MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
LIQUID Prisma - Falling Upwards - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: LIQUID Prisma - Falling Upwards (/temat-liquid-prisma-falling-upwards)



Prisma - Falling Upwards - Prisma - 22.05.2012

Mój pierwszy track na forum :) zainspirowałem się tu mocno kawałkami Rameses'a B :D
Mocno przyłożyłem się do mixu jak w żadnym poprzednim projekcie :) i tak jeszcze mocno nie zadowala mnie mój poziom i cały czas staram się podwyższać sobie poprzeczkę :D




RE: Prisma - Falling Upwards - oneplayz - 22.05.2012

Wszystko cacy i pięknie podoba mi się tylko monotonnie nawet spójrz na waveforma jakbyś skopiował pól tracka i wkleił go. W drugiej części mogłeś powariować trochę. Melodycznie bardzo spoko , perka też ładnie daje .
Pozdro


RE: Prisma - Falling Upwards - xplasm - 23.05.2012

brzmi bardzo zacnie pro!


RE: Prisma - Falling Upwards - Divine Frequency - 23.05.2012

Slychac ze dlugo siedziales przy tym... czysciutko :)


RE: Prisma - Falling Upwards - TN. - 23.05.2012

Spoko to leci przyjemny numer


RE: Prisma - Falling Upwards - piral - 24.05.2012

Czysto, ładnie i przyjemnie. Podoba mi się.


RE: Prisma - Falling Upwards - tee. - 25.05.2012

Dźwięcznie całkiem całkiem. Ale aranż nie bardzo, bo kawałek troche monotonny, chyba, że takie było założenie ;)

Pozdro.


RE: Prisma - Falling Upwards - Prisma - 25.05.2012

faktycznie, aranżacyjnie najlepszym moim popisem ten utwór nie jest :D
chciałem się mocno skupić raczej na poprawnym MIX'ie, niż rozbudowanym aranżu :)
niedługo może uda mi się zrobić wersję VIP to pokombinuje tu mocniej jeśli mój PC'et mi na to pozwoli bo i tak już ledwo zipał przy tym projekcie xD


RE: Prisma - Falling Upwards - Gabriel - 25.05.2012

Nooo, chłopie. Twój pierwszy track na forum i od razu PETARDA! xD
Uwielbiam Rameses'a B i chyba zacznę uwielbiać Twoje kawałki. ;)

Pozdrawiam. ;)

[edit]
Właśnie wylądował u mnie na mp3. Przyjemnie się będzie go słuchało w te wiosenne a później letnie dni. ;)


RE: Prisma - Falling Upwards - Prisma - 25.05.2012

(25.05.2012, 17:28)GbrZ napisał(a): Nooo, chłopie. Twój pierwszy track na forum i od razu PETARDA! xD
Uwielbiam Rameses'a B i chyba zacznę uwielbiać Twoje kawałki. ;)

Pozdrawiam. ;)

[edit]
Właśnie wylądował u mnie na mp3. Przyjemnie się będzie go słuchało w te wiosenne a później letnie dni. ;)

miło słyszeć takie słowa :)
właśnie dla takiego uczucia zacząłem się w to bawić ;D mega satysfakcja :D


RE: Prisma - Falling Upwards - F3edo - 27.05.2012

Powysyłaj swoje kawałki na kanały promocyjne na youtubie. Spróbuj na razie na liquidpromo, PwnzerfaustMusic i Sersje


RE: Prisma - Falling Upwards - Marduk - 27.05.2012

Ladnie :) ale brakuje pieknych liquidowych padow :D


RE: Prisma - Falling Upwards - Prisma - 27.05.2012

(27.05.2012, 12:59)F3edo napisał(a): Powysyłaj swoje kawałki na kanały promocyjne na youtubie. Spróbuj na razie na liquidpromo, PwnzerfaustMusic i Sersje

dzięki wielkie za rade ^^ właśnie tak ostatnio szukam możliwości jak tu się wypromować ^^

już wysłałem na podane przez Ciebie kanały PM i zobaczymy czy będzie jakiś feedback :D


RE: Prisma - Falling Upwards - F3edo - 27.05.2012

wyślij na dropboxach na soundcloudzie ;)


RE: Prisma - Falling Upwards - B4ssTee - 27.05.2012

Utworek prawie doskonały.
Słychać że włożyłeś w niego dużo pracy i serca. Tak 3maj :)
Aranż będzie spoko jeśli w tle będzie się trochę więcej działo. Osobiście dodałbym jakiś nowy instrument albo jakiegoś fx'a co jakiś czas tak dla urozmaicenia :)
Kanał SERSJE jest spoko a jego oglądalność rośnie z tygodnia na tydzień. Sam wysyłam mu wałki co jakiś czas także polecam :)


RE: Prisma - Falling Upwards - Prisma - 28.05.2012

jeszcze przed wakacjami chcę zrobić wersję VIP, lekko przearanżuje utwór i na pewno skorzystam z rady :)
wczoraj trochę się zasiedziałem przy SC i zespamowałem Drop Boxy chyba 20 kanałów xD
m. in. podanych przez F3edo no i nawet Hospital Records czy Liquicity Records, ale raczej małe szanse ;D ^^


RE: Prisma - Falling Upwards - Gabriel - 28.05.2012

Co do Liquicity to się nie śmiej, bo masz spore szanse zabłysnąć w tej wytwórni. ;)


RE: Prisma - Falling Upwards - Prisma - 28.05.2012

jeśli mi się kiedykolwiek by udało to chyba bym oszalał ; dd


RE: Prisma - Falling Upwards - F3edo - 28.05.2012

jeszcze dużo pracy Cię czeka nad miksem, jakością i brzmieniem, ale faktycznie szanse są.


RE: Prisma - Falling Upwards - brainfreezer - 28.05.2012

technicznie spoko, muzycznie wg mnie kuleje. Nie lubię brzmień jak z tanich dyskotek (mówię o lead-zie). I faktycznie aranż można rozbudować, może przejście w jakieś fajne solo tego analogowego brzmienia. Bez podkładu, żeby zrobić moment wyciszenia i znowu wejścia z je*nięciem ;)
No nie wiem. Dla mnie takie na raz :)