MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE AZuDA & SWAG - Yes (Orginal Mix) +1 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE AZuDA & SWAG - Yes (Orginal Mix) +1 (/temat-house-azuda-swag-yes-orginal-mix-1)



AZuDA & SWAG - Yes (Orginal Mix) +1 - AZUDA - 15.10.2017

PREMIERA

W ten piekny niedzielny poranek chcemy z wami sie podzielic nasza nutka :)
Liczymy na wasze opinie :)
Lepsze i te gorsze :)



AZuDA & SWAG - YES (Orginal Mix)



AZuDA & SWAG - YES (Radio Edit)



Zapraszam rowniez na FanPage:

AZuDA

Niedlugo premiera tego czegos od nas :)




RE: AZuDA & SWAG - YES (Orginal Mix) +1 - Revnotes - 16.10.2017

Stylistycznie nawiązuje do releasów publikowanych przez Monstercat, co wzbudziło moją ciekawość. Rozumiem, że breaki miały mocno odbiegać od dropów, ale ja tych drugich jakoś nie mogę w tym przypadku do końca przyswoić. Brawo za pracę.


RE: AZuDA & SWAG - YES (Orginal Mix) +1 - chrisB# - 16.10.2017

Moze byc ale bez rewelacji oile masz dynamike to i tak numer jest cholernie glosny. Stopa wali a ten saw jest po prostu slaby i psuje ci miks. Jest taki jakis niemelodyjny. Caly walek w sumie nudny. Pozdrawiam.


RE: AZuDA & SWAG - YES (Orginal Mix) +1 - Fantasmagorian - 17.10.2017

Jak dla mnie początek - wstęp podobał się najbardziej. Reszta to już kwestia gustu. Mi osobiście kawałek nie podszedł... Może dlatego, że nie obracam się w tego typu gatunkach? Zestawienie dźwięków oraz sam motyw wydał mi się taki pospolity. Domyślam się, że włożyłeś w to sporo pracy dlatego szacunek za dociągnięcie utworu do końca.


RE: AZuDA & SWAG - YES (Orginal Mix) +1 - Stroke - 18.10.2017

Soliidny track, ale bez szału. Break trochę nie koresponduje z dropem + jest jakaś chropowatość, która wydaje się wynikać z przedobrzonego masteringu.


RE: AZuDA & SWAG - YES (Orginal Mix) +1 - michxxy - 18.10.2017

Niezła nuta, dosyć fajnie buja, ale te wokalizy są już tak często obrabiane, że przynajmniej mnie to już trochę wkurza. W sumie zgodzę się z tym co koledzy napisali nade mną. Drop nie pasuje za bardzo do tego brejka, poza tym łączenia nie są za bardzo wyszlifowane. 3/5


RE: AZuDA & SWAG - YES (Orginal Mix) +1 - Stiopa - 28.10.2017

To czy coś pasuje czy nie to indywidualna kwestia producenta. Chce, żeby tak było i jest. Nie wszystkim musi pasować.
Osobiście lubię odbieganie od tematu i tutaj różnorodność nie razi. Razi jak ktoś wyżej napisał, przerysowany master.
Głośno nie zawsze jest dobrze. Tyle ode mnie. Pozytywna nuta.
Pozdrawiam


RE: AZuDA & SWAG - YES (Orginal Mix) +1 - gregwmusic - 3.11.2017

Jak dla mnie Świetny traczek :) i solidna produkcja ! obu tak dalej

remix pack mile widziany!


RE: AZuDA & SWAG - YES (Orginal Mix) +1 - Tech.Nixa - 3.11.2017

Pierwsze co mi przeszkadzało to perkusja o dość wysokich częstotliwościach, która wręcz bije po uszach, a przynajmniej moich i nadwrażliwych. Melodyjka za to całkiem przyjemna. Track generalnie pozytywny i z wakacyjnym klimatem. Wokale wg mnie dosyć dużo mu ujmują. Ciekawy ale bez rewelacji. Przez wcześniej wspomnianą perkusję raczej nie pokuszę się o ponowne odtworzenie bo to jedno już mnie wymęczyło ale jak dla mnie jest to niezłe 4/5.


RE: AZuDA & SWAG - YES (Orginal Mix) +1 - FELX - 26.11.2017

Jak dla mnie świetna robota, oby tak dalej!


RE: AZuDA & SWAG - YES (Orginal Mix) +1 - Needo - 27.11.2017

Melodia w dropie naprawdę mi się podoba :D Track jest głosno przez co mam wrażenie że wszystko tak 'trzeszczy' szczególnie w dropie. Podobaja mi się progresja akordów. Są takie typowe ale fajnie mi sie ich słucha. Track oczywiście na plus daje mocne 4/5 :D Pozdrawiam!