MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Anlaya Project - Enhuuee (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Anlaya Project - Enhuuee (Original Mix) (/temat-progressive-anlaya-project-enhuuee-original-mix)



Anlaya Project - Enhuuee (Original Mix) - gregwmusic - 16.08.2017

Witajcie Kochani
Przedstawiam Wam Mój Kolejny Traczek O Dość specyficznej nazwie :P

Nie jest to jakiś piękny utworek ale cóż :) traktuje go jak eksperyment :)


Beer Trzymajcie się ciepło !Beer

Anlaya Project - Enhuuee (Original Mix) [Free Download]




RE: Anlaya Project - Enhuuee (Original Mix) - DawidDJ - 17.08.2017

Jak dla mnie utwór bardzo dobry :D bardzo dobrze przypomina utwory twórców takich jak np. Armin Van Buuren lub ATB, pozdrawiam ;)


RE: Anlaya Project - Enhuuee (Original Mix) - Stroke - 17.08.2017

Boże jak mało tak wspaniałych melodyjnych, klimatycznych utworów w zalewie trapu, future house, itp. Nie jest bez wad (subiektywnie - bass jest trochę za głośno i chyba można by go jeszcze bardziej skompresować i melodia w pewnym momencie już za bardzo się powtarza), ale i tak to jest dla mnie najlepszy utwór jaki słyszałem na tym forum. Dałem like i czekam na więcej!:)
PS
Skąd takie fajne afrykańskie wokale?:D


RE: Anlaya Project - Enhuuee (Original Mix) - chrisB# - 17.08.2017

Autor ma racje nie jest to zadna rewelacja. Do bolu schematyczne ale melo wpada w ucho i te glosy z czarnego ladu ratuja produkcje. Na 8:22 jest megaaaa nudno bez pomyslu na rozwiniecie. Takich plumkan PH jest masa.


RE: Anlaya Project - Enhuuee (Original Mix) - Zarax - 21.08.2017

Ładnie to brzmi. Ja bym się pozbył tego basu trochę bo jakoś nie pasuje mi.
Taki zbyt edm jest jak można tak powiedzieć.
Ciekawie wyszło !


RE: Anlaya Project - Enhuuee (Original Mix) - djdomenek - 21.08.2017

Uwór mi się ogólnie bardzo podoba, tylko szkoda że nie popracowałeś nad większym urozmaiceniem 2 dropu.
Na twoim miejscu urozmaiciłbym tam trochę melodię.


RE: Anlaya Project - Enhuuee (Original Mix) - e-max - 24.08.2017

Niesamowity transowy klimat. Gdyby nie to że utwór jest przebasowiony to pomyślałbym że jest to jakiś track z pro wytwórni.


RE: Anlaya Project - Enhuuee (Original Mix) - Shabboo Harper - 30.08.2017

Hey Grzesiu. Klimat wielce oryginalny, poprzez "wpleciony" African Sample również wysmakowany. Jest melodyjnie (Synth/Pad'y); przyjemnie tętniąco (Bass); przewidywalnie (Breakdown z Piano); w końcu krztynę jednorodnie (powtarzalny aranż). Godnym byłoby wzbogacić Sound Design... ^^ Jakiś minus? Nie podoba mi się Kick. W moim skromnym odczuciu "odstaje" od miksu; niemiłosiernie mocno "uderza" i "stoi zbyt z boku". Osobiście "skleiłabym" owy z resztą instrumentarium dobrym kompresorem na masterze (np. PuigChild 670), a nawet pokusiłabym się by całość "przepuścić" przez saturację taśmową typu J37 Tape Saturation. W istocie to drobny "retusz" (brakuje bowiem tego "lepiku"); track zaś zyskałby znacząco. Tak czuję... ^D


RE: Anlaya Project - Enhuuee (Original Mix) - OProject - 7.09.2017

Czy mi sie wydaje czy ten kick tak dziwnie gra, sprawia wrażenie jakby był opóźniony i rozłożony na 2 kanały stereo?! xd albo ze kick gra z lewej a klick z prawej?! xd Masakra jakaś xd Zepsułeś tym kickiem dosyć dobry synth i melodie, popraw to prosze ;)