MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER eror - simply too hard - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER eror - simply too hard (/temat-other-eror-simply-too-hard)



eror - simply too hard - denial3 - 23.05.2017



numer który próbuję zrobić od dawna, ale nigdy nie jestem usatysfakcjonowany z rezultatu

liczę na sugestię i opinie


RE: eror - simply too hard - hudson462 - 23.05.2017

Nie działa, popraw szybko bo nie mogę się doczekać ;P


RE: eror - simply too hard - denial3 - 23.05.2017

(23.05.2017, 17:23)hudson462 napisał(a): Nie działa, popraw szybko bo nie mogę się doczekać ;P

już działa :)


RE: eror - simply too hard - Recoil83 - 23.05.2017

Witam, takie kawałki z których nie jesteś zadowolony są przeważnie najlepsze, ten jest tego przykładem, jak bym siedział nawalony gdzieś w jakiejś spelunie to bym się nawet nie spytał o autora, dobra robota, przypomina mi że dobra muzyka nie umarła. Pozdrawiam


RE: eror - simply too hard - OProject - 24.05.2017

Może by jakoś poglosic ten wokal i dac kompresor xd
Mało śmieszne jak na twoje kawałki xd
Co tu gadać, dobre, w sam raz na sen :E


RE: eror - simply too hard - abyssMB - 24.05.2017

Śpiew genialny rewelacja , budowanie napięcia i aranżacja świetne. Jedno co mi sie nie podoba to ten butelkowo dzonkowy synth, on jest dobry, ale mam wrażene jakby go było za dużo o co druga nutę takie moje subiektywne odczucie za szybko wchodzi kolejne powtórzenie albo nutka ( wywaliłbym co drugą ) Delay bym zostawił. ŚPIEW MA ŚWIETNA DYNAMIKE a dzwonki raz nadażają i ładnie się wyciszają , a potem znowu wchodza ale ciut za głośno w stosunky do śpiewu. To tak tak subiektywnie :) . A poza tym moge tylko napisać Genialny Wałek.


RE: eror - simply too hard - agro - 26.05.2017

Rewelacyjny kawałek, naładowany emocjami, trochę cicho nagrany ale ogólnie poziom wykonania super, teraz zastanawiam się nad możliwościami jakie dają wokalne uzdolnienia i trochę żałuje że sam takowych nie posiadam :). Z pewnością przesłucham inne piosenki ciekawi mnie co przekazujesz i czy się z tym zgadzam :).


RE: eror - simply too hard - Shabboo Harper - 27.05.2017

Simply simple in its simplicity... ;)
Podoba mi się, ot tak naturalnie, swobodnie. Beer


RE: eror - simply too hard - Plague - 27.05.2017

Bardzo fajne i ciekawie zaśpiewane. Jedyne do czego ja bym się przyczepił to ten hat troszkę za ostry - można go podciąć odrobinę na wysokich i nie podchodzi mi ten clap.
A tak jest git :)


RE: eror - simply too hard - abyssMB - 27.05.2017

Jak mi się podoba ten wałek, tyle emocji. Chyba podmieniłeś wersję :) bo nie ma tych butelkowych dzwonków. Brzmi genialnie, uwielbiam ten wałek . Jeżeli mogę Ci coś doradzić to chcę więcej takich kawałków z Twoim śpiewem - bo jest to oryginalne do tego świetne brzmienie i super pomysły.


RE: eror - simply too hard - denial3 - 27.05.2017

(27.05.2017, 15:09)abyssMB napisał(a): Jak mi się podoba ten wałek, tyle emocji. Chyba podmieniłeś wersję :) bo nie ma tych butelkowych dzwonków. Brzmi genialnie, uwielbiam ten wałek . Jeżeli mogę Ci coś doradzić to chcę więcej takich kawałków z Twoim śpiewem - bo jest to oryginalne do tego świetne brzmienie i super pomysły.

tak, podmieniłem :)

życzenie jest dla mnie rozkazem, postaram się :)