MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Muri - Touch the sky - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Muri - Touch the sky (/temat-muri-touch-the-sky)



Muri - Touch the sky - Muri - 20.05.2012

Autor : Muri
Tytuł : Touch the sky

Gatunek : Eurodance
Długość : 4:08
Tempo : 139
Rozmiar : 9,67 MB
Format i kompresja : MP3, 320 kb/s

Rozpoczęty : 11.03.2012
Ukończony : 20.05.2012
Opublikowany : 20.05.2012
Długość prac : 15 h 18 m

Utwór : tutaj
Download : tutaj
Odtwarzacz :






Dziś mijają dwa lata mojej zabawy w muzykowanie. Dlatego też w tym wyjątkowym dniu prezentuję Wam moją kolejną produkcję (pierwszą na tym forum swoją drogą).
Pozdrawiam! :)


RE: Muri - Touch the sky - djdomenek - 21.05.2012

fajny lekki densik ci wyszedł
podoba mi się melo i wstęp z tym pluckiem :)
technicznie jest ok


RE: Muri - Touch the sky - Yes I Am - 23.05.2012

Lata 70 chyba :) nie no pluck'a tego typu to dawno już nie słyszałem... Cóż no nie jest to produkcja, która trafi do wielu forumowiczów pewnie...
Jakby to określić... Słitaśna produkcja haha


RE: Muri - Touch the sky - 9lives - 23.05.2012

(23.05.2012, 7:50)Yes I Am napisał(a): Lata 70 chyba :)

No proszę Cię, toż to rok 2000 i okolice, jeden z najpiękniejszych okresów w muzyce klubowej moim skromnym zdaniem. Mi się przynajmniej kojarzy z moimi początkami z taką muzyką i zawsze chętnie do niej wracam. Produkcja mi się podoba chociaż jest parę niedociągnięć, ale naprawdę fajnie to wyszło ;-)



RE: Muri - Touch the sky - Yes I Am - 23.05.2012

No ja nie mówię, że źle ;P bo wiesz fajnie wyszło no ale mi się skojarzyło jakoś tak z erą syntezatorów...


RE: Muri - Touch the sky - Aitra - 25.05.2012

brakuje bardzo teraz takiej muzyki na rynku ... Twoj numer skojarzyl mi sie od razu z Ian Van Dahl'em ;P xD


RE: Muri - Touch the sky - NANO! - 29.05.2012

Fajnie to gra :) Dzięki za pokazanie się :)


RE: Muri - Touch the sky - MaxR - 4.06.2012

Dobra nuta. Lajk yt. :D


RE: Muri - Touch the sky - Derlee - 4.06.2012

jak za starych mieszanek typu dj bobo vs. cosmic gate, no może przesada :)
pluck jakby na zbyt wysokich częstotliwościach, a całość przydałoby się zmasterować. spróbuj, nawet jeśli utwór jest już skończony, władować na main kompresor nawet najprostszy, byle miał gain i był brickwallem, i podciągnij gain o jakieś 5-6 dB, powinno pomóc bez większych zabiegów. nie oznacza to, że tak nalezy robić z każdym utworem, ale tu jest zapas dynamiki wystarczający, aby to zrobić z mocniejszym kopem :)


RE: Muri - Touch the sky - Muri - 4.06.2012

Dziękuję wszystkim za komentarze. Nagradzałem je na bieżąco plusikami. :)
Co do wypowiedzi Audiogeara - ja o tym wszystkim bardzo dobrze wiem i zdaję sobie z tego sprawę. Masz rację, kawałek jest niezmasterowany. Możecie mówić, że "winny się tłumaczy", ale miałem inne zajęcia, a czas gonił, chciałem się wyrobić na rocznicę mojej muzycznej działalności. Eksperymentowałem z różnymi ustawieniami kompresora i żadne mnie nie zadowalały, a że jestem pieprzonym perfekcjonistą, to zdecydowałem się pozostawić master pusty. Po waveformie widzę, że co nieco kompresji dorzucił player SC.
Nie mam w zwyczaju wracać do ukończonych projektów. Dzięki temu mam ogląd sytuacji i widzę progres jaki następuje w moich umiejętnościach w czasie.
Mogę Was wszystkich zapewnić, że po czerwcowej sesji egzaminacyjnej będę mógł poświęcić produkcji o wiele więcej czasu niż teraz. Wtedy będę mógł sobie pozwolić na szlifowanie techniki i na zwracanie uwagi na najdrobniejsze nawet szczegóły i detale. :)


RE: Muri - Touch the sky - djciekawy - 4.06.2012

WSZYTKO GRA FAJNIE PODOBA MI SIE


RE: Muri - Touch the sky - ArmadaStyle - 7.06.2012

dobra nuta podoba mi sie