MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Fisz - Polepiony (Flavio Flip) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Fisz - Polepiony (Flavio Flip) (/temat-hip-hop-fisz-polepiony-flavio-flip)



Fisz - Polepiony (Flavio Flip) - Hola Flavio - 13.12.2017

lekkie odświeżenieee
możebne?



Nothing to do here



RE: Fisz - Polepiony (Flavio Flip) - Cześć - 14.12.2017

Oesu. Bałem się straszliwie czytając o odświeżeniu. Myślałem, że znowu jakiś fajny wokal, fajny utwór tylko, że ch owy trap. czy inne gwno. Na szczęście się myliłem.

Zdziwiłem się. Bardzo pozytywnie się zdziwiłem. Nie spodziewałem się Fisza w takim wydaniu. Genialnie to brzmi, takie odświeżenie to ja rozumiem. Co prawda mam o co się przyczepić, ale utwór jest idealny.
A przyczepić się muszę do klipu. Fajny jest, ciekawie zrobiony ALE.. jak pojawia się tekst utworu to używasz polskich znaków. A jednak "polepie", "zlepie".
Po 1. Zmieniłbym czcionkę tekstu. Źle to wygląda jak każde "ą", "ę" są zauważalnie większe od pozostałych liter.
Po 2. Koniecznie poprawiłbym te "polepie i zlepie". To aż razi w oczy. Polep i zlep ten klip lepiej znowu, bo ten tekst wygląda strasznie nieprofesjonalnie. Bardzo źle to kontrastuje z utworem, który Ci wyszedł świetny.


RE: Fisz - Polepiony (Flavio Flip) - pumadesign - 14.12.2017

widzę że umiesz wkręcać klimat muzyką , można się zasłuchać , nie wiem tylko jakiego programu użyłeś że nie wyłapało tych błędów , zdarza się najlepszym pięć !


RE: Fisz - Polepiony (Flavio Flip) - Hola Flavio - 14.12.2017

Tekst kopiowałem z rapgenius to nawet nie wniknąłem
Z tą czcionką na polskich znakach to celowo
Jak ktoś się spodziewał trapu po tagu HIP-HOP to smutno mi
Ogólnie dzięki za ocenę utworu, a klip to klip, robiłem go krócej niż renderował się kawałek


RE: Fisz - Polepiony (Flavio Flip) - pumadesign - 14.12.2017

Może trzeba było , wydaje mi się że jednak dłużej klip robiłeś nie ma co się oszukiwać , zastanawiam się jaki cel z tą czcionką ..


RE: Fisz - Polepiony (Flavio Flip) - Shabboo Harper - 15.12.2017

Cytat:"lekkie odświeżenieee"

Owszem... Wszelako dosyć intensywnie głębokie w ekspresji Beat'u; (foniczne) Jazzy Piano urodnie kontrastuje z "parnym", hermetycznym instrumentarium perkusyjnym. Wokal Fisza przystępnie "przerobiony" acz nie do końca klarowny. Jest Flow; quasi Funky Thrill; niemniej temat prezentuje się trochę monotonnie; zbyt repetytywnie. Tak czuję. :)

Cytat:"możebne?"

Zaiste... ;)


RE: Fisz - Polepiony (Flavio Flip) - M.Barczyk - 16.12.2017

Genialne, perkusja trochę przypomina mi stylówkę R.A.Ua w niektórych kawałkach, brzmi to bardzo świeżo przy czym zachowany jest klasyczny sznyt, brzmienie również bardzo na plus, obniżony wokal siada elegancko, dla takich rzeczy warto wrócić na forumek :D


RE: Fisz - Polepiony (Flavio Flip) - dejfdj - 16.12.2017

Genialne. A nie jesteś producentem tylko muzycznym poetą :D MEGA ! Pozdrawiam Hola Flavio. zostawiam 4/5 mulące są te wokale :P


RE: Fisz - Polepiony (Flavio Flip) - chrisB# - 16.12.2017

Moze byc ale w kolko gra ten sam bit i robi sie nudno. Tak wiec aranzacyjnie nie popisales sie. Popre kolege wyzej wokal kiepski gdyby nie video nie skumalbym o czym gosciu spiewa. Pozdrawiam.