MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER Mike Ost - Japan - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER Mike Ost - Japan (/temat-other-mike-ost-japan)

Strony: 1 2


Mike Ost - Japan - MikeOst - 11.01.2018

Hey !

Oto kolejny utwór ode mnie. Dawno temu go tu publikowałem jednak dużo w nim zmieniłem korzystając z waszych rad. Więc teraz już oficjalnie :)

Autor: Mike Ost
Garunek: Nie wiem
BPM: 121

[Obrazek: 300.png]
Można słuchać na

Youtube



oraz

SoundCloud




RE: Mike Ost - Japan - Wasp - 11.01.2018

a co tu robi gonciarz? :)
kawałek fajny. jakby połączyć ambient gitarowe granie i mocną perę
ocena 5


RE: Mike Ost - Japan - djOrzech - 11.01.2018

Taak, przyjemne. Ode mnie również 5!


RE: Mike Ost - Japan - tomo3691 - 11.01.2018

Bass a`la Rex Mundi robi tutaj całą robotę, moim zdaniem idealnie się wpasowuje w takie utwory o klimatycznych miejscach/miastach :) Leci 5-tka Michał! Beer


RE: Mike Ost - Japan - MikeOst - 12.01.2018

@Wasp, mega inspiracja dla mnie :) dzięki
@djOrzech, Dzięki !
@tomo3691, dzięki Tomek bass w sumie na szybko heh


RE: Mike Ost - Japan - wlewandowsky - 14.01.2018

genialny utwór ;] przyjemnie się tego słucha ;] od 0:35 ta gitara/chello bardzo fajnie buja, kojaży mi się trochę z balearic'iem [to na plus oczywiście] całość trzyma się kupy, niczego nie brakuje, niczego za dużo ;] 5/5


RE: Mike Ost - Japan - MikeOst - 15.01.2018

Hej ! odkopię trochę ale ważny news :) Krzysztof Gonciarz wykorzystał moją muzkę w filmie !
Jest to o tyle dobry news, że marzyłem o tym od bardzo dawna, a ten utwór powstał z inspiracji jego twórczością.
Milion ludzi mówiło "nie da sie" a jednak się da :)



okolo 5 minuta


RE: Mike Ost - Japan - chrisB# - 16.01.2018

Nawet fajnie ci to wyszlo. Ta gitarka w takim japonskim stylu gra bardzo ladnie. Perka takze spoko uderza. Walek troche monotonny ale rozumiem ze ma byc jakas ilustracja a nie takim samodzielnym numerem no bo wtedy trzeba by cos jeszcze tam dodac. Gonciarz fajny gosc! Pewnie ze sie da. Koles jest git. Pozdrawiam.


RE: Mike Ost - Japan - MikeOst - 16.01.2018

(16.01.2018, 13:15)chrisB# napisał(a): Nawet fajnie ci to wyszlo. Ta gitarka w takim japonskim stylu gra bardzo ladnie. Perka takze spoko uderza. Walek troche monotonny ale rozumiem ze ma byc jakas ilustracja a nie takim samodzielnym numerem no bo wtedy trzeba by cos jeszcze tam dodac. Gonciarz fajny gosc! Pewnie ze sie da. Koles jest git. Pozdrawiam.

Dzięki ! Wiesz dodawałam i dodawałem i wyszło, że im więcej tym gorzej. Postawiłem na minimalizm :) Numer stowrzony "pod Gonciarza" Da się ale nie ma łatwo. Od marca sie dobijałem.


RE: Mike Ost - Japan - Shabboo Harper - 18.01.2018

Hey Michał. Błyskotliwie i lotnie przerobiłeś pierwotny projekt. Obecny charakter "Japan" prezentuje się przystępnie; z plastycznie "wplecionym" rysem Orientu w postaci jasnej, harmonijnie czarownej gitary. Track wyróżnia czysty miks; minimalistyczny klimat, w którym wstrzemięźliwy, nietrudny (z frapującym Hi Hat'em) Beat wyłania się z wietrznego, "winylowego" tła. Owszem, jest jednolicie, jest też wielce esencjonalnie; wszelako taki jest zamysł Twego tematu, który w jakimś (odległym) stopniu przywodzi na myśl melodyjne pejzaże typu "Souvenir de Chine" Jean-Michel Jarre'a... ;D


RE: Mike Ost - Japan - MikeOst - 18.01.2018

Dziękuje pięknie za a jakże wyczerupjacy komentnarz :D


RE: Mike Ost - Japan - damnscrth - 24.01.2018

No niezły klimacik. Ale chyba za krótkie i trochę nudnawe. Moze gdybyś dowalił coś wiecej aranżacyjnie był by wałek bardziej ciekawy było by lepiej. a tak skończyło się i jakos tak pusto. Gitara to duży plus tego numeru. Gratki. :3 xD


RE: Mike Ost - Japan - MikeOst - 29.01.2018

(24.01.2018, 17:15)damnscrth napisał(a): No niezły klimacik. Ale chyba za krótkie i trochę nudnawe. Moze gdybyś dowalił coś wiecej aranżacyjnie był by wałek bardziej ciekawy było by lepiej. a tak skończyło się i jakos tak pusto. Gitara to duży plus tego numeru. Gratki. :3 xD

Efekt zamierzony, Jednak rozumiem, że dla niektórych może być nudno. Dzięki !

Dziękuje za wyróżnienie :)


RE: Mike Ost - Japan - RaNi/Works - 29.01.2018

Woah... profeska milorzie. Trochę zazdroszczę tych brzmień i tego designu...
Po prostu znakomicie wykonany utwór...


RE: Mike Ost - Japan - MikeOst - 31.01.2018

Wielkie dzięki ! Nie ma czego wystarczy usiąść do daw z nastawieniam, że będzie sie przycinać wycinać, stroić przez 5 godzin :D


RE: Mike Ost - Japan - Crazy Noise - 21.02.2018

Bardzo przyjemny utwór w sam raz na zrelaksowanie się. Gitarka... jest świetna! Mam teraz kolejny kawałek do swojej playlisty.
Gratuluję wyróżnienia na kanale Krzysztofa Gonciarza.
Czekam na Twoje kolejne produkcje. Pozdrawiam ;)


RE: Mike Ost - Japan - YouGotMe - 21.02.2018

Dobry numer już kiedyś go miałem komentować ale jakoś nie miałem czasu. Jako że fascynuje się klimatem Japonii musiałem to sprawdzić. Całość solidnie skomponowana , fajny wstęp na jakże prostym ale skutecznym noise'owym riserze, świetny background (ptaki i takie tam :D), gitara czysta i klimatyczna z dobrze nacechowanym "szarpaniem" co tylko uwydatnia jej brzmienie. Mocny kick n base jedynie do czego bym się przyczepił to zbytnio kontrastujący, trochę "papierowy" snare, osobiście bym pogrzebał z barwami ale to moje widzimisie tylko. Pozdrawiam ! :)


RE: Mike Ost - Japan - cylofibe - 21.02.2018

Niem wiem czy ktoś już to napisał, ale ten kawałek brzmi bardzo dobrze na sc, właściwie jakość się nie psuje choć to bardzo słabe 128kbps. Niech to będzie komentarz co do jakości, a jeśli chodzi o klimat i melodię to cóź... bardzo to wszystko dobre i trzyma sie kupy:) pozdro


RE: Mike Ost - Japan - MikeOst - 25.02.2018

@Crazy Noise, Dzięki :)
@YouGotMe, Dzięki również. Może i masz rację z tym sanre. Jak się wsłucham to faktycznie.
@cylofibe, Co do jakości na SC to kwestia mixu. Jeśli utwór ma dobry mix to wszędzie zagra dobrze (sory jeśli zabrzmiałem nieskromnie) Obczaj sobie numery sławnych artystów, jakość pozostaje mimo komplresji SC.


RE: Mike Ost - Japan - tommbeat@95 - 14.03.2018

Nooo ziomuś ty to masz tupet albo jaja jak berety ze umieszczasz na tym forum swoje walki. Na Reverb.pl wczoraj przypadkiem trafilem na to jak ty z Recoilem zjeżdżacie Musicproducers:

"daj sobie spokój z MP, zniżą cię do ich poziomu czyli dzieciarni, gdzie wszyscy anonimowo mogą cię opluwać, nie polecam jeśli się szanujesz."

To ja sie pytam co ty tu do cholery jeszcze robisz??????? :P :P

http://www.reverb.pl/forum/thread-3684.html