MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING KBK Feat. Asha - Where Is The Love - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING KBK Feat. Asha - Where Is The Love (/temat-uplifting-kbk-feat-asha-where-is-the-love)



KBK Feat. Asha - Where Is The Love - KBK - 16.07.2017

Miała być zabawa z moją żoną i jej głosem, a wyszedł pomysł na track :D
Jako, że jest to moja pierwsza produkcja z własnoręcznie nagranym wokalem, proszę o wyrozumiałość :)
Miłego odbioru !!

Produkcja: KBK
Tekst: KBK
Wokal: Asha ;)





Tekst:
"Where is the sun,
where is the love. x4

I wanna be with you every day,
til eternity passes away,
and every moment spend with you last forever.


"Where is the sun,
where is the love. x2

I wanna be with you every day,
til eternity passes away,
and every moment spend with you last forever.


"Where is the sun,
where is the love. x2"


RE: KBK Feat. Asha - Where Is The Love - iwobix - 16.07.2017

Fajnie wyszło ;)
01:12 best...


RE: KBK Feat. Asha - Where Is The Love - Foortic - 16.07.2017

Jesli to to samo co mi wyslales w dzień to...
Bassline dałbym głośniej. Wydaje mi się, że chowa sie pod tym wszystkim i go nie slychac zbytnio...
Wokal (chyba o to Ci tym razem najbardziej chodzi xd )
Wedlug mnie za bardzo rozpusciłes sie przy kręcenia delayem i reeverbem... tyle tam tego jest ze nie do miary...
Moim zdaniem duzo lepiej by pasowało gdyby Twoja żona śpiewała tak... pół szeptem, tak "zmysłowo" bo tu mam wrażenie jakby całkowicie było bez uczuć, tak na odwal sie. No i wydaje mi sie ze trochę trzeba popracowac nad akcentem bo jest tak strasznie specyficznie, twardo, za twardo. Miks wydaje sie byc ok ale szczegóły zostawiam bardziej doświadczonym... sam nie mogę Ci nic konkretnego powiedziec bo słucham z telefonu i słuchawek dokanałowych bo prawie do konca lipca nie będę przy sprzęcie...
Za to, że odważyliscie sie na taki krok daje 4. Bye


RE: KBK Feat. Asha - Where Is The Love - Zirds - 16.07.2017

Teraz tak słucham na monitorach i muszę przyznać, że ten akcent angielski nie jest taki zły.. Gdyby Twoja małżonka poszła bardziej w rusyfikację języka angielskiego to by brzmiała jak Karin Dreijer Andersson z utworu "What Else Is There?" zespołu Röyksopp.
Może trzeba było iść w podobnym kierunku.. Ciekawie brzmi taki dyskurs językowy według mnie i oczywiście nie "szeleści" takim polskim językiem po całości :)

5/5


RE: KBK Feat. Asha - Where Is The Love - tommbeat@95 - 17.07.2017

Łoo - foortic ma racje! Za dużo tych rewerbów i innych bajerów; wszystko się zlewa w jedną papkę i jeszcze ten wokal. sorki ale zupełnie mi nie leży. taki koszmarek - jak kiepskie disco polo.^D akcent przejdzie jak pomyslimy z to jakis dowcip albo jak zirds pisał rusyfikacja xD xD xD ale oto ci chodzi? nie wiem. Gdzie jest basik w tym natłoku szumów???? Hello. Pozdrówka dla żonki :beer.


RE: KBK Feat. Asha - Where Is The Love - KBK - 17.07.2017

Dzięki za odsłuch.
Jest to jeden z moich ostatnich projektów z bardziej eksperymentalną "komerchą" pochodna od Trance, czas chyba wrócić do ambientowo-klasycznych eksperymentalnych kawałków ;)

Foortic - bass miał nie zamulac miksu i wyszedł taki jaki wyszedł ;) Wokal to dla mnie zupełna nowość tak jak pisałem, był to spontaniczny eksperyment.

Zirds - ciekawy ten kawałek, który podesłałeś, dość "oryginalny" akcent :)

tommbeat@95 - chyba mózg ci się zlał w jedna papkę. Pozostawię to bez komentarza...


RE: KBK Feat. Asha - Where Is The Love - Zirds - 17.07.2017

(17.07.2017, 13:29)tommbeat@95 napisał(a): Łoo - foortic ma racje! Za dużo tych rewerbów i innych bajerów; wszystko się zlewa w jedną papkę i jeszcze ten wokal. sorki ale zupełnie mi nie leży. taki koszmarek - jak kiepskie disco polo.^D akcent przejdzie jak pomyslimy z to jakis dowcip albo jak zirds pisał rusyfikacja xD xD xD ale oto ci chodzi? nie wiem. Gdzie jest basik w tym natłoku szumów???? Hello. Pozdrówka dla żonki :beer.

Jak słuchasz na głośnikach z laptopa to nie dziw się, że nie ma basu. Z drugiej zaś strony jak się nie znasz na gatunkach typu oldschool trance, gdzie głównym motywem był wokal i nie głośność i ilość basu była najważniejsza to się nie wypowiadaj.