MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Devv - Resurrection - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Devv - Resurrection (/temat-electronica-devv-resurrection)



Devv - Resurrection - Devv - 5.11.2017

Siemka, dawno mnie tu nie było, więc postanowiłem pochwalić się moim ostatnim kawałkiem.
Czekam na opinie i życzę miłego słuchania :3 pozdro




RE: Devv - Ressurection - RaNi/Works - 6.11.2017

Całkiem nieźle oddany klimat grozy! Jakby coś rzeczywiście miałoby z m a r t w y c h w s t a ć Miks jak najbardziej poprawny, panorama w porząsiu jedyny minusik to trochę monomelodyjność ale rozumiem że to ma być taki "pokaz" typu: "Eeeee widzicie? Moje nuty to nie tylko samplowane stare kawałki!" coś ten deseń ;) (choć te też były niezłe).


RE: Devv - Ressurection - eyecontact - 6.11.2017

Siemka Piotrek ;P
Jak dla mnie fajnie to brzmi szczególnie ten synth przypomina mi styl indeb'a, jak dla mnie brakuje jakiś dziwnych dźwięków w tle jakieś piski dzieci czy coś w ten deseń, melodia mogła by się rzeczywiście zmienić ale jak dla mnie jak najbardziej na + kawałek
pozdro ;)


RE: Devv - Ressurection - Devv - 6.11.2017

(6.11.2017, 14:43)nxzcynskybeats napisał(a): Siemka Piotrek ;P
Jak dla mnie fajnie to brzmi szczególnie ten synth przypomina mi styl indeb'a, jak dla mnie brakuje jakiś dziwnych dźwięków w tle jakieś piski dzieci czy coś w ten deseń, melodia mogła by się rzeczywiście zmienić ale jak dla mnie jak najbardziej na + kawałek
pozdro ;)

Elo Bartuś xd W sumie super pomysł, moglo cos wiecej sie zadziac tutaj..


RE: Devv - Ressurection - Zirds - 6.11.2017

Zmień nazwę tematu, bo napisałeś Ressurection zamiast Resurrection ;)


RE: Devv - Ressurection - Devv - 6.11.2017

(6.11.2017, 15:02)Zirds napisał(a): Zmień nazwę tematu, bo napisałeś Ressurection zamiast Resurrection ;)

hahahah, rzeczywiście XDDDD


RE: Devv - Resurrection - Fantasmagorian - 7.11.2017

Bardzo fajny mroczny i ciężki klimat. Tylko jak dla mnie za mało się dzieję. Ale nie musi to być wadą - mi jednak taki przekaz nie bardzo pasuje. Mimo tej prostoty klimat i użyty motyw jest ok. (4)


RE: Devv - Resurrection - Shabboo Harper - 14.11.2017

Heeey Devv. Wykreowałeś track w intensywnym odcieniu Witch House'u, w którym triumfuje jednolitość; (oczekiwana) przewlekłość ponurych, pełnych powagi czy też trwogi nut. Jest surowo, wielce fonicznie; szczególnie w ekspresji przewodniego, "histerycznego" wręcz Synth'u ;). Wszelako, według mnie, tenże faktor w swej progresji nie jest w pełni wykorzystany. A przecież świetnie "skaziłby" Twój temat nielitościwym odczuciem "czegoś" tajemnego, definitywnego. Beat klasyczny w swej strukturze; Background "dotknięty czernią" kolejnych minimalistycznych "smaczków"; quasi Fx wokalu atmosferyczny. Aranżacyjnie jest ascetycznie; godnym byłoby "wpleść" Break, będący pewnym "wytchnieniem" od narzuconego timbre; nadto technicznie "podrasować" wydźwięk niektórych instrumentów, np. Kick'a (subtelne "podbicie" tak by przebijał się przekonująco przez "paletę" obecnych tonów). I...już. ;D


RE: Devv - Resurrection - magalek - 19.11.2017

Porządnie zrobiony, chyba jedyne do czego mógłbym się przyczepić to to, że hi hat się zbytnio nie zmienia i w kółko leci tak samo. 4 ode mnie ;)