MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP Jozzo Beats - Long awaited rest - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP Jozzo Beats - Long awaited rest (/temat-trap-jozzo-beats-long-awaited-rest)



Jozzo Beats - Long awaited rest - Jozzo - 15.06.2017

Ostatnio musiałem na trochę odłożyć produkcję bo w szkole zbliżał się koniec roku. Jakieś ostatnie poprawy, wyciąganie ocen itp itd. Wczoraj miałem ostatni dzień zapierdolu bo wystawiano już ocenki :x Napisałem ostatnie poprawy, wróciłem do domu i w końcu miałem trochę czasu żeby usiąść sb na trochę do FL'a. Na początku miała to być tylko krótka sesja pzy herbatce ale skończyło się na tym że do drugiej siedziałem nieprzerwanie składając beacik :) Cały projekt złożyłem w sumie już wczoraj w zaledwie kilka godzin, dzisiaj tylko jakieś drobne poprawki. W sumie 1 raz złożyłem coś co rzeczywiście wyraża moje emocje, mam tylko nadzieje że nie przekopiowałem czegoś z yt bo coś znajomo mi brzmi ten beacik xDD Zapraszam do degustacji ;) Jak to zawszę proszę o ocenę, przedstawienie mi błędów jakie tu popełniłem oraz zasugerowanie co mógłbym zrobić lepiej :)




RE: Jozzo Beats - Long awaited rest - Hola Flavio - 18.06.2017

charczy od startu
suchy clap

bit jak wiele na yt, chociaz z potencjalem


RE: Jozzo Beats - Long awaited rest - Jozzo - 18.06.2017

(18.06.2017, 13:04)Hola Flavio napisał(a): charczy od startu
suchy clap

bit jak wiele na yt, chociaz z potencjalem

No właśnie bałem się żeby nie przekopiować czegoś podświadomie z youtube, bo ostatnio często słucham kawałków w tym klimacie :D Może przydałoby się więcej reverbu np na perkusje? :)


RE: Jozzo Beats - Long awaited rest - Stik - 20.06.2017

Ciekawy patent z tym wokalem
Faktycznie sucha perka trochę, pokombinuj z reverbem może coś


RE: Jozzo Beats - Long awaited rest - Shabboo Harper - 20.06.2017

Track cechuje nieprzyjemne trzeszczenie, które nie tylko dekoncentruje, lecz przede wszystkim stwarza wrażenie nieczystego miksu. Winieneś tenże efekt zredukować (!). Jozzo, wszak nie jest to zbyt odkrywczy Bit to możliwym jest tenże projekt zmodyfikować. Obecny "stan" to: szorstkie instrumentarium perkusyjne, krztynę zduszony Bass, nieczytelny w swej prezencji Pad (w tle). Przewodni motyw jest beztroski, spokojny. Wszelako temat wymaga jakiś "skrzywień", "haczyka", tego "czegoś" co przerwie jednolitość aranżu, zintensyfikuje ubogi Sound Design i będzie zachętą by powrócić doń. Technicznie: przemyśl "wyłuskanie" (niezgorszego) Kick'a; "utemperuj" Clap; podkreśl ton a'la Indian Piano (niech ładniej się snuje); nadto dołożenie Reverb'u przysporzy całości więcej liryczności. Don't U stop... ;D


RE: Jozzo Beats - Long awaited rest - Jozzo - 20.06.2017

(20.06.2017, 0:45)Stik napisał(a): Ciekawy patent z tym wokalem Faktycznie sucha perka trochę, pokombinuj z reverbem może coś

(20.06.2017, 1:32)Shabboo Harper napisał(a): Track cechuje nieprzyjemne trzeszczenie, które nie tylko dekoncentruje, lecz przede wszystkim stwarza wrażenie nieczystego miksu. Winieneś tenże efekt zredukować (!). Jozzo, wszak nie jest to zbyt odkrywczy Bit to możliwym jest tenże projekt zmodyfikować. Obecny "stan" to: szorstkie instrumentarium perkusyjne, krztynę zduszony Bass, nieczytelny w swej prezencji Pad (w tle). Przewodni motyw jest beztroski, spokojny. Wszelako temat wymaga jakiś "skrzywień", "haczyka", tego "czegoś" co przerwie jednolitość aranżu, zintensyfikuje ubogi Sound Design i będzie zachętą by powrócić doń. Technicznie: przemyśl "wyłuskanie" (niezgorszego) Kick'a; "utemperuj" Clap; podkreśl ton a'la Indian Piano (niech ładniej się snuje); nadto dołożenie Reverb'u przysporzy całości więcej liryczności. Don't U stop... ;D

Dzięki wszystkim za rady :)

Co do wokalu to jest on z wtyczki wyciągniętej z głębin netu :D Jeśli chodzi o sam track to zastosuje się do waszych zaleceń, spróbuję wyciągnąć z niego więcej głębi, usunę distruction z pada oraz pokombinuję żeby urozmaicić track :) Tym razem nie będę odkładał tego na później i może w końcu uda mi się dopracować track :D Pozdrawiam i dzięki za pomoc :D