MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Brainfreezer- Memories (feat. Tomek Orłowski, Ania Hojka) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Brainfreezer- Memories (feat. Tomek Orłowski, Ania Hojka) (/temat-brainfreezer-memories-feat-tomek-orlowski-ania-hojka)



Brainfreezer- Memories (feat. Tomek Orłowski, Ania Hojka) - brainfreezer - 24.05.2012

Witam witam i o zdrowie pytam!
Dzisiaj zastrzyk z chilloutowo- downtempowego klimatu, czyli kawałek "Memories" z albumu "trip".
Nie zrażajcie się długim intro ;)
Pozdrawiam!



RE: Memories (feat. Tomek Orłowski, Ania Hojka) - Aitra - 24.05.2012

Intro w Chilloucie powinno byc dlugie to muzyka do relaxu ;D bardzo klimatyczne down tempo, kojarzy mi sie z krajobrazem dzikiej Irlandii ;) naprawde fajne pasuje do komplikacji Kontor Sunset Chill :D


RE: Memories (feat. Tomek Orłowski, Ania Hojka) - brainfreezer - 24.05.2012

Dzięki wielkie :) Irlandia?? nie skojarzyłbym :D trochę mam awersję do muzyki irlandzkiej, ale wiem, że nie o to chodziło :P Pozdrawiam!


RE: Memories (feat. Tomek Orłowski, Ania Hojka) - Stiopa - 27.05.2012

Wszystko super, skrzypce, fortepian. Ta brudna perka powala. W ogole super, co tam gadac. Wokal niezly, tylko troche niewyrazny.


RE: Memories (feat. Tomek Orłowski, Ania Hojka) - HEX MOON - 2.06.2012

bardzo dobre to jest mało takiej muzy sie słucha ale w tej nucie cos jest:)


RE: Brainfreezer- Memories (feat. Tomek Orłowski, Ania Hojka) - droom - 22.06.2012

Ale numer, ło ho ho, swietnie brzmi, pelny, klarowny, czysciutki!
Kurcze! kiedys czesto "pogrywalem" wlasnie skrzypkami i pianem, no ale cos sie w glowie skwasilo i ....zapomnialem o tych wspanialych klasycznych instrumentach :/
Perka poglitchowana, lubie takia!
Klimat rewelacyjny, wokal elegancki.
Podobalo sie!
Pozdrawiam
DrooM


RE: Brainfreezer- Memories (feat. Tomek Orłowski, Ania Hojka) - Yes I Am - 22.06.2012

Świetne... Skrzypce super... a i tak to mało wyraża to co chciałbym zasłodzić...
Wejście no po prostu... O K**a!
Ale w intrze to ja bym wolał piano bez perki
aj tam już ci daruje to, że śmiech można było lepiej umiejscowić


RE: Brainfreezer- Memories (feat. Tomek Orłowski, Ania Hojka) - sowa - 22.06.2012

pełna profeska... jak zawsze no i skrzypce :) co kawałek to jeszcze lepszy brawo :D


RE: Brainfreezer- Memories (feat. Tomek Orłowski, Ania Hojka) - Divine Frequency - 22.06.2012

Kozak :)


RE: Brainfreezer- Memories (feat. Tomek Orłowski, Ania Hojka) - closeinsounds - 22.06.2012

no i właśnie to długie intro dodaje smaczku ;)
wszystko jest tutaj na swoim miejscu, genialne.


RE: Brainfreezer- Memories (feat. Tomek Orłowski, Ania Hojka) - shadowfinder - 23.06.2012

nie podoba mi się perkusja, za brudna, za niska frekwencja, nie pasuje mi do "czystego" klimatu utworu. Skrzypce fajne. Wokal ok, ale w jakim języku ten gość śpiewa? - w ogóle nic nie można zrozumieć.

Klimatyczne, owszem, ale za mało się dzieje, perkusja się nie zmienia prawie przez cały kawałek. Statyczne.

Sorki, w przeciwieństwie do reszty mnie ten kawałek nie przekonuje.


RE: Brainfreezer- Memories (feat. Tomek Orłowski, Ania Hojka) - brainfreezer - 23.06.2012

Bardzo dziękuję za opinie :)
Shadow- Nie mam co się bronić. Faktycznie statyczne, jeśli chodzi o akcent wokalisty- pracujemy nad tym :)
Wracając do "stateczności"- kawałek w zamyśle- "memories" - miał być właśnie o wspomnieniach które dręczą, wciąż za Tobą podążają i prowadzą do szaleństwa. Starałem się przekazać ten klimat, może przekombinowałem :/
W każdym razie dzięki za opinię, następnym razem postaram się urozmaicić poszczególne ścieżki :)
Pozdrawiam!!!