MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
REGGAE JPL Retro Style Meets Madi Simmons - Live a Life Of Humilty - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: REGGAE JPL Retro Style Meets Madi Simmons - Live a Life Of Humilty (/temat-reggae-jpl-retro-style-meets-madi-simmons-live-a-life-of-humilty)



JPL Retro Style Meets Madi Simmons - Live a Life Of Humilty - JPLRetroStyle - 6.05.2017

Cześć przyszła pora abym to i ja podzielił się z swoją twórczością
Utwór pod tytułem "Live a Life of Humilty" powstał w roku 2016.
za wokal chwycił Madi Simmons z Kaliforni z USA.
Utwór oparty na brzmieniach z latach 70-80s prosto z Jamajki.
Dlatego zasiądźcie wygodnie w fotelu wyprostujcie nogi i zrelaksujcie się.

Muzyka: JPL Retro Style
Wokal and słowa : Madi Simmons
Miks & Mastering JPL Retro Style
rok : 2016

mirror link


RE: JPL Retro Style Meets Madi Simmons - Live a Life Of Humilty - Zirds - 6.05.2017

Tak się nie linkuje na forum.
Źle wkleiłeś. Zamiast całego url do Youtube wystarczy wkleić tylko te znaki, które znajdują się po znaku "=" - oczywiście w tag [code][/code].


RE: JPL Retro Style Meets Madi Simmons - Live a Life Of Humilty - JPLRetroStyle - 6.05.2017

już poprawione wszystko ok , wkleiłem za dużo bo po slashu. ;)


RE: JPL Retro Style Meets Madi Simmons - Live a Life Of Humilty - Shabboo Harper - 18.05.2017

Przyznam, iż nie lubię Reggae wszelako Twój/Wasz track "okraszony" w klasyczne pierwiastki: Riddim, "ciepłe" tony (Sax/Rattle/Flute) plus błyskotliwie "zawodzącą" gitarę wśród pomruków Hammond'a brzmi przekonująco. Klimatyczne wokale (przewodni Madi'ego i chórek) dorodnie, "pokornie" [;)] dopełniają całości brzmienia. Jest veeeery okey. :D

PS.1. Prześledziłam Twój SC. Jest "pysznie". Profesjonalne, atmosferyczne; absolutnie "w zgodzie z gatunkiem" nutki. Gratuluję (!).
PS. 2. JPLRetroStyle, witaj w MP. :)


RE: JPL Retro Style Meets Madi Simmons - Live a Life Of Humilty - JPLRetroStyle - 18.05.2017

(18.05.2017, 0:00)Shabboo Harper napisał(a): Przyznam, iż nie lubię Reggae wszelako Twój/Wasz track "okraszony" w klasyczne pierwiastki: Riddim, "ciepłe" tony (Sax/Rattle/Flute) plus błyskotliwie "zawodzącą" gitarę wśród pomruków Hammond'a brzmi przekonująco. Klimatyczne wokale (przewodni Madi'ego i chórek) dorodnie, "pokornie" [;)] dopełniają całości brzmienia. Jest veeeery okey. :D

PS.1. Prześledziłam Twój SC. Jest "pysznie". Profesjonalne, atmosferyczne; absolutnie "w zgodzie z gatunkiem" nutki. Gratuluję (!).
PS. 2. JPLRetroStyle, witaj w MP. :)

Dziekuje za wysłuchanie i ocenienie , Pozdrawiam


RE: JPL Retro Style Meets Madi Simmons - Live a Life Of Humilty - tks21 - 22.05.2017

No no ciepłe akordy (wiadomo jak to w reggae) Zgodzę się z Shabboo. Czego chcieć więcej. Bardzo dobre instrumenty :) 5/5


RE: JPL Retro Style Meets Madi Simmons - Live a Life Of Humilty - HeluCze - 22.05.2017

Trojan Rec. czeka, świetne brzmienie, czekam na więcej! Belss


RE: JPL Retro Style Meets Madi Simmons - Live a Life Of Humilty - tommbeat@95 - 11.06.2017

Jest moc! stary styl i spoko ten gosciu co ma taką klasyczna Jamajska nawijkę. Masz jakies świeze wałki? posłuchałbym jeszcze. Koles ta muza jest zajebista. xD


RE: JPL Retro Style Meets Madi Simmons - Live a Life Of Humilty - JPLRetroStyle - 25.06.2017

Dzieki panowie tks21, Helucze i tommbeat@95 za komentarze,

tommbeat mam jeszcze pare kawałków z Madim, ;)