MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Wasp - Tokyo Street Lights (IDM) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Wasp - Tokyo Street Lights (IDM) (/temat-electronica-wasp-tokyo-street-lights-idm)



Wasp - Tokyo Street Lights (IDM) - Wasp - 14.12.2017

Dodałem jeszcze jeden kawałek do albumu który poszedł do labelu do masteringu ale nie jest jeszcze za późno go dodać



tu link gdyby player nie działał

https://soundcloud.com/glitch/tokyo-street-lights


RE: Wasp - Tokyo street lights (IDM) - Mandalar - 14.12.2017

Bardzo fajnie, przyjemnie i nieschematycznie :D
Piękna przestrzeń i świetnie użyty sub.
Wszystko dopięte, duże 5


RE: Wasp - Tokyo street lights (IDM) - Wasp - 14.12.2017

Dzięki
no najważniejsze że nieschematycznie :)


RE: Wasp - Tokyo street lights (IDM) - RaNi/Works - 14.12.2017

Dużo bym dał za takie pady... Za ten agresywny break równie dużo... Świetny klimacior.


RE: Wasp - Tokyo street lights (IDM) - Cześć - 14.12.2017

Jezus Cytrus, WASP. Podziwiam Cię straszliwie. Nie dość, że masz ogromną wyobraźnię, to jeszcze do tego jesteś tak cholernie płodny. Przecież Ty cały czas coś robisz, a ja jeszcze nigdy nie usłyszałem od Ciebie choćby przeciętnego utworu.


RE: Wasp - Tokyo street lights (IDM) - Wasp - 14.12.2017

Dzięki
zgadnijcie ile czasu zajęło mi zrobienie tego kawała.. bez liczenia przerwy między włączonymi sesjami projektu.. chodzi tylko o czas otwartego projektu


RE: Wasp - Tokyo street lights (IDM) - Martin - 17.12.2017

Zgaduje że mało:)
Dobry numer. Bardzo podoba mi sie brzmieniowo i w zasadzie pod kazdym wzgledem. Sampelek z riffem gitarowym rozbija bank. 5!


RE: Wasp - Tokyo street lights (IDM) - MikeFu - 26.12.2017

jakby zapalniczka ktora nie chce odpalic:) ciekawy beat


RE: Wasp - Tokyo Street Lights (IDM) - PARIS - 10.01.2018

I czym wy tu się tak podniecacie! Ja nie widzę nic czym może się pochwalić ten pan no chyba że ilością utworów które wrzuca jeżeli można to uznać za utwor i chwalenia się w jakim czasie arcydzieło powstało.


RE: Wasp - Tokyo Street Lights (IDM) - Wasp - 10.01.2018

a skąd ty możesz o tym wiedzieć jak jesteś nowy na forum ?? :)
to ty chrisB#? założyłeś to konto tylko po to żeby to napisać?


RE: Wasp - Tokyo Street Lights (IDM) - marcinxx1982 - 16.01.2018

(14.12.2017, 18:55)WaspXT napisał(a): Dzięki
zgadnijcie ile czasu zajęło mi zrobienie tego kawała.. bez liczenia przerwy między włączonymi sesjami projektu.. chodzi tylko o czas otwartego projektu

Ile?Bo nie odpisałeś :)


RE: Wasp - Tokyo Street Lights (IDM) - Mocade - 19.01.2018

Zakładając że ścieżki perkusyjne powstały jako pierwsze co w przypadku WASP'a mogło być bardzo prawdopodobne, postawiłbym na czas od 1 godziny do max 2,5 godziny, ponieważ mimo skomplikowanych elementów z których został złożony materiał cały aranżacyjny projekt zdaję się być stworzony w bardzo szybkim czasie, co mogłoby oznaczać że został albo zaimprowizowany, albo wymyślony w głowie dużo wcześniej. Tak czy owak fajnie to brzmi, szkoda że główny motyw szybko się wycofał jednak za jakość tradycyjnie piątka. Pozdrawiam.


RE: Wasp - Tokyo Street Lights (IDM) - Wasp - 19.01.2018

Zgadza się
u mnie to jest tak, że 2 godzinki i kawałek (łącznie z mixem) gotowy
nie zależnie na ile dni to rozkładam wychodzą 2 godziny
cały czas mam jakieś pomysły (szczególnie jak słucham kawałka nie z FL tylko z mp3 w winampie - żeby nie patrzeć na klocki, tylko słuchać słuchem)..
po prostu sypię ścieżkami jak Wojewódzki sypie żartami na poczekaniu - bach bach bach i gotowe :) Zwykle pierwsza melodia/perka/bass okazują się dobre i nie edytuje ich godzinami

edit: aa a chiptune robi się w 30 minut, bo tam gra tylko kilka ścieżek i nie trzeba robić mixu. tylko proporcje głośności. nie trzeba też robić ustawienia panoramy bo pegazus jest w mono