MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE DJ GTB - Wind - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE DJ GTB - Wind (/temat-house-dj-gtb-wind)

Strony: 1 2


RE: DJ GTB - Wind - RaNi/Works - 6.05.2017

Czy tylko mnie się wydaje że ten pseudo lead to randomowe noty wystukane w piano rollu?


RE: DJ GTB - Wind - Maverick - 6.05.2017

Nabijacie się z chłopaka, a większość z Was niech przypomni sobie, jakie kiedyś numery tworzyła. Najprościej wyśmiać i zjechać. :-/

Kończąc ten krótki post, chciałbym przytoczyć pewnie przysłowie: "zapomniał wół, jak cielęciem był".
Dziękuję, pozdrawiam.


RE: DJ GTB - Wind - OProject - 6.05.2017

(6.05.2017, 19:48)Maverick napisał(a): Nabijacie się z chłopaka, a większość z Was niech przypomni sobie, jakie kiedyś numery tworzyła. Najprościej wyśmiać i zjechać. :-/

Kończąc ten krótki post, chciałbym przytoczyć pewnie przysłowie: "zapomniał wół, jak cielęciem był".
Dziękuję, pozdrawiam.

Tylko że nikt nie pisał jebcie się, jebane forum... :E

Ja chyba z rok czy więcej czekałem az coś sensownego wrzuciłem do internetu ;)


RE: DJ GTB - Wind - Maverick - 6.05.2017

Dziwisz się, że tak napisał, skoro zaczęła w jego stronę lecieć czarna polewka? Bo ja nie.


RE: DJ GTB - Wind - STLKR CLL - 6.05.2017

Jesteś krótko na forum i nie wiesz jaka sytuacja :v

Dużo było asów, niektórzy trochę się polepszyli (np. ja xD ), ale była tez garstka, do której krytyka absolutnie nie dochodziła. Dlatego, aby mieć pewność, że ziomek zrozumie i dosadnie poczuje, że muzyka to nie takie szybkie, że o zrobiłem jakieś coś, wrzuce gdzieś, bedzie fame. Ot filozofia tej fali hejtu.

Myślisz że na mnie oszczędzano? xD


RE: DJ GTB - Wind - OProject - 6.05.2017

Sory ale nic dobrego o wytworze kolegi nie można było powiedzieć.... zsamplowal kawalek i dodał do tego fałsze ;)
Nic chamstwa nie usprawiedliwia, a takich "asów" tutaj było już kilku, którzy na krytykę odpowiadali chamstwem... wiadomo jak skończyli :D
Jak gość jest na tyle dojrzały i inteligentny (wątpię xd) to wyciągnie wnioski i wyjdzie mu to na dobre ;)


RE: DJ GTB - Wind - RaNi/Works - 7.05.2017

(6.05.2017, 19:48)Maverick napisał(a): Nabijacie się z chłopaka, a większość z Was niech przypomni sobie, jakie kiedyś numery tworzyła. Najprościej wyśmiać i zjechać. :-/

Kończąc ten krótki post, chciałbym przytoczyć pewnie przysłowie: "zapomniał wół, jak cielęciem był".
Dziękuję, pozdrawiam.

Mój pierwszy utwór przynajmniej nie fałszował...


RE: DJ GTB - Wind - Zirds - 7.05.2017

(6.05.2017, 20:13)Maverick napisał(a): Dziwisz się, że tak napisał, skoro zaczęła w jego stronę lecieć czarna polewka? Bo ja nie.

Tu chodzi o to, że koleś wpadł na Forum, napisał 10 byle jakich postów.. te posty zostały mu skasowane (trzeba myśleć). Znowu napisał 10 postów niezgodnych z Regulaminem. I założył swój Temat.
Jak zakładasz konto na jakimkolwiek forum, to od razu masz pytanie o potwierdzenie wieku i czy jesteś zgodny z Regulaminem obowiązującym na tymże forum. A tu?

Poza tym nie umiem fałszować.


RE: DJ GTB - Wind - KBK - 7.05.2017

Ze mnie tu jeszcze nie bylo :D matko boska producencka.... w zyciu nie slyszalem czegos tam zlego... niektorzy powinni miec osobny internet...
Miks:1
Aranz:1
Melodia:minus 10


RE: DJ GTB - Wind - RaNi/Works - 7.05.2017

Zastanawia mnie dlaczego to ma: [Obrazek: W3xO4Vh.png]
Śmieszków ostrzegam że was znajdziemy ;)


RE: DJ GTB - Wind - Zirds - 7.05.2017

A tu link do całego SC kolegi, jakby ktoś nie znał więcej jego cudownych utworów

https://soundcloud.com/kuba270

xd


RE: DJ GTB - Wind - OProject - 7.05.2017

Jak sie zsumuje kilka jedynek to wychodzi 5 xd xd


RE: DJ GTB - Wind - KBK - 7.05.2017

Niestety jak widac to nie wyjatek... bo kazdy utwor brzmi tak samo... jakby kot biegal po fortepianie...


RE: DJ GTB - Wind - Zirds - 7.05.2017

(7.05.2017, 20:09)KBK napisał(a): Niestety jak widac to nie wyjatek... bo kazdy utwor brzmi tak samo... jakby kot biegal po fortepianie...

Kot biegający po fortepianie to mój tekst...


RE: DJ GTB - Wind - TOMSH - 7.05.2017

Proxy najlepsza nuta, polecam sprawdzić na jego sc ;)


RE: DJ GTB - Wind - RaNi/Works - 7.05.2017

Nie ma sensu już tego przeciągać.
Kłódeczka panowie.