MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Wasp & Druidtuner - Speedway At Mars - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Wasp & Druidtuner - Speedway At Mars (/temat-wasp-druidtuner-speedway-at-mars)



Wasp & Druidtuner - Speedway At Mars - djdomenek - 19.11.2017

Cześć wszystkim :)
Ja i wasp przezentujemy nasz najnowszy kawałek.



RE: Wasp & Druidtuner - Speedway At Mars - Mandalar - 19.11.2017

Wyłącznie ze względu na gust, wypowiem się o małym fragmencie tego utworu od 1:10 a dokładniej jeszcze od momentu kiedy wchodzi perka - do 1:45 - Doskonałe! Stworzycie osobny cały taki kawałekł? :) Poproszę :D


RE: Wasp & Druidtuner - Speedway At Mars - Knifeman - 2.12.2017

Wydaje mi się że łączycie się idealnie, nie wiem kto nad czym tu pracował :E

Interesujący szalony początek, później motyw z melodią mnie zmiękczył doszczętnie Heart Dalej jest takie nagromadzenie bogatości że nie wiem jakim cudem mix jest nadal nieskazitelny. Koniec wygląda mi na doklejkę bez większego związku z poprzednią częścią utworu co wcale nie przeszkadza być mu zajebistym.

5/5


RE: Wasp & Druidtuner - Speedway At Mars - Wasp - 2.12.2017

Wielkie dzięki Nożu :)


RE: Wasp & Druidtuner - Speedway At Mars - RaNi/Works - 7.12.2017

Więc...
Jeżeli chodzi o mix to jak zawsze (w sumie od zarania dziejów) w twoim przypadku był zawsze okej, tutaj nie ma prawa się o nic przyczepić.

Przyczepić (ja osobiście) mogę się o aranż. Fajny trochę rave'owy trans był na początku... potem on powrócił później ale ta właśnie środkowa cześć... trochę mi tu nie spasła po prostu. Melodie jak najbardziej są prawidłowe (jeżeli chodzi o samą ich konstrukcję oraz spójność), ale myślę że to takiej twardej techniawy... nie bardzo pasują...

Mówiąc sumarycznie:

Początek często jest wyznacznikiem "rodzaju" "melo-contentu" w utworze... w tym przypadku, w połowie można doznać pewnego rodzaju "szok" melodyjny XD

Ale to tylko moja opinia. Tak czy siak piątal się należy bo i tak odruchowo mimo woli odpowiednio gibałem makówą w to samo tempo XDD.


RE: Wasp & Druidtuner - Speedway At Mars - Shabboo Harper - 17.12.2017

Utwór rzeczywiście stwarza wrażenie pewnego aliażu odrębnych, sporo zróżnicowanych "żywiołów"; takowa dwoistość jest i "czymś" świeżym; i "czymś" bezsprzecznie eklektycznym. W finalnej impresji niekoniecznie tego typu panoptikum jest w pełni przekonujące (zwłaszcza w materii aranżu) ^^. Poszczególne odcinki "piętnuje" osobniczy charakter konkretnych tonów: rozpoznawczy styl Wasp'a (wdzięczna harfa; powłóczyste Pad'y; Beat a'la Amen Break; syntetyczny Bassline), jak też Twój, Dominiku, zmysł do euforycznych "akcentów" ("grzmot" Kick'a; jędrny Synth; wszelkie "smaczki" typu Glitch/Punch/Fx'y...). Całość prezentuje się wielce przyzwoicie w aspekcie dynamiki; prężystości. Separacja zachowana; wyrafinowany Vibe stworzony. :D Jakiś "-"? W Breakdown'ie słyszalne są "click'i", w odczuciu co niektórych skojarzone będą z celowym efektem Vinyl'u; od 2:06 Noise jest (niestety) źle "potraktowany" w miksie; krztynę "przytłacza". Warto "podciąć" owy więcej tak by uniknąć wrażenia "nieczystości". "Szermierka" Pluck'a z Synth'em... specyficzna. "Przejścia" godne większej pieszczoty (Piano z 1:45; Crash z 2:26; Synth z 2:36). Fragment od 2:47 świetny acz zupełnie z odmiennej "bajki". Oryginalny to collab. Cheers! Beer


RE: Wasp & Druidtuner - Speedway At Mars - CaffeineMC - 17.12.2017

jest odpowiednia dawka furii, mocy i melodii - dobrany z was duet;] 5/5


RE: Wasp & Druidtuner - Speedway At Mars - michxxy - 20.12.2017

Ale rąbanka! Ale w sumie taka mieszanka dobrze wam wyszła. posklejane rózne elementy i macie mega tempo, power i troche chinszczyzny - az mam banana :). Najlepsza koncówka!!! Pozdro panowie.