MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
AronChupa, Little Sis Nora - Llama in My Living Room (DawidDJ Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: AronChupa, Little Sis Nora - Llama in My Living Room (DawidDJ Remix) (/temat-aronchupa-little-sis-nora-llama-in-my-living-room-dawiddj-remix)



AronChupa, Little Sis Nora - Llama in My Living Room (DawidDJ Remix) - DawidDJ - 17.08.2017

Siemka, chciałbym wam pokazać mój remix piosenki Llama In My Living Room :D


Co myślicie?
Pozdrawiam ;)


RE: AronChupa, Little Sis Nora - Llama in My Living Room (DawidDJ Remix) - In-Tegral - 17.08.2017

Jak dla mnie to słabo


RE: AronChupa, Little Sis Nora - Llama in My Living Room (DawidDJ Remix) - barthus - 17.08.2017

Jak dla mnie to podkład swoje a wokal swoje. Trochę to nie współgra.
Side chain za duży myśle. 1:24+ to jakbym słuchał komercyjnego radia. Utwór mi się po prostu nie podoba ze względu na kompozycje i klimat, ale to kwestia gustu ;)
Ode mnie leci 3.


RE: AronChupa, Little Sis Nora - Llama in My Living Room (DawidDJ Remix) - Zirds - 17.08.2017

Wokal nie brzmi dobrze. Jest źle wmiksowany i jest sidechainowany, a tak nie powinno być. Wokal to lead czyli główny motyw zaraz obok linii melodycznej nie może na niego wpływać sidechain.
Tak jak barthus napisał, wokal w pewnym momencie zaczyna się rozjeżdzać.
Jeszcze dodam, że wokal ma bardzo słabą jakość, nie wiem czy to wina acapelli czy restretchu spowodowanego zmianą tempa, ale można taki zabieg naprawić dając krótki, ale zauważalny pogłos.

3/5


RE: AronChupa, Little Sis Nora - Llama in My Living Room (DawidDJ Remix) - DawidDJ - 18.08.2017

(17.08.2017, 23:38)Zirds napisał(a): Wokal nie brzmi dobrze. Jest źle wmiksowany i jest sidechainowany, a tak nie powinno być. Wokal to lead czyli główny motyw zaraz obok linii melodycznej nie może na niego wpływać sidechain.
Tak jak barthus napisał, wokal w pewnym momencie zaczyna się rozjeżdzać.
Jeszcze dodam, że wokal ma bardzo słabą jakość, nie wiem czy to wina acapelli czy restretchu spowodowanego zmianą tempa, ale można taki zabieg naprawić dając krótki, ale zauważalny pogłos.

3/5

Jest to wina niskiej jakość acapelli


RE: AronChupa, Little Sis Nora - Llama in My Living Room (DawidDJ Remix) - Deonite - 18.08.2017

Na poczatku brzmi to ciekawie z tym bassem. Ale potem wszystko się... no właśnie. Przede wszystkim sidechain na wokal to lekka przesada, kiedyś tak się robiło, ale teraz to już przeżytek.


RE: AronChupa, Little Sis Nora - Llama in My Living Room (DawidDJ Remix) - Bordi - 19.08.2017

Zgadzam się z tym co napisali pozostali, dlatego nie będę kopiował tych wniosków :)

Widać, że chciałeś uczynić wokal bardzo wyraźnym, ale zbyt bardzo przebiłeś go przez resztę utworu. Wszystko jest gdzieś schowane z tyłu. Skoro wokal jest słabej jakości, to lepiej go było aż tak nie eksponować :D

Dobór dźwięków, sampli itp. również mógłby być trafniejszy... główna melodia jest według mnie trochę irytująca, ale to odczucie może wynikać z faktu, że nie przepadam za tego typu nagraniami.

No i chyba najważniejsze... nie ma "mocy"... pierwsze co powinieneś zrobić, to według mnie zmiana kick'u na coś bardziej "tłustego".


RE: AronChupa, Little Sis Nora - Llama in My Living Room (DawidDJ Remix) - DNRBW - 21.08.2017

Jak dla mnie melodia i wokal się nie zgrywają,jest chaotycznie,drop mi się wgl nie podoba :(,te leady takie no..słabo dobrane


RE: AronChupa, Little Sis Nora - Llama in My Living Room (DawidDJ Remix) - chrisB# - 21.08.2017

Maly koszmar. Sorki kolego ale to co napisano powyzej popre w 100%. Ta pomka na zle dobranym wokalu to totalna pomylka. Ja sie pytam po co ladowac taka kiszke - slabej jakosci wokal w swoj podklad. Po co? Od razu skazujesz sie na negatywny odbior. A zreszta ten podklad tez pozostawia wiele do zyczenia. Muza banalna oderwana od glosu tej kobitki, dzwieki jakby ze studni. Ten numer sie dlawi. Cwicz poziomy glosnosci sciezek. Pozdrawiam.