MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECHNO Inert - Pulsarr - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TECHNO Inert - Pulsarr (/temat-techno-inert-pulsarr)



Inert - Pulsarr - mattether - 17.08.2017

Dawno mnie nie było, tymczasem nowy track z projektu 'Inert' . Techniaweczka enjoy




RE: Inert - Pulsarr - DawidDJ - 17.08.2017

Jak dla mnie troche monotonnie, ale jakoś da sie posluchac hehe :D 3+ ;)


RE: Inert - Pulsarr - chrisB# - 18.08.2017

Nawet ladna stopa, drop nieudany. Cykacze najbardziej mi sie podobaja i dobrze rozpracowane tlo. Fajnie basuje traczek. Pozdrawiam.


RE: Inert - Pulsarr - David SundKings - 19.08.2017

Fajny track .Ładna przestrzeń.Nie za dużo nie za mało .Powodzenia


RE: Inert - Pulsarr - Mocade - 21.08.2017

Imersja jest lekko popsuta, jakby hat ze środka utworu brzmiał tak cicho jak w 3:33 to wyszła by ci niemal hipnotyczna łupanka. To jedyny szczegół jaki mi przeszkadza, pozostałość w moim amatorskim odczuciu jest super. 4/5


RE: Inert - Pulsarr - tomaszp - 23.08.2017

Klimat dosyć ciekawy. Na pewno do perkusji (oprócz stopy) dodałbym trochę "swingu". Clap delikatnie za cicho, choć jest do przyjęcia (niektórzy celowo w ten sposób go dodają). Monotonnie ? Słyszałem bardziej monotonne ale faktycznie ludzkie ucho szybko przyzwyczaja się do monotonni i trzeba co jakiś czas coś, nawet delikatnie zmienić.

Bas + lead ładnie grają, ciekawe ułożenie ale czekałem na rozwinięcie tego wątku. Break na pewno mógłby być bardziej urozmaicony, widziałbym tam więcej FXów, jakiś pad, trochę szumu - musi budować napięcie.

Miks poprawny, choć przydałoby się trochę kompresji, saturacji oraz trochę pogrzebałbym w okolicach 12kHz.

Dla mnie 4, jeśli preview to czekam na gotowy kawałek !

Pozdrawiam,

Tomek


RE: Inert - Pulsarr - Abigail Noises - 26.08.2017

Trochę takie dark techno – i w takim gatunku kawałek jest jak najbardziej ok. Ciemny, niezbyt ostry, świetne sub basowe tło. Pracuj nad rozwijaniem głównego melo po breakach – bo tutaj mamy w gruncie rzeczy powtórki – staraj się wprowadzać nowe fxy, syntchy, pady, plucki lub zmieniaj lekko melodię po breakach. Nie musi być to coś wielkiego bo już nawet małe zmiany są wyczuwalne w tym gatunku dla miłośników takiego stylu. Kawałek technicznie jest dobry – ja tu widzę nawet wydanie w labelu.


RE: Inert - Pulsarr - OProject - 7.09.2017

Zajebiste, dawno tutaj nie słyszałem tak dobrego oldskoolowego traka, klimat jak z 2003 ;)
Jakbym mial czas, chęci, pomysł i umiejętności (kto wie ;)) to remixowałbym bardziej w hardtechtrance :)
Można by tylko popracować nad kickiem i hatem, żeby jakoś lepiej wmiksować :)


RE: Inert - Pulsarr - Shabboo Harper - 10.09.2017

Hey Matt. Kojarzę "Astral Reality" spod szyldu Inert... ;) Wtedy było przyzwoicie; dziś, w przypadku "Pulsarr" jest kusząco. Poszczególne tony zmyślnie "wplecione" w kolejne minuty track'u; jest spójnie, zgrabnie; z właściwym pulsem. Kick wielce przekonujący, choć jeszcze "dołożyłabym" owemu "dołu"; tak by w swej tęgości mocniej "rozbijał" obecny, cudnie ponury Pad. Hi Hat'y wdzięczne; Bass urodziwy; Clap'y krztynę stłumione. Miks generalnie klarowny. Aranż niepotrzebnie tak homogeniczny; przy pięknie tętniących dźwiękach większa defiguracja Beat'u plus wyrafinowane wzbogacenie image'u utworu (włącznie z Break'iem i Outro) byłyby, w jakimś stopniu, oczekiwane. Wszelako jest to dopiero "Preview"; niechże więc cdn. :D