MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP Wolfdeeus - Don't Look Back - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP Wolfdeeus - Don't Look Back (/temat-trap-wolfdeeus-don-t-look-back)



Wolfdeeus - Don't Look Back - XTH - 12.11.2017

Witam, dawno mnie tutaj nie było ale czas zapytać o opinię.
Parę dni temu wypuściłem track "Don't Look Back" z autorskiego albumu "New Era"
Jestem ciekaw jak wam się spodoba, zapewne wrócę jeszcze z innymi trackami.



Link Alternatywny:
https://soundcloud.com/user-715379389/wolfdeeus-dont-look-back


RE: Wolfdeeus - Don't Look Back - Deonite - 12.11.2017

Fajne połączenie skrzypiec z pianem na poczatku, jednak sądze, że ten snare ma trochę słabe brzmienie. Bass robi robotę, jest ciekawy w barwie. Potem wszystko się ładnie zgrywa, jest głębia. Idealny utwór jako bit :)


RE: Wolfdeeus - Don't Look Back - Tech.Nixa - 12.11.2017

Perkusja mogłaby być bardziej energiczna i "mocarna" jak na trap ale ogólnie bardzo przyjemny traczek, taki relaksujący, a i wydaje mi się, że trochę za duży/za mocny subbass :)


RE: Wolfdeeus - Don't Look Back - tks21 - 14.11.2017

Pad z lekka trancowy nie powiem. Ale Trapik CI nieźle wyszedł. Podoba mi się wyżej wspomniany pad i lead, który jest cicho. Bardzo klimatyczny wałek :) Pozdro :) 5/5 Oryginalne jak dla mnie


RE: Wolfdeeus - Don't Look Back - Shabboo Harper - 17.11.2017

Hey Daniel. Jeśli mi wolno, to me odczucia skreślę tak: całkiem przyzwoity track utrzymany w osobniczym nastroju mglistości, szarości; enigmatycznego szmeru. Powłóczyste tempo, "skażone" (niewykluczone, iż celowo aż tak) intensywnym efektem Noise'u (a'la brzęczenie osy ;)) i Vinyl'u, nadto sporym ciężarem oddolnych rejestrów. To sui generis temat, w którym niepospolity urok, głównie drzemie w subtelnej (powtarzalnej) melodii Piano tudzież Pad'ów; reszta tonów (szczególnie) szorstka, nietrudna w swej prezencji perka tworzy "korowód" nieśpiesznego Beat'u. Jest homogenicznie, jednolicie; bez akuratnego "wytchnienia" od pewnej smolistej, letargicznej aury. Wszelako, takowy jest Twój koncept :). Technicznie: Kick nie do końca właściwie "przebija się"; przewodni motyw (String) Synth'ów zbyt przymulony; "góra" godna podbicia. Klarowniejsza separacja ścieżek (przy obecnym przenikaniu się owych) godna pomyślunku. Intro, jak też Outro "dopieściłabym" po kolei w swym Fade In i Fade Out'cie. Klimat zacny.
PS. Gratuluję Ci autorskiego projektu, o którym wspomniałeś ["New Era"]... Beer


RE: Wolfdeeus - Don't Look Back - banglabejs - 22.11.2017

Przecież ten bas mija się z tonacją całej melodii. Fajnie zagrane instrumenty ale po chwili ciągle tak samo grające zwyczajnie się nudzą. Perka fajnie leci tylko ten snare... ehh I ten pierwszy dźwięk który powtarza się przez cały kawałek, okropny :E Fajnie, że jakoś to zaaranżowałeś ;)
Daje 3* w nadziei, że wrzucisz coś mocniejszego ;)
Pooozdro!


RE: Wolfdeeus - Don't Look Back - Mandalar - 22.11.2017

(22.11.2017, 21:00)banglabejs napisał(a): Przecież ten bas mija się z tonacją całej melodii.

Może coś innego miałeś na myśli? Bo tonacje zgadają się jak najbardziej :)


RE: Wolfdeeus - Don't Look Back - banglabejs - 23.11.2017

(22.11.2017, 21:45)Mandalar napisał(a):
(22.11.2017, 21:00)banglabejs napisał(a): Przecież ten bas mija się z tonacją całej melodii.

Może coś innego miałeś na myśli? Bo tonacje zgadają się jak najbardziej :)

Kurde, no może niezbyt fachowo to nazwałem, ale w moim odczuciu ten bas w pewnych momentach fałszuje i nie współgra z główną melodią reszty instrumentów. No chyba, że tu wszystko fajnie ze sobą gra a ja sobie poprostu coś wkręcam ? :v


RE: Wolfdeeus - Don't Look Back - XTH - 26.11.2017

(23.11.2017, 17:33)banglabejs napisał(a):
(22.11.2017, 21:45)Mandalar napisał(a):
(22.11.2017, 21:00)banglabejs napisał(a): Przecież ten bas mija się z tonacją całej melodii.

Może coś innego miałeś na myśli? Bo tonacje zgadają się jak najbardziej :)

Kurde, no może niezbyt fachowo to nazwałem, ale w moim odczuciu ten bas w pewnych momentach fałszuje i nie współgra z główną melodią reszty instrumentów. No chyba, że tu wszystko fajnie ze sobą gra a ja sobie poprostu coś wkręcam ? :v


Dziękuje za ocenę i opinię :)
Bas? Hm mam prostą zasadę w ich budowie, jest to najniższa tonacja pianina, ustawiona w odpowiedniej oktawie, nuty z końcami delikatnie zwalniającymi które dają efekt że bas "gaśnie"


RE: Wolfdeeus - Don't Look Back - Omenomn - 4.12.2017

Chyba najniższa oktawa ustawiona w odpowiedniej tonacji ;)


RE: Wolfdeeus - Don't Look Back - Mandalar - 4.12.2017

A myślę, że chodziło o najniższą tercję w akordzie bez przewrotu :) Czyli prymę, którą w prostej harmonii zazwyczaj właśnie gra bas.