MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP YouGotMe - Split Me - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP YouGotMe - Split Me (/temat-trap-yougotme-split-me)



YouGotMe - Split Me - YouGotMe - 20.01.2018

Cześć ! Pierwsza wrzutka na forum, już chyba półroczny instrumental nie skończony tak całkiem z braku czasu, bo bym poprawił i przearanżował kilka rzeczy ale może się komuś spodoba :) Opinie mile widziane pozdro !




RE: YouGotMe - Split Me - Shabboo Harper - 21.01.2018

Osobliwy to track; nader atmosferyczny w ekspresji różnolitych tonów "wplecionych" w jednorodny, siermiężny Beat. Aranż powtarzalny; krztynę nużący. Jeśli mi wolno, zachęcam do choćby krótkiego "skrzywienia" lub "wytchnienia" od narzuconej tęgiej prezencji instrumentarium. Owe swym odcieniem tudzież gęstą esencją zbliża się do Chill Trance'u. ;) Selekcja barw z pogranicza Trap'u i Dark Ambient'u, jak również Synthwave'u kreuje sui generis klimat. Jest specyficznie melodyjnie; chwilami chaotycznie ^^. Sporo "dzieje się" w niekiepsko ogarniętym przez Ciebie miksie: dziarski, lekko drażniący repetytywny ton (L kanał); błyskotliwie pełny "dół"; beznamiętnie wycofane Hi Hat'y; przystępny foniczny Synth ;D... "Split Me" cechuje niezgorsza panorama ("wędrówka" dźwięków między kanałami); odpowiednia separacja; trochę niedopieszczone "przejścia"/wybrzmienie kilku tonów; Outro rozczarowujące. Jednakże, generalnie, jest okey. ^D

PS.1 Prześledziłam Twój profil SC. Preferujesz takowe tłuste, "przesycone" instrumentale. Świetnie. Jest to osobnicze, stylowe...
PS. 2 Adamie, witaj w MP. :)


RE: YouGotMe - Split Me - YouGotMe - 21.01.2018

Cześć ! Bardzo dziękuję za ciekawą i rzetelną opinię :) Jestem świadom błędów które wciąż tkwią i psują kompozycję. Jest wysoce prawdopodobne, że usterki zostaną usunięte kiedy tylko będę mógł zasiąść w spokoju do DAW'a po raz kolejny :) Zachęcam do odsłuchu innych brzmień w dziale "Electronica". Witam raz jeszcze oraz serdecznie pozdrawiam :)


RE: YouGotMe - Split Me - M.Barczyk - 21.01.2018

spoko leci, bass fajniutki,aranż może faktycznie krztynę nużący ale jakby na tym był jakiś raper to byłoby okej


RE: YouGotMe - Split Me - Hola Flavio - 28.01.2018

ode mnie 5
ideolo, moje klimaty


RE: YouGotMe - Split Me - MariQ - 31.01.2018

Fajnie buja :)
Świetny bass
Melodia synthów nieco monotonna
Miks bardzo fajny, może tylko bass ma za dużo góry.


RE: YouGotMe - Split Me - YouGotMe - 10.03.2018

Dziękuje Panowie za opinie. Zdecydowanie na ten moment wiele bym poprawił, jednak miło mi czytać, że i w tej wersji może się podobać. Po moim powrocie do kraju z pewnością będzie coś nowego pozdrawiam ! Beer


RE: YouGotMe - Split Me - YouGotMe - 15.04.2018

Up dla tych którzy nie słyszeli a może się spodoba ! Pozdrawiam !


RE: YouGotMe - Split Me - agro - 18.04.2018

Witam, mam takie dziwne odczucie, że gdy pojawia się ta gitara w lewym kanale przejmuje, nadaje swój rytm kłócąc się o miejsce z bitem który ma swój, moje ucho nie może pogodzić ich razem ze sobą, są jakby niezależne od siebie.
Po za tym wydaje mi się że niskie tony za bardzo górują nad resztą która wydaję się dodatkowo zbyt wyrównana, wraz z przebiegiem piosenki najbardziej charakterystyczne synthy mogły by czasem nabierać większego "koloru", "wyrazu" nieoczekiwanie przykuwając uwagę co by nieco bardziej wzbogacało sam aranż. Sam kick męczy, kawałek mógł by być bardziej subtelny, łagodne barwy brzmień proszą się o uwagę ale kick nie pozwala.

Dodam że utwór ma ciekawy charakter :) pozdrawiam.