MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Funky Fella - Night In Paradise - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Funky Fella - Night In Paradise (/temat-hip-hop-funky-fella-night-in-paradise)



Funky Fella - Night In Paradise - funkyfella - 12.07.2017

Chillowy Liquidowy Hop :) Feedback Please.
Sam również pozaglądam do Was bo troche mnie nie było
ostatnimi tygodniami. One love \/





RE: Funky Fella - Night In Paradise - Hola Flavio - 12.07.2017

środa rano
rano, bo ja wstałem
kawa, trochę słońca
ten bit

ładnie wchodzi, bardzo
taki letniak w opór

5 Fella


RE: Funky Fella - Night In Paradise - Maciek - 18.07.2017

Jak zwykle funky styl z bujającym klimatem. Tym razem najbardziej z całości podoba mi się bas i te dropy. Próbowałeś kiedyś eksperymentować z 12-bitowym brudem?
proste że 5


RE: Funky Fella - Night In Paradise - Rumush - 19.07.2017

Klasa sama w sobie, buja pięknie. Co tu dużo pisać, wszystko zostało ujęte. Piękne przejścia Tobie wyszły.


RE: Funky Fella - Night In Paradise - XTH - 19.07.2017

Jest Funky Fella jest i impreza, kawałek zacny, ma swój klimat.
Żyje własnym życiem bardzo przyjemny. Słuchanie owego numeru sprawia że odczuwam dobre emocje.
Pod względem mixu i masteru jest świetnie owa estetyka mnie zachwyca, dobre wyregulowanie głośności każdego elementu doprowadza do fantastycznego efektu. Jak dla mnie 5 bez dyskusji


RE: Funky Fella - Night In Paradise - Bordi - 19.07.2017

Chyba zbyt rzadko bywam w tym dziale.... a widzę, że jest czego żałować! Bardzo chwytliwe nagranie, świetna melodia, miks, wykorzystanie wokalu... po prostu, do tego co mi się podoba, nie mam zamiaru się czepiać o mankamenty techniczne... bo nawet takich nie ma moim zdaniem... :D 5/5


RE: Funky Fella - Night In Paradise - Shabboo Harper - 23.07.2017

Hey P.. Background (aksamitnie tętniący; konkretny w swej prężystości) prezentuje się nie tylko w klasycznym stylu Oldschool Beat, lecz tworzy porządny grunt wobec eterycznie zmysłowych chórków czy też wariacji Chilling Guitar. Ta, w moim przeświadczeniu, jest zbyt wszechobecna i trochę donośna; przez to track, w swej monolitycznej strukturze, przy końcu, minimalnie męczy. Wszelako, wciąż twierdzę: "fine bassline... smooth & deep". Yo! Beer


RE: Funky Fella - Night In Paradise - funkyfella - 28.07.2017

(12.07.2017, 9:29)Hola Flavio napisał(a): środa rano
rano, bo ja wstałem
kawa, trochę słońca
ten bit

ładnie wchodzi, bardzo
taki letniak w opór

no i o to chodziło :D fajnie, że udało się wstrzelić w odpowiedni moment :) ja też nieraz rano wstaję o 13, ale głównie o 9-10 w nocy :)

(18.07.2017, 21:37)Maciek napisał(a): Tym razem najbardziej z całości podoba mi się bas i te dropy. Próbowałeś kiedyś eksperymentować z 12-bitowym brudem?

dzięki również, nie mam czym (12-bit), chyba, że da rade software'owo to jakoś załatwić ?

(19.07.2017, 13:06)Rumush napisał(a): Klasa sama w sobie, buja pięknie. Co tu dużo pisać, wszystko zostało ujęte. Piękne przejścia Tobie wyszły.

dzięki również, cięszę się, że poziom jest trzymany :D

(19.07.2017, 18:57)XTH napisał(a): Jest Funky Fella jest i impreza, kawałek zacny, ma swój klimat.
Żyje własnym życiem bardzo przyjemny. Słuchanie owego numeru sprawia że odczuwam dobre emocje.
Pod względem mixu i masteru jest świetnie owa estetyka mnie zachwyca, dobre wyregulowanie głośności każdego elementu doprowadza do fantastycznego efektu. Jak dla mnie 5 bez dyskusji

Cieszę się również, że mix się podoba bo jednak cały czas nie czuje się super ekstra graczem w kwesti mix/master :)

(19.07.2017, 19:34)Bordi napisał(a): Chyba zbyt rzadko bywam w tym dziale.... a widzę, że jest czego żałować! Bardzo chwytliwe nagranie, świetna melodia, miks, wykorzystanie wokalu... po prostu, do tego co mi się podoba, nie mam zamiaru się czepiać o mankamenty techniczne... bo nawet takich nie ma moim zdaniem... :D 5/5

Zgadza się, jest tu troche graczy poza mną, którzy robią robotę :)

(23.07.2017, 0:19)Shabboo Harper napisał(a): Hey P.. Background (aksamitnie tętniący; konkretny w swej prężystości) prezentuje się nie tylko w klasycznym stylu Oldschool Beat, lecz tworzy porządny grunt wobec eterycznie zmysłowych chórków czy też wariacji Chilling Guitar. Ta, w moim przeświadczeniu, jest zbyt wszechobecna i trochę donośna; przez to track, w swej monolitycznej strukturze, przy końcu, minimalnie męczy. Wszelako, wciąż twierdzę: "fine bassline... smooth & deep". Yo! Beer

Cieszy mnie to, że nadal jest dobrze :) No fakt, gitaraka jest motywem przewodnim przez cały track. Jeżeli, ktoś zdecyduje siępod to nagrać, będe musiał pomyśleć i gdzie gitarce dać odpocząć - przyda się dodatkowy kotrast