MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP Fenomenalna Produkcja! - #10 Trap (+3) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP Fenomenalna Produkcja! - #10 Trap (+3) (/temat-trap-fenomenalna-produkcja-10-trap-3)



Fenomenalna Produkcja! - #10 Trap (+3) - Fenomen - 26.05.2017

Witam, mam do zaprezentowania odsłuchy, moich produkcji.
Przyznam, że w trapie siedzę dopiero tydzień, więc mix i master mocno rapowy (znaczy standardowa dla mnie technika, SAMPLING) :V
Przede wszystkim cuchnie amatorką, bo ni mom sprzęta :D

Są to próbki, utwory posprzedawane i hajcujo się w kotłowniach,
fulla ni ma, jedynie próbkę mogę udostępnić :D












Tu poproszę ładnie o pomoc, link wklejony prefekcyjnie i się zgadza, ale wyskakuje błąd :(
Odsłuch dostępny całkiem normalnie na moim SC :D


Link do Tracku



W każdym bądź razie pozdrawiam serdecznie każdą osobę,
która poświęciła troszkę jakże cennego czasu
i odsłuchała moje wypociny.HeartHeartHeart


oraz zapraszam serdecznie
SoundCloud






RE: Fenomenalna Produkcja! - #10 Trap (+3) - Audionectic - 26.05.2017

Dyszka i dziewiątka weszły mi bez problemu.Fakycznie troche można by ocieplic i minimalnie wyeksponować bas.Przed chwila słuchałem TrashBags od Snoopa i powiem Tobie że jak ktoś przysiadzie,to z dyszki mógłby coś w tym klimacie wykręcic.Taka moja wizja,ale co uszy to koncepcja.
Brakuje tych żyletek w blachach.Polecam polską wtyke od PSP-Vintage Warmer2,miks,master.Jak dla mnie kot.Pieknie ociepla bas w wybranej częst.również blaszki..ale pewnie znasz.
Pzdr

edit..
Niekiepsko wymiatasz koluniu.Odsłuchałem z 10 kawałkow z SC i jest sztos :) Dobra droga.Powodzenia
aha. mi jako słuchaczowi.który nagminnie wraca do płyt Gramatika,brzmi to conajmniej poprawnie.Miksy i panoramowanie w
porzadku.Tak mi się wydaje
A to jeden moich ulubionych numerów (próbuje podkrecic bys spróbował zaaranzować cały numer bez rapu :) )



RE: Fenomenalna Produkcja! - #10 Trap (+3) - Hola Flavio - 31.05.2017

W KAŻDYM RAZIE!!!!!!!!!!1111

co znaczy mix i master mocno rapowy?
a tak to lecimy z numerami

#11
>bass głębi więcej potrzebuje i perfecto
>ogólnie to spoko, mi tylko werbel nie siedzi, ale to takie małe ale

#10
>ten sam bass co w #11
>perka siedzi fajnie, reszta tako

#9
>tutaj zdecydowanie coś się dzieje
>ten hmmm... niby hi-hat co atakuje na dropie ścisz albo zmień całkowicie na ten na breaku

#8
>przyjemny vibe
>bass coś strzela, ogarnij sidechain może to będzie fajniej śmigać

Ogólnie to ciężko tak oceniać jak to są takie krótkie demówki
Na moje ucho to robione na jednym patencie


RE: Fenomenalna Produkcja! - #10 Trap (+3) - Shabboo Harper - 9.06.2017

Generalnie jest przyzwoicie. Perka rzeczywiście (w powyższych "próbkach") potrzebuje "kopa"; wyraźnego "nerwu"; wszelkie ingredienty klimatyczne aczkolwiek trochę "po spartańsku" potraktowane i mizernie uchwycone w miksie. Jest jakiś minimalny "zadzior"; jest jakiś rys "czarnego pigmentu", lecz jest także deficyt oczekiwanego Groove'u. Bit'y "sprzedane"; przeto istnieje szansa, iż każdy z tychże projektów (wkrótce) przeistoczy się w "coś" ciekawszego. Yo! :)