MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Sync Diversity - The meaning (Plague rmx) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Sync Diversity - The meaning (Plague rmx) (/temat-sync-diversity-the-meaning-plague-rmx)



Sync Diversity - The meaning (Plague rmx) - Plague - 1.06.2017




RE: Sync Diversity - The meaning (Plague rmx) - marcinxx1982 - 2.06.2017

Wiesz ta pierwsza zwrotka przygotowuje do trochę mocniejszego uderzenia w refrenie niz jest w rzeczywistości.Tam naprawdę niewiele brakuje żeby to poprawić,jest tam efekt ale za mało dynamiczny i za cicho .Melodie i brzmienia naprawdę fajne,zwłaszcza melo w refrenie jest spoko,kawałek w stylu który lubię taki DREAM jak ja to mówie haha.
PS.jakich wtyczek używałeś w tym kawałku?


RE: Sync Diversity - The meaning (Plague rmx) - anna - 8.06.2017

Człowieku zmień te artworki , profila i tracka bo psujesz ludziom humor .


RE: Sync Diversity - The meaning (Plague rmx) - Plague - 9.06.2017

Tak durnego komentarza dawno nie miałem. Człowieku pisz na temat, bo to strona poświęcona muzyce, a nie kółko plastyczne. Na avatarze mogę mieć tyłek pawiana i nic Ci do tego. Lepiej napisałabyś coś na temat utworu, jak w ogóle chociaż trochę znasz sie na muzyce.


RE: Sync Diversity - The meaning (Plague rmx) - anna - 11.06.2017

(9.06.2017, 21:44)Plague napisał(a): Tak durnego komentarza dawno nie miałem. Człowieku pisz na temat, bo to strona poświęcona muzyce, a nie kółko plastyczne. Na avatarze mogę mieć tyłek pawiana i nic Ci do tego. Lepiej napisałabyś coś na temat utworu, jak w ogóle chociaż trochę znasz sie na muzyce.

Nie chcę wiedzieć ile masz lat , pierwszy raz zdarzyło mi się czytać coś takiego .


RE: Sync Diversity - The meaning (Plague rmx) - Mocade - 11.06.2017

Nie przejmuj się Plague, wygląda na to że nie którym przewraca się we łbach i chyba czegoś brakuje im w życiu , nie ważne . :E

Nie znam oryginału ale ten skoczny podkład zdaje się pasować do wokalu. Nie powiem nic więcej, nie umiem, przynajmniej w tym miesiącu. Pozdrawiam.


RE: Sync Diversity - The meaning (Plague rmx) - anna - 15.06.2017

ty mocade widzę też masz duszę artysty xD


RE: Sync Diversity - The meaning (Plague rmx) - Mocade - 20.06.2017

(15.06.2017, 0:56)anna napisał(a): ty mocade widzę też masz duszę artysty xD

widziałabyś jeszcze kilka rzeczy gdybyś odpowiadała na pw :E


RE: Sync Diversity - The meaning (Plague rmx) - anna - 24.06.2017

(20.06.2017, 17:39)Mocade napisał(a):
(15.06.2017, 0:56)anna napisał(a): ty mocade widzę też masz duszę artysty xD

widziałabyś jeszcze kilka rzeczy gdybyś odpowiadała na pw :E

Ty jesteś jakimś zboczeńcem ... chamem i prostakiem , i nie pisz już do mnie .


RE: Sync Diversity - The meaning (Plague rmx) - Mocade - 25.06.2017

(24.06.2017, 11:27)anna napisał(a): i nie pisz już do mnie .
W takim razie zawrzemy umowę, Ty nie będziesz pisała dziwnych komentarzy ludziom po tematach, a Ja nie będę pisać dziwnych pw do Ciebie. Nie uspokajają cię warny to może uspokoi cię taki układ, dość sprawiedliwy swoją drogą.

to mój ostatni offtop, to zaczęło być godne warna więc radzę nie odpowiadać.