MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECHNO Massmedico & Birchee - Eternal Torment (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TECHNO Massmedico & Birchee - Eternal Torment (Original Mix) (/temat-techno-massmedico-birchee-eternal-torment-original-mix)



Massmedico & Birchee - Eternal Torment (Original Mix) - ShifteD - 14.09.2017

jou
Artysta - ja & kolega który nie zna programu ale ma dobrze w głowie ;)
Tytuł - Eternal Torment
czas trwania - 7,5 minet
Gatunek - Deep-Tech
Pół roku zbierałem się żeby coś skończyć i padło na ten projekt, wpadlem w collab z ziomkiem który jest utalentowany słuchowo, lecz za chuja nie ogarnia DAWa :D tak czy inaczej, powstała "Wieczna udręka" - tytuł jednoznacznie oddaje jak bardzo mieliśmy zapał aby go skończyć.. ;) "znowu to.. weź wyłącz" :D

mniej więcej.. smacznego




RE: Massmedico & Birchee - Eternal Torment (Original Mix) - Shabboo Harper - 18.09.2017

Jest świetnie... Beat "zamszowy" (Kick potężny, ciepły; Hi Hat'y rezolutnie lekkie). Melodia, w subtelnie orientalnym kolorycie, brzmi krztynę "rozbieżnie", lecz właśnie przez to przysparza całości akuratnej finezji. Posiłkowe dźwięki (w klimacie Liquid Techno); dyskretna progresja; urodziwe "przejścia" to mocne faktory Waszej produkcji. Miks schludny; aranż powściągliwy, zgodny z gatunkiem. Jest miodnie. Danielu, it feels so goood... Beer


RE: Massmedico & Birchee - Eternal Torment (Original Mix) - niedzwiedz444 - 20.09.2017

Jak dla mnie doskonały kawałek... zapadłem w niejaką zadumę słuchając go... o produkcji nie mówię bo jest, wydaje mi się, bardzo dobra... bardziej te melancholijne melodie mnie urzekły... życie jest labiryntem bez wyjścia, to moja ostatnia myśl tego dnia... dobranoc o_O

5


RE: Massmedico & Birchee - Eternal Torment (Original Mix) - Ixipe - 24.09.2017

Najlepszy utwór z tych wszystkich tutaj jakie dzisiaj przesłuchałem :)


RE: Massmedico & Birchee - Eternal Torment (Original Mix) - Xan - 24.09.2017

Wszytko trzyma sie kupy, przyjemny bas i mocna stopa to mnie urzekło, jest nostalgia w całości, udana produkcja panowie, ode mnie piątka z plusem ;)


RE: Massmedico & Birchee - Eternal Torment (Original Mix) - Zirds - 1.10.2017

Szkoła Kollektiv Turmstrasse?
Świetny minimal. Bardzo ładnie wszystko współgra..
Linia perkusyjna na poziomie, z lekkim groovem. Synthy też bardzo dobrze dobrane... Chociaż mógłbym się doczepić do brzmienia tego przerywanego basu z dużo ilością noise'u - zamieniłbym go na jakiś fajny, głęboki, długi - budujący bas rodem z Mooga albo Propheta.

5/5


RE: Massmedico & Birchee - Eternal Torment (Original Mix) - ShifteD - 5.10.2017

@Shabboo Harper
nie miało być aż tak orientalnie, ale efekt końcowy nam się podobał bardziej niż pierwowzór :)

@niedzwiedz444
mam nadzieję że tej nocy się wyspałeś :D dzięki za miłą opinię, do ideału brakuje bardzo dużo ;)

@Ixipe
miło mi to czytać :)

@Xan
dzięki :)

@Zirds
Kollektivów fakt - słucham, lecz nie wzorowałem się na nich, raczej leciałem freestylem, może w głowie pewne schematy mam już zakodowane :)
z basem dużo kombinowaliśmy ale wybór padł właśnie na pulsujący, dodawał najwięcej dynamiki którą chciałem uzyskać przede wszystkm na dropie :)
dzięki za opinię :)

pozdrawiam!