MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER Balloon & Shabboo Harper - You Will Not... - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER Balloon & Shabboo Harper - You Will Not... (/temat-other-balloon-shabboo-harper-you-will-not)

Strony: 1 2


RE: Balloon & Shabboo Harper - You Will Not... - In-Tegral - 20.06.2017

Początek, pad wchodzący razem z piano - wydaje mi się, że trochę te dźwięki ze sobą walczą. Melodia i sound design - czysty rozpie...ol (za przeproszeniem). Twój wokal już komentowałem wiele razy, więc nie będę się powtarzał, bo tutaj inaczej nie jest. Jest "mokro", tak jak lubię (dużo reverbu to jest to!). Przyciszyłbym może trochę ten subb, żeby ten kick bardziej uwydatnić. Lżejszy kawałek od Ciebie (Razem z Balloonem), to było coś ciekawego, chociaż nie wiem czy nie wolę Cię Aniu w "mroczniejszych" klimatach.


RE: Balloon & Shabboo Harper - You Will Not... - tks21 - 20.06.2017

Faktycznie. inny klimat niż robisz ogólnie Shabboo :) Bardzo ciekawy kawałek. Technicznie brzmi wszystko ok (jak na moje ucho) Miks fajny,czysty, Twój wokal zarówno przerażający i uroczy zarazem. Masz to coś koleżanko po fachu :) Nie dziwię się, że masz takie wysokie noty bo za co się nie zabierzesz (albo zabierzecie - collaby) to robisz to naprawdę dobrze :) Pozdrawiam :)


RE: Balloon & Shabboo Harper - You Will Not... - Shabboo Harper - 21.06.2017

Tommbeat@95:

Cytat:"Co tu tyle gadać. xD xD Jest klimat. Jestem zrelaksowany na maksa Beer Beer. Bardzo fajna piosenka! Wielkie gratki. Beer"

Dziękuję Ci za ciepły komentarz i obecność w tym temacie... Tommbeat, Cheers! Beer

Szymek:

Cytat:"Ależ klimacik. Jeśli o pady chodzi, to dla mnie mioodzik. Choć IMO z reverbem mogłeś trochę przystopować.
Piękny utwór."

Szymku, dziękuję za Twój czas poświęcony "You Will Not...". Raduje mnie fakt, iż track generalnie podoba się Tobie. :)

[Pssst... jestem Lady. ^D]


In-Tegral:

Cytat:"Początek, pad wchodzący razem z piano - wydaje mi się, że trochę te dźwięki ze sobą walczą. Melodia i sound design - czysty rozpie...ol (za przeproszeniem)."

Davidzie, w powyższym link'u nie jest słyszalny początek utworu; jest to bowiem tzw. Cut. Wybacz, lecz nie odnoszę wrażenia, by dźwięki, o których piszesz "walczyły ze sobą"; przeciwnie, już od wstępu (w pełnej wersji) tworzy się dyskretna progresja poszczególnych tonów, tak by w pewnym momencie zintegrować się [;D] w harmonijne tło... Wszelako szanuję Twe odczucia (również odnośnie Sub'a).

Cytat:"Twój wokal już komentowałem wiele razy, więc nie będę się powtarzał, bo tutaj inaczej nie jest. Jest "mokro", tak jak lubię (dużo reverbu to jest to!)."

Hmmm... thank You. ^^
Cytat:"(...) Lżejszy kawałek od Ciebie (Razem z Balloonem), to było coś ciekawego (...)".

Cieszymy się, że tak uważasz.

Cytat:"(...) chociaż nie wiem czy nie wolę Cię Aniu w "mroczniejszych" klimatach."

Wolisz... ^D

Tks21:

Cytat:"Faktycznie. inny klimat niż robisz ogólnie Shabboo :) Bardzo ciekawy kawałek. Technicznie brzmi wszystko ok (jak na moje ucho) Miks fajny,czysty, Twój wokal zarówno przerażający i uroczy zarazem. Masz to coś koleżanko po fachu :) Nie dziwię się, że masz takie wysokie noty bo za co się nie zabierzesz (albo zabierzecie - collaby) to robisz to naprawdę dobrze :) Pozdrawiam :)"

Jakże urokliwy w swej treści komentarz; dziękuję Ci Tks21 :). W mej twórczości dążę do różnorodności klimatów; niejednolitych form i kształtów. To nie tylko "challenge" (szczególnie w przypadku collab'ów), lecz przede wszystkim fascynująca afirmacja do wyrażenia swych emocji/myśli; a jeśli komuś podoba się "to coś", tym satysfakcja ma jest przyjemniejsza...
Fajnie, że i Ty "tu" gościsz. Równiez Ciebie pozdrawiam. ;)

Ladies & Gentlemen, w imieniu swoim i Balloon'a uprzejmie dziękuję wszystkim za przychylność i wsparcie (Top7)...


RE: Balloon & Shabboo Harper - You Will Not... - RaNi/Works - 19.07.2017

Nie powiem zbyt wiele.

Jest lepiej... bo melodyjniej.