MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. System & Berry Cake - Next Level (Original 'Arena' Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. System & Berry Cake - Next Level (Original 'Arena' Mix) (/temat-progressive-system-berry-cake-next-level-original-arena-mix)



System & Berry Cake - Next Level (Original 'Arena' Mix) - Dj System - 16.05.2012

Witajcie mam dla was do pokazania coś od siebie . no bo w końcu po to zarejestrowałem sie na tym forum zeby dzielić sie z wami moimi produkcjami :)

System & Berry Cake - Next Level ( Original ' Arena' Mix )





RE: System & Berry Cake - Next Level ( Original ' Arena' Mix ) - 9lives - 16.05.2012

No dobrze wszystkim znany styl ;-) Technicznie całkiem dobrze, melodia ok, dzwięki również są w porządku chociaż ja popracowałbym nad leadem. Mi się podoba, dobra robota. Mam nadzieję, że jeszcze coś wrzucisz i będziesz aktywny na forum


RE: System & Berry Cake - Next Level ( Original ' Arena' Mix ) - Revnotes - 16.05.2012

Bardzo ładnie, sub świetnie ciągnie i ta ogromna panorama.
Lead faktycznie trochę brzmi jakbyście go ostro overdrivem potraktowali.
W breakach podrasowałabym jeszcze reverb, bo tak dziwnie oddaje.
Dużo kompresji tutaj, dla mnie delikatnie przy dużo.
Ogólnie mówiąc track mi się spodobał, może nie rewelacja, ale jest git.


RE: System & Berry Cake - Next Level ( Original ' Arena' Mix ) - kichu - 17.05.2012

jest energia:) slychac ze sie avici'm inspirowales;D


RE: System & Berry Cake - Next Level ( Original ' Arena' Mix ) - Alex fat - 18.05.2012

Niewiem wydaje mi sie ze te progresy to na jedno kopyto juz ida . Nieujmujac oczywiscie , bo utwor mi sie podoba i generalnie lubie takie melodje , ale gdzies ten gatunek taki ograniczony mi sie wydaje melodja na 3 akordach i takie tam . to takie moje pitolenie . ;) Pozdrawiam


RE: System & Berry Cake - Next Level ( Original ' Arena' Mix ) - Yes I Am - 23.05.2012

Pewnie dlatego Kay, że to jawnie midik z 'Levels' Aviciiego i to moim zdaniem dość nieudolnie pozmieniane klocki.
Do tego backspin nie wyszedł najlepiej.
Clap/snare praktycznie brak... Zła kompresja i uciekł...



RE: System & Berry Cake - Next Level ( Original ' Arena' Mix ) - Stiopa - 23.05.2012

Lead za glosno ok 1:30 min. Melodia taka sobie, bassu nie slychac, albo za wysoko gra.
Jakos nie przekonal mnie ten utwor.


RE: System & Berry Cake - Next Level ( Original ' Arena' Mix ) - Moonz - 23.05.2012

Kick jest na pierwszym planie, reszta odstaje. Lead potraktowałeś zbyt dobitnie side-chain`em, konkretnie lepiej gdyby mial dluzszy czas wybrzmiewania (release) samego dźwięku albo reverb`u. Dlatego główny motyw "skacze" nerwowo po tym utworze. Melodia mało wyszukana, tym bardziej że wszystko oparte jest na wyeksploatowanym schemacie który ostatnio zaliczył "peak time" i pewnie większości zaczyna grać na nerwach. Gdyby melodia chwytała za serce... ale nie chwyta. Powodzenia przy kolejnych!


RE: System & Berry Cake - Next Level ( Original ' Arena' Mix ) - DStrict - 26.05.2012

Kurde no niby fajnie to wyszlo ale troszke za duzo aviciego w tej nucie a malo siebie ;/