MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE In-Tegral - Smiling Wolf (Halloween is coming!) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE In-Tegral - Smiling Wolf (Halloween is coming!) (/temat-hardstyle-in-tegral-smiling-wolf-halloween-is-coming)



In-Tegral - Smiling Wolf (Halloween is coming!) - In-Tegral - 25.10.2017

Utwór porzuciłem mniej więcej rok temu, pod wpływem frustracji wynikającej z tego, że wokal z gry, który użyłem jest w jakości 128kb, co strasznie mi przeszkadzało. Track miał być na halloween no ale cóż, teraz go wrzucam w takiej niekompletnej wersji, ponieważ za parę dni zmieniam laptopa i ogółem robię czystki w projektach, a szkoda mi go było tak po prostu wywalić, mam gdzieś bardziej rozbudowaną wersję z rozbudowaną perkusją i fxami, ale nie mogłem jej znaleźć. Także no, Halloween już niedługo także wczujcie się w klimat ;).

"It's time, to hunt..."



https://instaud.io/1nrh


RE: In-Tegral - Smiling Wolf (Demo 2016, Halloween is coming! ) - Mandalar - 25.10.2017

Jak jakość wokalu nie może być lepsza to może go zniszczyć jeszcze bardziej aż zacznie być odpowiedni?


RE: In-Tegral - Smiling Wolf (Demo 2016, Halloween is coming! ) - djdomenek - 25.10.2017

Wstęp jest energiczny przypomina mi starszy hardstyl co mi się podoba.
Głowna melodia nie skomplikowana ale łatwa do zapamiętania.
W momencie od 2.21 dałbym na twoim miejscu automatyzację filtra na melodii ale to kwestia gustu.
Kick brzmi książkowo i hardstylowo.
Podoba mi się też ten soczysty lead co zrobiłeś, widać że włożyłeś w niego sporo pracy
Podsumowując kawałek jak dla mnie jest solidnie wykonany ;)


RE: In-Tegral - Smiling Wolf (Demo 2016, Halloween is coming! ) - dejfdj - 25.10.2017

Cudowny utwór!


RE: In-Tegral - Smiling Wolf (Demo 2016, Halloween is coming! ) - In-Tegral - 26.10.2017

Dzięki Panowie za opinie, nie będę się do tego odnosił, bo i tak to nie ma sensu, innej wersji i tak nie wypuszczę :D. Dodam tylko, że technicznie tutaj jeszcze było sporo do poprawienia i tak.


RE: In-Tegral - Smiling Wolf (Halloween is coming! ) - Knifeman - 27.10.2017

motyw główny trochę bieda ale zamysł i wykonanie mi się podoba

czy wilk może się śmiać? XD


RE: In-Tegral - Smiling Wolf (Halloween is coming! ) - OProject - 27.10.2017

Skrecz coś mi nie siedzi, a jakbyś dodał kilka 16-tek albo 32-ujek, tak zeby to urozmaicić w rytmie? albo jakiś stutter/filtr xd
Ogólnie to spoko, solidny trak :E
Ja bym dodał w majparcie w jakieś fX kicki gratis w pakiecie :D


RE: In-Tegral - Smiling Wolf (Halloween is coming! ) - piral - 27.10.2017

Fajne to "coś" bardzo szybkiego (chyba square'owego) na kicku, dobrze pasuje do leada no i chyba dość unikalne, choć hs'u praktycznie w ogóle od dawna nie słucham. Druga część mi się już nie podoba. Mam nadzieję, że w przyszłym roku pokażesz już w końcu coś dopracowanego na maxa (albo prawie), bo moim zdaniem masz "to". XD


RE: In-Tegral - Smiling Wolf (Halloween is coming! ) - chrisB# - 28.10.2017

Takie troche pokraczne i slychac ze nie ma tutaj tego pazura. Skrecz jest fatalny psuje klimat, perka udana ale co z tego kiedy ten wokal brzmi bardziej komicznie a nie strasznie. Tak wiec sa momenty ale tez jest kiepsko - tu popre kolege wyzej co do koncowki traczka. Czekam na cos bardziej porzadnie zrobionego. Pozdrawiam.


RE: In-Tegral - Smiling Wolf (Halloween is coming! ) - In-Tegral - 30.10.2017

(27.10.2017, 17:26)Knifeman napisał(a): motyw główny trochę bieda ale zamysł i wykonanie mi się podoba

czy wilk może się śmiać? XD

Cały track jest trochę taki "śmiechowy", stąd też "straszno-śmieszny" wokal i ten tytuł :D. Dzięki Nożu.

(27.10.2017, 17:36)OProject napisał(a): Skrecz coś mi nie siedzi, a jakbyś dodał kilka 16-tek albo 32-ujek, tak zeby to urozmaicić w rytmie? albo jakiś stutter/filtr xd
Ogólnie to spoko, solidny trak :E
Ja bym dodał w majparcie w jakieś fX kicki gratis w pakiecie :D

Wszystko to jest w wersji, której nie mogłem znaleźć, dużo więcej fxów i perkusja, której tutaj brakuje, przede wszystkim w mainparcie, dodatkowo jeszcze filtry i tak dalej. Dzięki.


(27.10.2017, 19:08)piral napisał(a): Fajne to "coś" bardzo szybkiego (chyba square'owego) na kicku, dobrze pasuje do leada no i chyba dość unikalne, choć hs'u praktycznie w ogóle od dawna nie słucham. Druga część mi się już nie podoba. Mam nadzieję, że w przyszłym roku pokażesz już w końcu coś dopracowanego na maxa (albo prawie), bo moim zdaniem masz "to". XD

Nie wiem o czym mówisz, to coś szybkiego na kicku (?) xD.

Jeżeli laptop mi przyjdzie w miarę szybko, plus zdążę przeinstalować system z 10 na 7 i resztę bajzlu FLowego bez większych problemów, to jeszcze w tym roku taki track się pojawi. Dzięki Pirania :E.


(28.10.2017, 9:00)chrisB# napisał(a): Takie troche pokraczne i slychac ze nie ma tutaj tego pazura. Skrecz jest fatalny psuje klimat, perka udana ale co z tego kiedy ten wokal brzmi bardziej komicznie a nie strasznie. Tak wiec sa momenty ale tez jest kiepsko - tu popre kolege wyzej co do koncowki traczka. Czekam na cos bardziej porzadnie zrobionego. Pozdrawiam.

Powiem Ci, że jednak bystry chłopak jesteś. Wokal + tytuł chyba mówi sam za siebie, track miał być taki trochę "prześmiewczy". Dzięki.


RE: In-Tegral - Smiling Wolf (Halloween is coming! ) - piral - 30.10.2017

(30.10.2017, 14:14)In-Tegral napisał(a): Nie wiem o czym mówisz, to coś szybkiego na kicku (?) xD.
A ja sam nie wiem, jakiś transient to jest czy coś, tyle layerów czasami robicie na tych kickach, że nie wiem jak to nazywacie. Ale fajne to jest od razu zwróciło moją uwagę.


RE: In-Tegral - Smiling Wolf (Halloween is coming! ) - In-Tegral - 31.10.2017

(30.10.2017, 16:53)piral napisał(a):
(30.10.2017, 14:14)In-Tegral napisał(a): Nie wiem o czym mówisz, to coś szybkiego na kicku (?) xD.
A ja sam nie wiem, jakiś transient to jest czy coś, tyle layerów czasami robicie na tych kickach, że nie wiem jak to nazywacie. Ale fajne to jest od razu zwróciło moją uwagę.

Taki po prostu punch, w tych bardziej RAWowatych kickach tak jest, brzmią tak bardziej "metalicznie" bo mają większy peak na "środku" + większy rezonans i tak to czasami wychodzi.


RE: In-Tegral - Smiling Wolf (Halloween is coming! ) - Mocade - 31.10.2017

Mogłeś wmieszać elementy halloweenowe bezpośrednio w sekcje, coś jak w 56 sekundzie, 2:33 oraz 3:12 to całkiem dobre pola do takich dekoracji. Podoba mi się lead, typowo hardstylowy i fajnie zakombinowany pod koniec. Nie jestem ekspertem od kicków, ale wydaje mi się ze chyba powinien brzmieć potężniej, choć tak jak pisałeś to może przez brak dokończenia ścieżki.

4/5, Pozdrawiam.


RE: In-Tegral - Smiling Wolf (Halloween is coming! ) - RaNi/Works - 1.11.2017

Nie napiszę dużo, fajnie to łubudubuje. Kick jest odpowiednio mięsny, a melo ma fajny halołenowy klimat. Nawet rozumiem czemu nie chce ci się już go dopracowywać... każdy projekt który rozpoczynasz ma "termin ważności" do ukończenia :D taka trochę niezbyt profesjonalna dedukcja :P. Daję 5 bo dobry HS się zawsze ceni, zwłaszcza jeśli dostarcza nieco klasycznego brzmienia.


RE: In-Tegral - Smiling Wolf (Halloween is coming! ) - Shabboo Harper - 17.12.2017

Cytat:"Utwór porzuciłem mniej więcej rok temu (...)". "(...) innej wersji i tak nie wypuszczę". "(...) wczujcie się w klimat."

Według mnie spory potencjał tkwił w tym temacie; po porządnej korekcie miksu i wcześniejszej modyfikacji niektórych ingredientów tudzież "wkręceniu" jeszcze bardziej frymuśnych/krwistych "bodźców" byłoby ekspedite... ^^ Klimat jest i owszem, Dawidzie. Achhh... ;D