MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP eror feat tuna - jestę waperę - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP eror feat tuna - jestę waperę (/temat-hip-hop-eror-feat-tuna-jeste-wapere)



eror feat tuna - jestę waperę - denial3 - 20.09.2017




taka miniaturka zrobiona w środowy poranek z bratem i mamą
niezbyt dobra pod każdym względem, ale fajnie się bawiliśmy robiąc ją :)


RE: eror feat tuna - jestę waperę - Mocade - 20.09.2017

O, Słuchaj mamy, ma rację, mieć taką mamę to czyste złoto. Zamiotła konkretnie. xD
Jeśli ścieżka przetrwa próbę czasu to będzie dla was bardzo nostalgiczna, 5/5.


RE: eror feat tuna - jestę waperę - Mandalar - 20.09.2017

Mama zawsze ma ostatnie słowo :)
Mogliście na rozpoczęciu roku szkolnego to wykonać ;)


RE: eror feat tuna - jestę waperę - hudson462 - 20.09.2017

Cześć :) Trzeba przyznać- zajebiście to buja. Tekst niby prosty, a ma to coś że zapada w pamięć i aż chce się zarapować. Podkład też przyjemny.

EDYCJA: nie boisz się, że czarnoskóry chłopaczek z TVP pozwie Cię za naruszenie praw autorskich do "czary mary czary mary, twoja stara to twój stary"? xD


RE: eror feat tuna - jestę waperę - Maciek - 23.09.2017

Sednem sprawy jest zrobić coś niezbyt skomplikowanego. Z tym oto zjawiskiem mamy do czynienia w tym przypadku. Humorystyczne podejście i świetne wykonanie (no może poza tymi skreczami) sprawiają że przyjemnie się tego słucha. Świetny przykład na to jak można się bawić muzyką a nie traktować ją sztywno i szukać ukrytych prawd oraz znaczeń. Dopiero przy drugim przesłuchaniu zwróciłem uwagę na to że instrumental to praktycznie jedna pętla przez większość utworu. Podsumowując - prosto ale świetnie. 5


RE: eror feat tuna - jestę waperę - John Horizon - 23.09.2017

Bardzo nieprzyjemnie się tego słucha na monitorach.. ( gitarka mnie drażni ;x)
Pomysł świetny! ..ale ta panorama to dla mnie lekka przesada :D


RE: eror feat tuna - jestę waperę - chrisB# - 25.09.2017

Dlaczego wy sie caly czasy wydzieracie?Nie ma tu zadnego flow. Bas dobry ale gitarka po prawej to przegiecie. Popre kolege wyzej pomysl jest ale wykon plus muza pozostawiaja jeszcze wiele do zyczenia. Eror - ty lepiej wypadasz po polsku. Odsluchalem juz kilka twoich kawalkow i takie jest moje zdanie. Pozdrawiam.


RE: eror feat tuna - jestę waperę - tks21 - 3.10.2017

Ciekawy beat, oryginalny i zabawny. Dobry całkiem miks wokali (rapu zapewne Twojego i Twojego brata) Na końcu Mama też dobra :D Z przymrużeniem oka chyba powstał co? :D Pozwole sobie zażartować: Czary mary po tym kawałku wciąż mam CIARY! Pozdro 5/5


RE: eror feat tuna - jestę waperę - Zirds - 3.10.2017

Młody ma dobre flow i to dużo większe niż wszyscy inni wokalni na tym forum. Serio.
Dobry track!

5/5

(23.09.2017, 12:22)John Horizon napisał(a): Bardzo nieprzyjemnie się tego słucha na monitorach.. ( gitarka mnie drażni ;x)
Pomysł świetny! ..ale ta panorama to dla mnie lekka przesada :D


Ja mam monitory na poziomo i powiem szczerze, że bardzo ładnie jest wszystko rozłożone w stereo. gitara po lewej, wokale dogrywki po prawej.. Niczym Beastie Boys :D