MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA eror - raptory wychodzą w nocy - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA eror - raptory wychodzą w nocy (/temat-electronica-eror-raptory-wychodza-w-nocy)



eror - raptory wychodzą w nocy - denial3 - 8.07.2017

dawno mnie nie było, mam porządny weniczny przestój i nic nie mofgę wymyślić, ale skleciłem coś takiego




RE: eror - raptory wychodzą w nocy - qnebra - 8.07.2017

Słuchałem ze trzy godziny temu (upierdliwe jest poprawianie błędów po sobie, zwłaszcza po napiciu się trunków o zawartości etanolu większej niż 20%), to jest jak zwykle od ciebie dziwne, ekstrawaganckie, awangardowe. Sepleniące wokale, słowa odpowiadające bardziej dziecięcej psyspiewce o tym ze dopatnie cie faptol i cie sje na sufo.


RE: eror - raptory wychodzą w nocy - Mocade - 8.07.2017

Próbę wyciśnięcia utworu z resztek weny można uznać za udaną, choć podkład pod koniec zaczyna być męczący to tekst da się zapamiętać na wieki.


RE: eror - raptory wychodzą w nocy - Ypsilon - 9.07.2017

Tak sobie przesluchałem twoje kawałki. Są dziwne, czasem niezrozumiałe. wieloznaczne, przekombinowane teksty i dziwny wykon. Ten numer kompletnie mi nie leży - jest o niczym; takie słowne pląsanie. Zgadzam się z tym co wyżej napisane - nudne i meczące. ALE swój styl masz. Bez watpienia. xD


RE: eror - raptory wychodzą w nocy - abyssMB - 9.07.2017

Surrealizm w czystej postaci - chapeau bas.


RE: eror - raptory wychodzą w nocy - F.P.P - 11.07.2017

Lepiej by się tego słuchało, gdyby ten bit był bardziej wyczuwalny a raptory w rytmie. Ja zostałem wybity i tak naprawdę jako całość ciężko to odebrać. 2 razy przesłuchałem i na pewno od chcenia 3 raz bym nie przesłuchał.
Szacun za odważny aranż. Pozdro


RE: eror - raptory wychodzą w nocy - tommbeat@95 - 17.07.2017

Jakie to dziwadło ale zajebiste HA HA HA... Jakbym był w innym wymiarze i słuchał kosmity. SPOKO!!!! :V


RE: eror - raptory wychodzą w nocy - Abigail Noises - 26.07.2017

Nie patrząc na artystyczną treść tego jak i innych Twoich kawałków to brakuje mi tutaj porządnego miksu i dobrego masteru – to tyczy się także reszty utworów. Wydają się zbyt zamulone, za ciche i o niezbyt dobrej separacji. Trochę też jest sucho i pusto, piszę 'trochę' bo to nie deep house i nie należałoby wymagać bóg wie jakiego dołu... no ale w ostatecznym rozrachunku ciut większe kopnięcie zawsze powoduje większe ciary... I szkoda, że to tak brzmi, bo gdyby utwór a tym samym tekst wbijał się ostro w ''mózg'' to wydźwięk kawałka byłby inny. W pierwszej kolejności docinanie bo dźwięki za bardzo się ze sobą zlewają. Potrzeba także lepszej equalizacji jakąś dobrą, prostą wtyczką, która jednocześnie nasyci ścieżkę, np. preQursor od PSP. Przydałoby się także kilka ścieżek zduplikować – na pewno stopę i hihaty, clapy itd. Kawałek brzmi mocno monofonicznie – tak jakby całość miałaby ustawione stereo na max 20%. Żadnego zróżnicowania w panoramie.

Cóż, jeśli chodzi o artystyczną nutę to... mnie się podoba. W gruncie rzeczy nie lubię zbyt obszernego tekstu (wolę niedomówienia), ale robisz to dobrze i pozostawiasz trochę dla wyobraźni słuchacza (chciałoby się więcej ale jest ok). Jest to ekstrawaganckie i surrealne... Jako fan D.Lyncha słuchałem Twych kawałków ze sporym zainteresowaniem.


RE: eror - raptory wychodzą w nocy - Shabboo Harper - 27.07.2017

Hey Miłosz. Kolejny performance; ekscentryczny, przewrotny, śmiały w swej cudaczności. Twoja fikuśność; Twój trademark... ;)


RE: eror - raptory wychodzą w nocy - Mat.Mor.Raw - 3.08.2017

Pierwsze wrażenie - 3 - industrialno-zoologiczny rap eksperyment
Kompozycja - 2 - jest potencjał, ale zdecydowanie zbyt monotonny jest ten utwór, tak jak słucham twoich kawałków, stwierdzam, że to jest najważniejszy element nad którym powinieneś popracować, nawet eksperymentalna muzyka powinna mieć swoją strukturę i utrzymywać uwagę słuchacza przez cały utwór.
Aranżacja - 3 - wokal ciekawie komponuje się z efektami dźwiękowymi, ale brakuje jakiegoś trzeciego elementu, czegoś więcej, może jakiś bas, albo kawałek perkusji, syntezator, cokolwiek
Brzmienie - 5 - wokal ciekawie wykonany, zinterpretowany i przeprocesowany i w sposób interesyjący, rytmiczny współgra z efektami dźwiękowymi, wokal trochę nierówno rytmicznie, ale ma to tutaj swoje uzasadnienie
Miks - 3 - jest poprawnie, ale też przestrzeń dźwiękowa nie jest w pełni zagospodarowana (patrz punkt: aranżacja)
Ocena - 3 - Fajny wokal, ciekawe pomysły, przydałaby się bardziej urozmaicona kompozycja i aranżacja