MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Mycelial Cords - Afraid of Tomorrow - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Mycelial Cords - Afraid of Tomorrow (/temat-hip-hop-mycelial-cords-afraid-of-tomorrow)



Mycelial Cords - Afraid of Tomorrow - Rumush - 17.07.2017

Słuchałem ostatnio Logic'a i Busdriver'a. Mam wrażenie, że podświadomie połączyłem oba style i powstał taki oto bit.




RE: Mycelial Cords - Afraid of Tomorrow - Hola Flavio - 17.07.2017

czuć inspiracje

trochę ten bas głębszy mógłby być
aranż spoko, nie zamula
więcej kopa, jakiś wokal i ciekawy numer gotowy

1:07 perka dziwnie weszła


RE: Mycelial Cords - Afraid of Tomorrow - Maciek - 17.07.2017

Bas bardzo mi się podoba - zgodzę się z Flavio że jakby był ciut mocniejszy, to by nie zaszkodziło, ale i tak w formie jakiej jest, jest ok. Dźwięki ciekawe, tworzą spójną całość jednak czegoś mi tutaj brak. Perkusja natomiast mi się nie podoba zupełnie - nie czuć aby płynęła, wybija rytm dość sztywno i hihat tę sztywność jakby podkreśla. Mam wrażenie że jakby kontrastuje z całą resztą - chyba że taki miałeś zamiar. Przez to, oczko w dół. 4


RE: Mycelial Cords - Afraid of Tomorrow - Rumush - 18.07.2017

O bass to się boję, bo pracuję na słuchawkach i wolę by był słabszy niż przesadzić. Ale dobrze wiedzieć, że mógłbym podbić. A perka wchodzi dziwnie, ponieważ jak sobie tam jakieś głupoty nawijałem to fajną zmianę wprowadzało, więc tak zostawiłem.

Dzięki za czas.


RE: Mycelial Cords - Afraid of Tomorrow - Shabboo Harper - 23.07.2017

Właściwie przychylę się do komentarza Maćka. O ile Bass "mruczy" znośnie i kreuje zacny puls; o tyle perka prezentuje się gorzej. Jest trochę wyalienowana w swej szorstkości i jednorodności. Background melodyjny; quasi "skażony" przez surowsze tony Synth'ów/Pad'ów czy też Sample wokalu. Jest przystępny. Wszelako parafrazując; "czegoś mi braknie, czegoś (jeszcze) widzieć żądam" ;D. Technicznie: więcej "troski" poświęciłabym częstotliwości ścieżek. Makary, klimat fajny... :)


RE: Mycelial Cords - Afraid of Tomorrow - n0dy beatz - 23.07.2017

Witam. Podoba mi się utwór ładnie gra tylko linia basowa twarda w mojej opini. Podobają mi się trzaski winylowe nadają świetny efekt do całości. Jednak ja wychodzę z założenia, że nasze komentarze mogą jedynie podpowiadać artyście. Mimo basu daję 5 za przejścia za twórczość, za to, że to w całości zagrałeś no i przede wszystkim za to, że jest to Twój utwór który stworzyłeś od zera. Pozdrawiam i szacuneczek za zamieszczenie produkcji, gdyż nie każdy ma odwagę na wystawienie się na krytykę i opinie innych producentów. Pamiętaj, każdy z nas słyszy Twoją muzykę na Swój sposób więc opinię i zdania będą przeróżne. Najważniejsze jest to, że Tobie się utwór podoba i chciałeś się tym faktem pochwalić Światu. Szacuneczek jeszcze raz i pozdrawiam :)


BIg UP!