MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Wasp - Digital consciousness - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Wasp - Digital consciousness (/temat-electronica-wasp-digital-consciousness)



Wasp - Digital consciousness - Wasp - 21.06.2017

Nowy spokojny kawałek




RE: Wasp - Digital consciousness - PureInstinct - 21.06.2017

Całość, klimat i paleta dobrze nawiązują do tytułu. Aranżacja niby prosta, a jednak zaciekawia słuchacza - może dlatego, że wszystko ładnie, swobodnie przechodzi bez przeszkód.
Nie podoba mi się jedynie ten drewniany dźwięk w perkusjonaliach, który występuje w synkopie. Działa dobrze rytmicznie, ale jednak jeżeli chodzi o samo dopasowanie dźwięku w klimat - zbyt suche i standardowe, niczym z samplera - niby atmosfera cyfrowa, to jednak zbyt ordynarny on jest.

Technicznie jest dobrze - ciepełko, ładny balans, czuć głębię - cacy.
Całość bez fajerwerków, po prostu dobrze wykonana robota. Co nie znaczy, że źle - i tak podoba mi się :)


RE: Wasp - Digital consciousness - dejfdj - 22.06.2017

Daje 5. Nie odbiega. Nie drażni. Nie wiem czy nie wywołuje alergii.. mimo tych zbędnych podskoków próbkami wyciętymi z piaskownicy podoba mi się jako całość włożonej w niego pracy - codo procesu powstawania mogę się mylić ale chyba szybko cCi zleciało.


RE: Wasp - Digital consciousness - qnebra - 22.06.2017

Mi te drewniane stuki nie przeszkadzają, pasują do klimatu utworu jako takiego. Kolejna solidna pozycja w twojej dyskografii, zacne pocięte wokale, wszystko do siebie dobrze pasuje.


RE: Wasp - Digital consciousness - Wasp - 22.06.2017

Dzięki za komentarze
rzeczywiście :) ten sampel brzmi jak rąbanie drewna ale akurat mi tam pasował


RE: Wasp - Digital consciousness - Audionysos - 23.06.2017

Bardzo przyjemny klimat, wszystko ładnie spasowane. Ps. W dalszej części (po 1:57) te dźwięki niektóre mnie nie podchodzą specjalnie, ale tragedii też nie ma. Największy mankament moim zdaniem tutaj to za głośny bass (stopa strasznie się wybija), nie próbowałem, ale zakładam, że na głośnikach wszystko się pod nią schowa. Daję 4 głownie za klimat.


RE: Wasp - Digital consciousness - abyssMB - 23.06.2017

Wszystko ładnie współgra, wysłuchałem z wielką przyjemnością GOOD JOB - 5 stars


RE: Wasp - Digital consciousness - Plague - 24.06.2017

Nie zgadzam się że bas jest za głośny, a stopa się wybija za bardzo. A brzmienie jak nazwaliście rąbania drzewa mi bardzo pasuje, ale co człowiek to inne gusta. Ciepły, miękki, bardzo fajnie zrealizowany utwór. Ja zastrzeżeń żadnych nie mam.
Super :)


RE: Wasp - Digital consciousness - Wasp - 25.06.2017

cieszę się że Ci się podoba :)


RE: Wasp - Digital consciousness - Shabboo Harper - 11.07.2017

Właściwie to zgodzę się z wrażeniami PureInstinct'a i Audionysos'a; utwór brzmi pogodnie, względnie "gładko". Aranż jednolity; nietrudny. Po drobnych korektach odnośnie klarowniejszej prezencji Bass'u, zbyt drapieżnego tonu a'la Impact czy też krztynę ostrych wariacji Synth'u (tudzież "wyrzucenia" fikuśnego w swym brzmieniu Sax'u) Twój "Digital Consciousness" osiągnie słuszny image... ;D