MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Paul Cry - When You Kiss Her Again - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Paul Cry - When You Kiss Her Again (/temat-uplifting-paul-cry-when-you-kiss-her-again)



Paul Cry - When You Kiss Her Again - hjugo - 10.06.2017

Siema!

Przedstawiam Wam mój nowy utwór, który miał swoją premierę w czwartkowym
epizodzie Uplifting Only 226, a wydany zostanie w Aurora Melodies.

Wiem, że jeszcze dużo mu brakuje do idealnego brzmienia, tym większe moje zaskoczenie,
że został on zagrany w tej świetnej upliftingowej audycji.

Sami oceńcie i powiedzcie co mogę robić lepiej.




Dołączam remix od Air Project



RE: Paul Cry - When You Kiss Her Again - DMNSound - 10.06.2017

Świetny kawałek, w obu wersjach. Gratuluje wydania. Będę teraz polował na Uplifting Only 226 ;)
Niestety nie powiem, co możesz robić lepiej, ponieważ sam nie doszedłem jeszcze do takiego poziomu.


RE: Paul Cry - When You Kiss Her Again - KBK - 11.06.2017

Fajnie się wkręca, chwytliwa melodia, tylko chyba to nie Original Mix a radio edit ;)
Kawałek generalnie niczym się specjalnie nie wyróżnia aranżacyjnie, Uplifting Trance jak jeden z wielu, ale zrobiony poprawnie według schematów :)


RE: Paul Cry - When You Kiss Her Again - hjugo - 12.06.2017

(10.06.2017, 19:03)DMNSound napisał(a): Świetny kawałek, w obu wersjach. Gratuluje wydania. Będę teraz polował na Uplifting Only 226 ;)
Niestety nie powiem, co możesz robić lepiej, ponieważ sam nie doszedłem jeszcze do takiego poziomu.

Dzięki za przesłuchanie i odpowiedź :) Cieszę się, że się podoba.
Co do poziomu, który sam prezentuje to nie jest on jeszcze taki wysoki...
Ale obecność w Uplifting Only daje ogromnego kopa do działania :)


RE: Paul Cry - When You Kiss Her Again - hjugo - 12.06.2017

(11.06.2017, 9:00)KBK napisał(a): Fajnie się wkręca, chwytliwa melodia, tylko chyba to nie Original Mix a radio edit ;)
Kawałek generalnie niczym się specjalnie nie wyróżnia aranżacyjnie, Uplifting Trance jak jeden z wielu, ale zrobiony poprawnie według schematów :)

Jest to tylko preview wrzucony przez label Aurora Melodies, więc nie jest to radio edit :)

Fakt, jest dokładnie tak jak napisałeś. Staram się jak na razie robić trance według schematów, książkowo. Miło słyszeć, że jakoś to tam wychodzi :)


RE: Paul Cry - When You Kiss Her Again - cinekkk1 - 14.06.2017

Ogólnie powiem, że przyzwoity kawałek. Wszystko jest, to co trzeba w upliftingu. Brzmieniowo i melodycznie fajnie, kojarzyłem Ciebie z forum i słyszę, że zrobiłeś nparawdę bardzo duże postępy. Gratulacje!


RE: Paul Cry - When You Kiss Her Again - Bar Tar - 14.06.2017

Co tu dużo gadać, pełen profesjonalizm, gdyby ktoś mi powiedział, że to utwór np. Aly & Fila ani chwili bym w to nie wątpił :)


RE: Paul Cry - When You Kiss Her Again - hjugo - 16.06.2017

(14.06.2017, 22:28)Bar Tar napisał(a): Co tu dużo gadać, pełen profesjonalizm, gdyby ktoś mi powiedział, że to utwór np. Aly & Fila ani chwili bym w to nie wątpił :)

Dzięki za miłe słowa :)
BarTar tutaj to już trochę przesadziłeś z tym porównianiem :P


RE: Paul Cry - When You Kiss Her Again - Audionysos - 19.06.2017

Od dawna nie słucham trance, ale bardzo lubię takie melodie. Nie podoba mi się tylko stopa, jak dla mnie za ostra i takie oklepane wejścia jak w 1:21 w każdym utworzy są powodem, przez który nie śledzę takiej muzyki. Poza tym bardzo bardzo fajny :)


RE: Paul Cry - When You Kiss Her Again - hjugo - 22.06.2017

FAN FAVOURITE UpOnly 228

Niesamowite!
Musiałem się pochwalić! :D

Co do wypowiedzi Audionysos to tak, przejścia mam jeszcze bardzo słabe.
Pracuję nad tym, żeby nie były takie oklepane.


RE: Paul Cry - When You Kiss Her Again - EternalSound - 25.06.2017

Acidy są trochę za proste/niedopasowane do reszty jak dla mnie, zbyt mocno dominował sub bass, brakowało mi tu średnich basów, W rozwinięciu, albo mi się wydaje albo kick jest zbyt mocno skompresowany, zamiast prowadzić trochę łupie, Problem jest w miksie dołu i w perkusji, jest rozmyta (kwestia dobrania brzmień, eq i poziomów). Tyle po dwukrotnym przesłuchaniu, sam się uczę :). Natomiast melodia fajna i gratulacje zagrania utworu w Uplifting Only!!