MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE Skyline Project - Waiting for sunset - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE Skyline Project - Waiting for sunset (/temat-house-skyline-project-waiting-for-sunset)



Skyline Project - Waiting for sunset - tobik1980 - 12.07.2017

Cześć, taki tam lajtowy kawałek,korzystając w wolnej chwili. Z góry dzięki za poświęcony czas. Pozdrawiam:)



RE: Skyline Project - Waiting for sunset - gregwmusic - 12.07.2017

całkiem przyjemne czuć lato :)

było to wydać normalnie :)

pewnie był by ładny supporcik!


RE: Skyline Project - Waiting for sunset - Audionysos - 13.07.2017

Przyjemnie się słucha, orzeźwiająco. Ładnie wszystko spasowane. Szkoda, że motyw nie został bardziej rozwinięty.


RE: Skyline Project - Waiting for sunset - tobik1980 - 14.07.2017

A tu z wersja teledyskiem, montaż mojego autorstwa :)




RE: Skyline Project - Waiting for sunset - Ixipe - 15.07.2017

Saksofonik w tym mi się najbardziej podoba, nadaje uroku.. fajne


RE: Skyline Project - Waiting for sunset - Plague - 15.07.2017

Fajne, można by się pokusić o urozmaicenie. Jedyne co mi totalnie nie leży to ten clap chodzi o jego barwę.


RE: Skyline Project - Waiting for sunset - Bordi - 24.07.2017

Uwielbiam takie wakacyjne nagrania, sam w tym klimacie próbuję tworzyć utwory. Z technicznego punktu widzenia, moim zdaniem jest wszystko ładnie dopieszczone. Bardzo podoba mi się bass, który razem z pluck'iem tworzy świetny efekt, o saksofonie nie będę nic mówił (po prostu nacieszę ucho, uwielbiam ten instrument). Co się tyczy clap'a (post wyżej), nie zgodzę się: jego minimalistyczna barwa bardzo tutaj pasuje.

Zgodzę się jednak z przedmówcami, że utwór jest nieco monotonny. Fajnie, że wrzuciłeś to klipem, ponieważ oglądając go pierwszy raz nie zwrócił uwagi na monotonię ;). Daję 5, bo przede wszystkim trafiłeś w mój gust.


RE: Skyline Project - Waiting for sunset - Shabboo Harper - 15.08.2017

Kojarzę Twoje wcześniejsze utwory; pogodne, melodyjne i (niestety) jednomiarowe w warstwie aranżu. Nie inaczej jest i w tym przypadku. Niektóre faktory wspaniale "przenikają" przez repetytywny Beat (efektowny ton gitary; seraficzny Sax); wszelako całość wyraża się wielce skromnie w swym finalnym image'u. Brak w obecnym "ciągu wariacji" jakiegoś konkretnego Drop'u/Breakdown'u, wyrafinowanego "wybicia" z narzuconego swobodnego, rześkiego motywu w stylu summertime. Jest zbyt jednorodnie. ^^ Technicznie: Bass krztynę zbyt mocno podkreślony; Piano odległe, przycichłe; gitara przyjemnie swing'owa acz specyficznie ułożona w panoramie; Kick winien mieć więcej Sub'a (ładniej kleiłby się w lekko "zamglonym" miksie); efekt Snapping Fingers zbyt wszechobecny. Track godny korekty pod względem głównie saturacji/kompresji... Klimat urokliwy, zwiewny. :)