MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DnB Modafin - Untitled - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DnB Modafin - Untitled (/temat-drum-bass-modafin-untitled)



Modafin - Untitled - Grisha - 5.05.2017

Siemka

Wrzucam fragment nowego kawałka. Intro bardzo mi przypadało do gustu jednakże z dropem się chyba za bardzo "osłuchałem", bo jakoś mnie nie poraża, w związku z czym chciałem się Was zapytać, czy pozostawić w takiej formie i dopracować, czy coś zmienić ?

Modafin - Untitled


RE: Modafin - Untitled - anna - 5.05.2017

Bardzo podoba mi się perkusja ta co leci z początku , nie wiem dlaczego jej nie ma w dalszej części tracku (pewnie sporo się napracowałeś) może będzie w finalnej wersji ? :P intro przypadło ci do gustu ? ... hmm ok fragment mi też , ale po chwili to wygląda jakby pojawił się gigantyczny fałsz nie ważne , drop możesz zostawić nie wiem o co ci dokładnie chodzi pisząc że cię "nie poraża" , ogólnie to wygląda jak fragment jakiegoś seta , mix dwóch tracków dlatego tylko 3,5/5 pozdrawiam :P


RE: Modafin - Untitled - neurojin - 5.05.2017

No ten drop tak średnio pasuje do tego intra. Możliwe że jakbyś pomiędzy intrem i dropem dał jakiś breakdown na powiedzmy 16 taktów i buildup na drugie 16, to by to lepiej przechodziło. I ten drum stepowy początek dropu też jakoś średnio mi pasuje. Reszta bardo fajna i chyba fajniej by było jakby drop był cały w tej szybszej wersji :D


RE: Modafin - Untitled - stoneagepl - 9.05.2017

Ja bym spróbował: podgłośnić drop - wydaje mi się że jest zbyt cicho i traci się spójność intra ze środkiem kawałka oraz usunąć fragment między 0:55 - 1:05 tak jak pisze neurojin. Poza tym nutka jest super :)


RE: Modafin - Untitled - Audionectic - 9.05.2017

Mi sie podoba brzmienie.Brakuje jedynie ziomka z Prodigy:)


RE: Modafin - Untitled - 40i4 - 10.05.2017

Dobre


RE: Modafin - Untitled - Shabboo Harper - 11.05.2017

Greg, według mnie: track "sygnuje" wyrafinowany Background, coś a'la Industrial Soundtrack. Jest efektownie i...? "Wchodzi" tenże Drop, w swym brzmieniu nieco już "zużyty"; "brzeczący", w którym ewidentnie zbyt "drapieżna", sucha perka kreuje impresję typowego "terkotu" (quasi Dub Step). Myślę, iż niesłusznie zaniechałeś tła; ewolucji owego; finezyjnych wariacji pokrewnych dźwięków. W tej chwili prócz Intro Twój projekt niczym szczególnym (już) nie wyróżnia się... ;(


RE: Modafin - Untitled - ShifteD - 12.05.2017

follow na sc bo jest prze chuj :D
fakt faktem ze nichuja nie pasują do siebie motywy, ale za tłuste brzmienie (a to też trzeba umieć wykrzesać) masz u mnie mega+


RE: Modafin - Untitled - Grisha - 13.05.2017

Zmieniłem wersje i pociągnąłem motyw intra dalej https://soundcloud.com/modafin/tester-21-break-2/s-LcS6i


RE: Modafin - Untitled - Shabboo Harper - 22.05.2017

Greg, odnośnie tego fragmentu, jedynie nie przekonuje jeszcze skromnie urozmaicony aranż, technicznie zaś ton perki; wciąż suchej, "bez kopa". Pozwól, iż określę to tak: tło utworu jest "stężone": ponure Fx'y (Industrial/Choirs), Dark Pad'y; aura mroczna, niemalże diaboliczna i...? Pospolity wydźwięk ("płaskiego") instrumentarium perkusyjnego. Niezbyt "to wszystko" ze sobą koreluje... ^^ Podpowiem: albo wykreujesz bardziej "tłuste" brzmienie (więcej "dołu", harmonicznych) albo "wkręcisz" więcej Reverb'u (jakiś pogłos Hall 10/12%) plus precyzyjna equalizacja. W pierwszym przypadku temat będzie bardziej "tęgi"; w drugim projekt zyska wymiar stylu Gothic. Naturalnie to Ty jesteś twórcą tego wielce nośnego, potencjalnie charyzmatycznego track'u i tylko Ty zdecydujesz o finalnej prezencji tegoż... :)


RE: Modafin - Untitled - RDZK - 29.05.2017

co za konkrecik, next level. szanuje mocno
głowa chodzi jak szalona


RE: Modafin - Untitled - Bosu - 30.05.2017

Jest konkret gościu! Jedyna moja uwaga, byłoby bardziej dynamicznie gdyby drop wchodził w 1:06, albo od 1:06 zarzucić jakąś perkę przed dropem. Ta pustka trochę nie pasuje, i mam wrażenie że lekko wybija z rytmu, nie jest tak jakby naturalna.