting i ogólnie trance dają mi szczęście więc im lepszy kawałek usłyszę tym jestem szczęśliwszy ;)


RE: Aurora - Place For Us (Original Mix) - Aitra - 15.05.2012

Nie kolego, nie jestem przeswiadczona o swojej zajebistosci , rozumiem krytyke, aczkolwiek powinna ona odnosic sie do konkretow i bardziej sluzyc dobra rada , poza tym nie musisz niczego sluchac ja zazwyczaj jak mi nie pasi to olewam i ide dalej, nie jestes tez znawca zeby mi pokazywac ktora mam isc droga ,ty rob swoje ja swoje, a zajde tam gdzie ja uwazam ze zajde ,to ze napisalam ze jestes znawca muzyki bylo raczej z dozą sarkazmu i ironii, a nie zlosliwosci
a zmiany w utworach nie zawdzieczasz krytyce tylko wlasnej determinacji i swoim nowym pomyslom. Ok bo nie mam czasu na konwersacje tego typu ,nie ze mi przeszkadza krytyka czy cos, ale nie potrzebne mi sa twoje rady inny swiat =) Trzymaj sie pozdrawiam i powodzonka HEJ!


RE: Aurora - Place For Us (Original Mix) - Enno Presto - 5.06.2012

Fajny utwór. Taki dość nietypowy = oryginalny, a tego ostatnimi czasy brakuje w transie. Najbardziej podoba mi się pianinko
à la Andre i acid po rozwinięciu. Utwór skomplikowany i nie jest nudny. Czego chcieć więcej ;)


RE: Aurora - Place For Us (Original Mix) - cinekkk1 - 6.06.2012

Fajnie, że miałeś dużo pomysłów, ale staraj się, żeby wszystkie motywy były w miarę spójne ze sobą. Jako konkret podam, że od 6:38 miałem wrażenie, jak to byłby jakiś set i leciała już nowa piosenka. Główny motyw - lead, jego barwa wydaje mi się być za prosta. Ogolnie słychać, że tworzenie muzyki sprawia ci dużo przyjemności.


RE: Aurora - Place For Us (Original Mix) - Aitra - 6.06.2012

lol xD chyba juz kazdy tutaj wie ze jestem kobieta ^^ xD a to moja stara nuta wiec napewno nie jest idealna ;D dziekuje za uwage ;D


RE: Aurora - Place For Us (Original Mix) - cinekkk1 - 6.06.2012

(6.06.2012, 20:51)AuroraTranceify napisał(a): lol xD chyba juz kazdy tutaj wie ze jestem kobieta ^^ xD a to moja stara nuta wiec napewno nie jest idealna ;D dziekuje za uwage ;D

Aaa to przepraszam, już będę wiedział.



RE: Aurora - Place For Us (Original Mix) - kukimonster - 7.06.2012

Bardzo fajnie sie słucha. Strasznie mnie początek wkręcił