MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP M.Barczyk - missing those nights - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP M.Barczyk - missing those nights (/temat-trap-m-barczyk-missing-those-nights)



M.Barczyk - missing those nights - M.Barczyk - 15.12.2017

Witam, mam świadomość,że bardzo rzadko się tu udzielam, obowiązki trochę ograniczyły mi ilość czasu, ale myślę,że jak się lepiej zorganizuje z czasem to nadrobię zaległości, głupio mi trochę nie będąc na bieżąco udostępniać swój kawałek, ale może kogoś zainteresuje i będzie chciał wyrazić opinię ;)




RE: M.Barczyk - missing those nights - dejfdj - 15.12.2017

Co to za demon na początku. Wywołuje zawroty. Beat w większości opracowany w każdym szczególe w stopniu co najmniej bardzo zaawansowanym. Podoba mi się ;-)


RE: M.Barczyk - missing those nights - mario995 - 16.12.2017

Ależ piękny klimat ! :D
Ten główny synth to cudo wręcz, fajnie dopasowane to wszystko do siebie
Zbyt się nie rozpiszę ale za to daję zasłużone 5 :)


RE: M.Barczyk - missing those nights - banglabejs - 16.12.2017

Te wokale w tle Heart Pad jest super tylko szkoda, że ciągle gra to samo, jednak niespecjalnie przeszkadza bo i tak w utworze sporo się dzieje. Świetny klimacik, technicznie nie potrafie się do niczego doczepić. Wszystko siedzi jak należy.
5*

Pozdrooo !


RE: M.Barczyk - missing those nights - eyecontact - 16.12.2017

Jak dla mnie, to wyprzedziłeś polskich cloud'owych producentów pod względem klimatu i jakiegoś pomysłu ;) , jedynie do czego bym sie przyczepił to ten wokal z początku jak dla mnie nie pasuje.


RE: M.Barczyk - missing those nights - Shabboo Harper - 17.12.2017

Przestrzennie, miękko; bez pośpiechu. "Przeplot" seraficznych w swej barwie Pad'ów, wyrafinowanie "ukrytego" Bass'u czy też powściągliwej w swej ekspresji perki brzmi pociągająco, zmysłowo. Sample z filmu "Good Will Hunting" (piękny wers Robin Williams'a) wielce klimatyczny; "pocięty" wokal Meredith urodziwy, zacnie "wtopiony" w strukturę Bit'u, choć krztynę zbyt powtarzalny. Outro ("Boats & Birds")... frapujące. Michaś, to pełen melancholii i ciepła minimalistyczny track. Nice... ;D


RE: M.Barczyk - missing those nights - MariQ - 17.12.2017

Świetny przejrzysty miks
Klimat robi robotę, synthy i vocal chopy trzymają poziom, świetna robota :D


RE: M.Barczyk - missing those nights - versu - 18.12.2017

trzyma klimat, ja jestem za ;)


RE: M.Barczyk - missing those nights - ak47soundsystem - 1.01.2018

Bardzo ładne, nastrojowe i klimatyczne. Brakuje mi leadu jakiegoś wiodącego głosu. Np. tego który jest na końcu. Mógłby być w trakcie, a nie tak na doczepkę.
Ale, jako tło do czegoś co będzie, to świetne...
Ja bym tylko nie przesadzał z tym efektem stutter - im mniej tym lepiej, tym bardziej się na niego czeka.


RE: M.Barczyk - missing those nights - M.Barczyk - 2.01.2018

Dziękuję za wszystkie opinie, trochę się tego nazbierało, jest mi niezmiernie miło ;-)

(17.12.2017, 3:13)Shabboo Harper napisał(a): Przestrzennie, miękko; bez pośpiechu. "Przeplot" seraficznych w swej barwie Pad'ów, wyrafinowanie "ukrytego" Bass'u czy też powściągliwej w swej ekspresji perki brzmi pociągająco, zmysłowo. Sample z filmu "Good Will Hunting" (piękny wers Robin Williams'a) wielce klimatyczny; "pocięty" wokal Meredith urodziwy, zacnie "wtopiony" w strukturę Bit'u, choć krztynę zbyt powtarzalny. Outro ("Boats & Birds")... frapujące. Michaś, to pełen melancholii i ciepła minimalistyczny track. Nice... ;D

Aniu wszystko wychwyciłaś perfekcyjnie ;-) po czasie zgadzam się,że ten vocal chop zbyt powtarzalny, teraz bym to pewnie zmienił trochę ;-)

(1.01.2018, 20:35)ak47soundsystem napisał(a): Bardzo ładne, nastrojowe i klimatyczne. Brakuje mi leadu jakiegoś wiodącego głosu. Np. tego który jest na końcu. Mógłby być w trakcie, a nie tak na doczepkę.
Ale, jako tło do czegoś co będzie, to świetne...
Ja bym tylko nie przesadzał z tym efektem stutter - im mniej tym lepiej, tym bardziej się na niego czeka.

Ostatnio jeśli chodzi o tego typu efekty, lub też różne glitche itd. to jestem trochę jak dziecko co dostało nową zabawkę więc mogę mieć tendencje do przesadzania ;-)


RE: M.Barczyk - missing those nights - Mocade - 19.01.2018

Za kilkanaście lat obrazek nabierze wartości.
Nostalgia i hipnoza w jednym utworze. Koniec zniszczył. 5/5
Pozdrawiam.