MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. NS - Fire (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. NS - Fire (Original Mix) (/temat-progressive-ns-fire-original-mix)



NS - Fire (Original Mix) - nsboy - 17.09.2017


Witajcie :) Przedstawiam wam mój nowy track ;) Co o nim sądzicie ?


RE: NS - Fire (Original Mix) - Mandalar - 17.09.2017

Zupełnie subiektywna opinia:
Nie porwało mnie, nie buja...
a nie jest mi ten gatunek obojętny ;)


RE: NS - Fire (Original Mix) - Bordi - 17.09.2017

Pozwól, że obejdzie się bez większej analizy :D Daję 5, bo 2:14 Heart i cała reszta również ;)


RE: NS - Fire (Original Mix) - nsboy - 17.09.2017

Wiem że ten utwór mógł być lepszy ;) Też nie jestem do końca z niego zadowolony, postaram się poprawić następnym razem :)


RE: NS - Fire (Original Mix) - Mandalar - 17.09.2017

Zanim napisałem swoją subiektywną krytykę, zajrzałem na inne Twoje kawałki i przekonałem się, że potrafisz lepiej - inaczej bym tego chyba nie napisał ;)


RE: NS - Fire (Original Mix) - Stroke - 17.09.2017

Kolejny solidny track z twojej strony, ale znowuż nie mogę dać wyżej niż 4. Wciąż brakuje ci trochę,żeby wejść na wyższy poziom. Tak jak ja masz problem ze znalezieniem dobrego miksu, drop jest dość chaotyczny, brakuje mu energii. W build upie clapy są głośne i takie twarde. Są tu mądrzejsi, może dodadzą jeszcze coś ciekawego. Pozdro:)


RE: NS - Fire (Original Mix) - AZUDA - 23.09.2017

Jak napisal Bordi 2:14 Heart
Swietnie to gra ale calosc jakos nie do konca :)
sam mowisz ze nie jestes az tak zadowolony z niego wiec trzeba bylo popracowac jeszcze troche :)
No chyba ze sie pomysly skonczyly a za bardzo kombinowac tez nie chciales to ok :)

zapraszam do mnie :)

http://musicproducers.pl/temat-house-azuda-swag-id_23476


RE: NS - Fire (Original Mix) - Xan - 23.09.2017

Bardzo mi sie podoba, dobra robota, jedyny minus to taki że drop po pewnym czasie się nudzi, coś bym do niego dodał.
Solidne 4,5/5


RE: NS - Fire (Original Mix) - tommbeat@95 - 23.09.2017

Mnie też za bardzo to nie porwało - ja myślę ze za duzo napakowałes tutaj dźwięków jak na taki gatunek i nie wyrobileś sie ze zmiksowaniem tego. Wydaje mi się ze przesadziłes z cykaczami. Dziwacznie to razem brzmi i do tego jeszcze te pady strasznie zamuliły traczek. Pracuj bo dramatu nie ma a talent chyba do takich kawałkow masz. xD


RE: NS - Fire (Original Mix) - nowyrr - 25.09.2017

Ciekawie zbudowane intro no i pre drop trochę inny bym zrobił trochę agresywniejsze brzmienie na dropie no i bridge bym wstawił całkowicie inna melodie żeby przykuło słuchacza do dalszego nasłuchiwania ^^ i jak bys w buil,d upie troche narzucił mocniejszy snare tez by dąło to dużo mocy


RE: NS - Fire (Original Mix) - chrisB# - 25.09.2017

Taka mizeria z tego narazie wyszla. Pomysl moze i jest ale zlewa sie w slaba jakosc. Musisz dowalic perkusyjnym bo sa nijakie. Melodia uwazam ze jest spoko. Pozdrawiam.


RE: NS - Fire (Original Mix) - Shabboo Harper - 26.09.2017

Gdyby gruntownie "odmulić" miks, wcześniej zredukować ilość użytych tonów (obecnie jest mętlik); gdyby przysporzyć całości więcej jaskrawości/lekkości; gdyby dopieścić przestrzeń tematu tak by było pełniej to... niewykluczone, iż wykreowałbyś bardziej klarowny, chwytliwy track. Jakiś potencjał już drzemie w tych fertycznych nutach. ;) Wszelako, obecnie, według mnie, Arp (który "rozkręca się" od 0:30) nie do końca "klei się" z melodią, podobnie Hi Hat'y nie brzmią specjalnie urodziwie; Clap'y metalicznie agresywne; Sweep'y/Noise'y jakby bezwiedne; Snare suchy, zbyt szorstki, w utworze z "rysem" House'u. Sporo się "tu" dzieje; szczególnie, że Lead jest dość gęsty. NS, Twój "Fire" cechuje spore "przytłoczenie"; kilka porządnych korekt i będzie okey. ;D


RE: NS - Fire (Original Mix) - FELX - 27.11.2017

Bardzo podoba mi sie :D choć czegoś brakuje ale od 2:15 boskie Heart