MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Max Fonique - Through The Stars - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Max Fonique - Through The Stars (/temat-trance-max-fonique-through-the-stars)



Max Fonique - Through The Stars - Max Fonique - 1.01.2018

Witam Was w nowym roku!!! 2018 chcę rozpocząć od zaprezentowania Wam mojego kolejnego utworu. Oceniajcie śmiało, piszcie, co konkretnie należałoby poprawić lub zmienić. Pozdrawiam!!!




RE: Max Fonique - Through The Stars - OProject - 2.01.2018

Dobre :D Porządny track :E
Ja bym tylko wyciął ok. 380-390 Hz te brudną częstotliwość xd może podbił przy 16-18kHz, i może przy subie dodał ze 2dB ale to nie jestem pewien, w miksie lepiej usłyszysz :P


RE: Max Fonique - Through The Stars - chrisB# - 13.01.2018

Dobry aranzacyjnie walek. Ale ekualizacja jest bardzo slaba. Panorama takze do bani. Czeka cie sporo zabawy z glosnoscia sciezek, korekcja, kluczowanie tez by sie tu przydalo. Podlub przy kawalku jeszcze bo ma potencjal. Pozdrawiam.


RE: Max Fonique - Through The Stars - Max Fonique - 14.01.2018

(13.01.2018, 16:03)chrisB# napisał(a): Dobry aranzacyjnie walek. Ale ekualizacja jest bardzo slaba. Panorama takze do bani. Czeka cie sporo zabawy z glosnoscia sciezek, korekcja, kluczowanie tez by sie tu przydalo. Podlub przy kawalku jeszcze bo ma potencjal. Pozdrawiam.

Ale w którym miejscu equalizacja i panorama są słabe? Proszę o konkrety :)


RE: Max Fonique - Through The Stars - Shabboo Harper - 17.01.2018

Hey Max. Kojarzę Twój przystojny "Rain Drops You". ;) Jeśli chodzi o ten track to: prezentuje się "w zgodzie z gatunkiem"; jest homogenicznie w treści instrumentarium perkusyjnego, wstrzemięźliwie w "palecie" pobocznych ingredientów. Klimat cechuje witalność; sprężystość przewodnich motywów. Drzemie "w tym wszystkim" wysublimowany temperament. ;D Technicznie utwór potrzebuje większej precyzji: ścieżki godne "docięcia" (tj. "wycięcia" zbędnych częstotliwości); bowiem w tej chwili zbyt interferują ze sobą (szczególnie w "środku fali"). Spójrz, proszę, np. od 2:21 gdy Lead'y (Synth'y) jednocześnie wybrzmiewają; wtedy to kreuje się lekki chaos (z przesadnie podkreślonym "szumem"). Co do "góry" rzeczywiście czuć deficyt "powietrza" w ok. 18 kHz. Generalnie projekt określa sporo tonów w głównej melodii; kontrola w analizatorze ujawni co i gdzie z czym "się gryzie" ^^. Myślę, iż retusz EQ plus Side Chain zależny częstotliwościowo będzie słuszny... Aranż wyważony, w którym Breakdown wobec narzuconej emfazy nut a zwłaszcza tempa utworu prezentuje się krztynę frapująco. Naturalnie to Twój koncept, który w pełni szanuję, niemniej ten fragment kompozycji w swej przeciągłości (z "nerwowym" Piano) zbyt wyróżnia się z powabnego "pulsu" tematu. Fx wokalny urokliwy. Generalnie, it feels good. :D